Skocz do zawartości

Chodzi mi głównie o to co sie dzieje na swrwie ;/


Grabcykowaty

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak nie wie zróbcie coś z tym ciagle pojawia się coraz wiecej typów (Wh/aim), nie da sie normalbie pograc..;/ adminow wcale nie ma jedynie co to tylko KIRIOTO czasem wbije ale wiadomo sam nie bedzie siedzial 24/h. Ta sytuacja naprawde denerwuje i jesli wam chodz troche zalezy na tym BF4 to zróbcie cos z tym ;D A gram juz troche na tym serwie i naprawde dobrze mi sie tam gra ;> Noo wsumie to.chyba to bedzie tyle ;<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, przepraszam cie i graczy na serwerze obecnie jestem w Angli i nie mam jak wejsc na serwer Pozyczylem od wujka lapka ale to dopiero jutro po poludniu moze uda mi sie wejsc. Pisalem Ci juz kiedys bys zlozyl podanie na admina bo na serwerze jestes czesto Z adminow jestem tylko ja i chudy (Alvero prawie nie wchodzi) wiec jak mozesz to pomoz, skladajac podanie.

 

Przepraszam ze bez ogonkow nad z,o(u),e,a. Ciezko sie czyta angielski laptop.

 

Pozdrawiam Player [t].! (KIRITO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player jest w Anglii jak pisał wyżej.

Ja mam naukę - koniec semestru... i inne zajęcia,ale staram się raz na jakiś czas zajrzeć lub jak ktoś napisze na steamie to wbijam..

Od lutego mam ferie więc będzie więcej ochrony.

 

Chudy pisał mi na gg,że miał robotę a teraz nauka ale wieczorem stara się zaglądać.

 

Potrzeba nam adminów ... Składaj podanko : )

 

Pozdrawiam

Odejście: 30.01.2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> CodMod 101 >> 46.29.21.218:27106Propozycje zmian"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie