Skocz do zawartości

Zablokowane Ban by M. .


lWARKAl

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: WARKA`
Nick admina: M. .

Serwer:  cod 201
Data i Godzina:  13:55 22.01.2015 
Mapa:-||-
Opis sytuacji:  Hmm, myślę że dostałem bana za sytuację i skargę z tego posta. http://csowicze.pl/topic/8848-skarga-na-warke-albo-elit3-nip3r/, fakt że nie szło mi jako adminowi, ale zapłaciłem za niego, więc za 3 skargi jakie uzyskałem, powinienem go tylko stracić... A nie dostać perma. Staty z GT: http://www.gametracker.com/player/WARKA%60/31.186.83.196:27161/  Przegrałem na serwerze prawie 16 tys. min wbiłem 4 klasami maksymalny lvl 201 co pochłonęło dużo mojego czasu, i zgłosiłem się na admina żeby pomagać na serwerze i za niego zapłaciłem, a jedna głupia sytuacja i straciłem wszystko, PRZEZ BŁĄD W ADMINOWANIU. Dla mnie to nie fair. Zastanawia mnie powód bana (no recoil) rozumiem że niby miałem BRAK ROZRZUTU ...? A może perka o ile dobrze pamiętam tajemnice admirała co za fraga dostaje pełny magazynek? i za co perm? Wychodzi na to że dostałem perma za perka... Proszę o wypowiedzenie się na ten temat admina od którego dostałem tego bana... 
Screeny spakowane w .rar: Domyślam się że ta sytuacja wydarzyła się koło 9:25 na cod 201 i będzie na hltv (nie wiem właśnie jak ściągnąc demko z tego hltv bo nigdzie nie znalazłem linku)
Link do bana w AmxBans:http://csowicze.pl/bany201/ban_list.php?bid=1686
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak nie denerwuj mnie.... Jak nie umiesz czytać czy pisać to nie moja wina, dust patrzyłem na ciebie eldorado.. I kłam ze to perk jak widziałem ze piszesz /drop patrzyłem sie na ciebie, może mi powiesz czemu na u@ czy na y@ nie odpisujesz.. Skoro nie umiesz odpisać na moje proste pytanie jak pisze na czacie do adminow i na admin sey to sie nie nadajesz... Bana dostałes wczoraj dzis wymyleś plan co napisać zeby uddac bez bronnego.

00210609860131360226.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostales bana na serwerze za no reciola innym slowem brak rozrzutu z broni, masz szczescie ze sie reset zbliza duzymi krokami i kazdy dostanie ub.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostales bana na serwerze za no reciola innym slowem brak rozrzutu z broni, masz szczescie ze sie reset zbliza duzymi krokami i kazdy dostanie ub.

 

 

Gracz z tego co przeczytałem i tak zostanie odbanowany, więc zamykam.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Strefa banówOdwołaj się od bana!Archiwum"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie