Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ZAMKNIĘTE] Przemyślałem wszystko i piszę po raz kolejny <3


Tekashi

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak drodzy "CSowicze" "Administracjo" przyszła pora na moje ente podanie o "Moderatora". Na samym dole podania znajduję się informacja do przeczytania. Zapraszam do czytania jak i komentowania pozytywnie :). SSG.

 

1. Imię: Kacper

2. Wiek: 17.

3. Kontakt: GG, Steam, PW, TS, Email

4. Lokalizacja: Warszawa --> Nowy Dwór Mazowiecki.

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): No więc tak, poświęcam na forum mniej więcej 3 godziny dziennie.

6. Posty (min.250 sensownych): Jest.

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Nie będę pisał co, ponieważ pisałem w poprzednim podaniu co chciałbym wprowadzić. (to samo co pisałem w poprzednim podaniu).  (Abyście się nie czepiali dodam uzasadnienie z mojego poprzedniego podania).

(Przede wszystkim chciałbym ogarnąć na forum spam (krótko mówiąc "syfisko"). Najważniejszą rzeczą dla mnie jest to aby ogarnąć działy odpowiednie od danej mi za niedługo rangi, ponieważ inni użytkownicy wypowiadają się gdzie popadnie, do nie których to się nie dotyczy lecz powinno, niektórzy piszą podania o admina czekają na 3 (trzy) wypowiedzi pod tematem, robią multi konto i piszą sobie pozytywne wypowiedzi za co powinien być warn tzn (ostrzeżenie).


Jak widać "botek" + "easy Skill" zostali zdegradowani z danej im rangi, lecz myślę, że przyda się w tym momencie pomoc "Administracji" z mojej strony, ponieważ "Chesterfield" jak i "Play" zostali po prosu "Zdegradowani". Chciałbym pomóc szczególnie naszym "UŻYTKWONIKOM", którzy się rejestrują co sekundę o UB, czy tam Pomoc ze sklepikiem. Ważnymi cechami którymi chciałbym zaświecić na forum są m.in :

 1. Chciałbym wprowadzić "Kulturę osobistą" na (forum) + do użytkowników.

 2. Upominać co niektórych o przestrzeganiu zasad.

 3. Kierować ich w odpowiednie działy w którym poszukują pomocy.

 4. Pomaganie administracji we wszystkim, jeżeli będę potrafił jak i umiał im pomóc w tym o co mnie poproszą.?

 5. Wiele wiele innch rzeczy których na tak piękną chwilę jak ta nie jestem w stanie wymienić.)


8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam.

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam. (Czasami powiem coś, ale to już gdy mnie ktoś bardo zdenerwuje, następnie tego bardzo żałuję)

10. Coś o sobie: Nazywam się Kacper. Mam lat 17. Mieszkam w Warszawie. Interesuję się piłką nożną jak i mechaniką samochodową :). Gram w Counter Strika od 8 roku życia.

11. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Doświadczenie posiadam, nie mam żadnych problemów z IPB, ponieważ miałem nie raz Moderatora na forum ;)

12. Obowiązkowe mikro: Jest.

13. Linki do reklam: 

 

Tutaj podam 10 reklam od warna :

 











 

A tutaj podam 25 reklam do podania :

 


























 

Wymagania :

 

- 250 sensownych postów, +

- min. 4 miesięczny staż na forum, +

- wiek min.16 lat, +

- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, +

- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, + 

- dobra opinia wśród administracji, +

- znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym', +

- obowiązkowy mikrofon, +

- 25 reklam sieci. +

 

 

Przeczytajcie od początku do końca "ALL".

 

No więc tak. Piszę te podanie poraz enty, ponieważ zależy mi na tym aby dostać tego "Moderatora" i iść dalej :). Wiem, że zrobiłem kolejny błąd robiąc swoje forum, ale i tak padło by ono po miesiącu, "csowicze" jest bardzo ogarniętą stronką, ma przyzwoitą administracje, ogarnięte serwery i na pewno nigdy nie upadnie. Wiem, że mnie nie nawiedzicie za to, że to zrobiłem. Teraz przejdę do rzeczy. Chodzi mi o to, że pisałem 4 podania i każde odrzucono, lecz nie powinno. W jednym podaniu miałem 33 odpowiedzi "Pozytywne" a zero "Negatywnych", (Przepraszam Botek, Easy, że teraz tak napiszę) botek i easy, dostali drugą szansę :) botek kolejny raz jest moderatorem, easy został zdegradowany z "UBM" potem znów dostał "UBM", następnie był "moderatorem" i już nic nie dostał, "Rumcajs" napisał mi, że odtrąciłem go od siebie pisząc ciągle czy ogarnie podania, bo będzie miał zaległości (szczególnie moje przyznaje się). Więc chciałbym abyście i wy "CSowicze" napisali mi w końcu, że ja również zasługuję na tą posadę mimo iż robiłem przez chwilę swoje forum, na prawdę zależy mi na tym, i chciałbym dostac się na tego "Moderatora".

Nie piszcie mi takich postów jak, "Jestem na NIE, robiłeś swoje forum", nie chcę takich komentarzy, ponieważ dołuje mnie to i odtrąca od tego aby dalej myśleć, że przejdę.

Mam nadzieję, że przeczytacie to ze zrozumieniem i dacie mi drugą szansę tak jak botkowi i easy'iemu. Ja na prawdę nie żądam od was wiele, znacie mnie i wiecie, że poradzę sobie z tą posadą ;-). Teraz sprawa do "Rumcajsa", pisałeś do mnie, że nie utrzymuje kultury. Kulturę posiadam i to doskonałą, jestem osobą miłą, spokojną, zaangażowaną, pomocną, wiesz, że tak jest i nie możesz zaprzeczyć. Mimo iż czasami mnie poniesie, to powiem kilka zdań, ale potem tego żałuje i przepraszam daną osobą którą skrzywdziłem. Opowiem ci sytuacje, po skardze na mnie przez "Easy Skilla" (jeszcze miałem SSA na ts) pokłóciłem się z nim, ale potem go przeprosiłem i on mi wybaczył więc ty też mi wybacz za to, że prosiłem cię abyś sprawdził moje podanie o "Junior Moderatora", również przepraszam za to, że robiłem swoje forum i to nie tylko ciebie przepraszam, ale całe "CSOWICZE". Zapomniałem dodac, że zdegradowano mnie z UBT, ponieważ nie sprawdzałem screenów, nie sprawdzałem ich, ponieważ mam dupny internet nie mam takiego jak inni, mam na limit, i nie mogę nawet grac w głupiego cs'a z kolegami, czekam aż będę mógł wziąć normalny. ( PS - Sami zauważcie to ,że ciągle piszę to podanie, ponieważ zależy mi na tym i to bardzo). To chyba na tyle, pozdrawiam i całuję SSG. 

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic do ciebie SSG nie mam, ale :

 

- pisałeś podanie na sieci SLU, odrzucili, więc piszesz tutaj i chcesz rangę.

- podanie można składać tydzień/dwa od poprzedniego.

- aktywność.

 

A co do podania 

+ reklamy.

+ podanie.

+ wiek. 

+ ortografia.

 

Na tą chwilę, jestem na Nie. 

76561198178264310.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazy mowie nie, zrezygnowales dla innej sieci, mamy juz 5 moderatorow u twoja aktywnosc przez ostatnie dni byla slaba, nagle jak rekrutacja otwarta to kazdy powraca to swiadczy o poziomie.

Nawet nie czytalem twojego podania.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Podanie do odrzucenia. Za szybko chcę coś czego i tak nie dostanę od razu :P.

Zacznę od Admina na serwerze następnie będę się starał o UnBan Mastera (jeszcze raz) potem o Moderatora :).

Rumcek, Klimat Zamknijcie podanie i zdejmijcie mi warna :) tego co dałem 10 reklam na niego :P.

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie