Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ZAMKNIĘTE] Skarga Mario / Johnny


DieseL

Rekomendowane odpowiedzi

AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Mario
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'utrudnianie pracy adminom'
[AMXBans] Duration: '5 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:29869246'
[AMXBans] Your IP: '83.10.223.38'
[AMXBans] ===============================================
[-=VIP=-] *DEAD* DieSeL :  No to sie mylisz :)

Wstawiam bo widzę ze komuś ego bardzo skacze i myśli, że jak Vipa na forum bądź też admina na serwie to wielki pan i władca ;)

Sytuacja na Ratsie . Gracz(Admin) Johnny Biega po mapie i strzela z rakiet tak? Szkoda tylko w regulaminie serwera wyraźnie jest że rakiet używa sie od 1:49 . Typ dwukrotnie używał rakiet przed regulaminowym czasem , czyt. pierwszy raz 1:51 drugi 1:52 . Jako że to admin czuje się nietykalny :) kolega po fachu Mario daje mi kicka ... zabawne :) za co ? uwaga. Za to że zwróciłem uwagę Johnnemu . Później z tego co zakładam , coś cebulaka zabolało najbardziej , mianowicie wypomniałem typowi ,że to że jest to adminem nie znaczy że może sie czuć jak bóg bo nim nie jest i regulamin dotyczy go tak samo jak każdego innego gracza :) Bana Dostaje od Mario na 5 minut . Za UTRUDNIANIE PRACY ADMINOM :) jak już dajesz bana koleś to chociaż napisz powód który jest prawdziwy :) Mianowicie ze odbyt szczypie bo prawdę powiedziałem :) a Administracji życzę Adminów którym Ego nie zastąpiło zdrowego rozsądku i przestrzegają regulaminu ;) 

Pozdrawiam DieSeL :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle spamujesz nam i denerwujesz a bez dowodów to nic nie zrobisz dzisiaj a po 2. twoje ego nie zastąpiło rozsądku a po 3. każde zgłoszenie na u@ zgłaszamy , a ty miałeś nas gdzieś i na say spamiłeś a ja  tego nie będę tolerował

 

dowody = skarga słuszna i jakieś kary

brak dowodów = skarga nie słuszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam jak piszesz chłopie używaj słownika . 
 

 
[-=VIP=-] *DEAD* Mario :  ogarnij sie bo wyjebie cie kurwa
 
[-=VIP=-] *DEAD* DieSeL :  Johnny rakieta przed czasxem
 
[-=VIP=-] *DEAD* Bananowy :  no
 
[-=VIP=-] *DEAD* Bebej :  Mario


innego dowodu nie przedstawię . W konsoli Nie pokazuje sie czas zabójstwa . Ale inni gracze też pisali ... Admin Mario banował tylko tych którzy zabijali tylko jego przed czasem. Smutne :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Błagam jak piszesz chłopie używaj słownika . 

 

 
[-=VIP=-] *DEAD* Mario :  ogarnij sie bo wyjebie cie kurwa
 
[-=VIP=-] *DEAD* DieSeL :  Johnny rakieta przed czasxem
 
[-=VIP=-] *DEAD* Bananowy :  no
 
[-=VIP=-] *DEAD* Bebej :  Mario

 

innego dowodu nie przedstawię . W konsoli Nie pokazuje sie czas zabójstwa . Ale inni gracze też pisali ... Admin Mario banował tylko tych którzy zabijali tylko jego przed czasem. Smutne :(

 

 

 

weź sie ogarnij chłopie , ile ty masz lat? 10 czy 12 ? bo po tym co piszesz widzę , że gimba nadal , zdarza mi się przeklnąć , bo wy nie słuchacie co ja pisze i trzeba nerwowo ,a po 2. jak ja patrzyłem to nikt jakoś nie strzelał przed czasem , jak nie umiesz dać dowodu to po co skargę składasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mam lat? To u ciebie składnia leży total ;) 

 

po 2. twoje ego nie zastąpiło rozsądku a po 3. 

Lat mam na pewno o te 10-12 wiecej niż ty :) 

O przeklinanie mi nie chodzi :) Każdemu się zdarzy i to całkiem normalne :)  Dowód ci wstawiłem . Johhny Zabił z tego co pamiętam 2-3 graczy tą rakietą i się o to pluli :) . Jak napisałem wyżej w konsoli nie wyświetla się czas zabójstwa ;) A uwierz za 2 razem dokładnie się patrzałem na zegar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mam lat? To u ciebie składnia leży total ;)

 

Lat mam na pewno o te 10-12 wiecej niż ty :) 

 

O przeklinanie mi nie chodzi :) Każdemu się zdarzy i to całkiem normalne :)  Dowód ci wstawiłem . Johhny Zabił z tego co pamiętam 2-3 graczy tą rakietą i się o to pluli :) . Jak napisałem wyżej w konsoli nie wyświetla się czas zabójstwa ;) A uwierz za 2 razem dokładnie się patrzałem na zegar ;)

a ty głuchy jesteś ? dowody w dzisiejszych czasach trzeba mieć a ja patrze na każdego gościu i nie spamuj emotkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak Diesel, jeszcze mi się nie zdazyło tutaj puścić rakiety przed czasem.
Zawsze ale to ZAWSZE patrze na czas w ktorym wale rakiete i gry tylko wybija 1:49
to wtedy w was wklatuje i śpicie. Więc nie płacz bo tylko ty i ten typ ktorego zabiłem rakietą 1:49
płakaliście ze niby przed czasem. Tak jak już Mario wskazal- skarga niesluszna-brak jakich kolwiek dowodów.
a co do przekleństw to każdy je uzywa na serwerze- i tak jak sobie dobrze przypominam to na serwerze
można przeklinac ale nie wolno obrażać graczy :)  A kicka dostałeś za to że wchodziłes w kłótnie z adminem
a jak wszedles po kicku na serwa to zaczeles sie wywyzszac ze ci wszystko mozna. pozdrawiam :)

baner.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty niedorozwinięty ? Zabroń mi spamować emotkami , ubogi w słownictwo cebulaku :) Tłumaczyć typowi ze czas zabójstwa się nie wyświetla a dowód ma wyżej jak ludzie potwierdzili to nie potrafi tego ogarnąć :) No cóż ... Może na screena z gry liczyłeś z czasem ? albo nie wiem że mam jakąś specjalnie zmodyfikowaną wersje Cs'a że akurat mnie czas zabójstwa sie wyświetla ? No niestety zmartwię cię takiej nie posiadam ;(

Co do ciebie Johhny
 

 
[-=VIP=-] *DEAD* DieSeL :  Myslisz ze jestes adminem i ci wszystko wolno?
 
Golo killed SynuOgar with usp
[-=VIP=-] *DEAD* Johnny :  Tak

Kto tu sie wywyższa ?

PS. Jak to się mówi , ręka rękę myje :) każdy stanie za swoim i tyle :) myślisz ze nie przewidziałem tego ze tu wbijesz i zaczniesz sie wypierać ? uwierz dobrze się na to przygotowałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jesteśmy starsi od Ciebie wiec nalezy sie nam szacunek.
a Ty wbijasz na serwer zabijam Cie 2 razy rakieta o 1:49 a ty
spine masz jakas. Nie wiem oco ci chodzi. skarga nie potrzebna.
I jeszcze moze wylapiesz bana od Mario na dzien lub wiecej za obraze admina.
Zobaczymy od niego. Brak dowodow brak niczego- nastepnym razem zrob screena to moze ci
ktos uwiezy. A co do mojego "wywyższania się" to jak wczesniej pisalem
nalezy mi sie szacunek bo jestem starszy od Ciebie i to o ladnych pare lat
i jak mi wbija takie dziecko na serwer i mi spamuje czyms wymyslonym no to sorry.
Nie walilem rakiet przed czasem+ nie masz zadnych dowodow tylko wycinki rozmow z konsoli.
 

baner.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ty niedorozwinięty ? Zabroń mi spamować emotkami , ubogi w słownictwo cebulaku :) Tłumaczyć typowi ze czas zabójstwa się nie wyświetla a dowód ma wyżej jak ludzie potwierdzili to nie potrafi tego ogarnąć :) No cóż ... Może na screena z gry liczyłeś z czasem ? albo nie wiem że mam jakąś specjalnie zmodyfikowaną wersje Cs'a że akurat mnie czas zabójstwa sie wyświetla ? No niestety zmartwię cię takiej nie posiadam ;(

 

Co do ciebie Johhny

 

 
[-=VIP=-] *DEAD* DieSeL :  Myslisz ze jestes adminem i ci wszystko wolno?
 
Golo killed SynuOgar with usp
[-=VIP=-] *DEAD* Johnny :  Tak

 

Kto tu sie wywyższa ?

 

PS. Jak to się mówi , ręka rękę myje :) każdy stanie za swoim i tyle :) myślisz ze nie przewidziałem tego ze tu wbijesz i zaczniesz sie wypierać ? uwierz dobrze się na to przygotowałem :)

 

powiem ci jedną rzecz : na świecie nie ma głupich pytani , tylko ten co je zadaje ;) a on se jaja robi , a za poniżanie admina jest warn , bo ja sobie nie życzę tutaj poniżania mnie ani nikogo na tej sieci , bo każdy odbiera inaczej "niedorozwinięty" , kogoś może urazić a kogoś wkurzyć , więc prrzyhamuj troche ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto ci powiedział ,że jesteś starszy ode mnie? ;) Gościu :) rakietki były 1:51 i 1:52 :) I 3 typów się o to spinało nie tylko ja :) Twoja składnia jak kolegi Maria wskazuje że masz nie wiecej jak 16 ;) wiec wciąż o to 10 za mało :) Specjalnie dla ciebie jako bonus , jeśli będę miał tylko okazje i będę widział cie na serwie , stracę troche miejsca na dysku I nagram cie Frapsem więc się pilnuj :)

 

 

powiem ci jedną rzecz : na świecie nie ma głupich pytani , tylko ten co je zadaje  ;) a on se jaja robi , a za poniżanie admina jest warn , bo ja sobie nie życzę tutaj poniżania mnie ani nikogo na tej sieci , bo każdy odbiera inaczej "niedorozwinięty" , kogoś może urazić a kogoś wkurzyć , więc prrzyhamuj troche ?

 
Też ci powiem jedną rzecz : Literki strasznie ci uciekają . Denerwujesz się czymś? Niedorozwinięty ? Sorry mistrzu  tak się zachowujesz . Pisze ze czas się nie wyświetla w konsoli , a ty ze nie mam dowodów nic prócz tego że się ludzie plują . hmm ? Ciekawe dlaczego się plują? Może dlatego ze ktoś używa rakiet przed czasem? 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto ci powiedział ,że jesteś starszy ode mnie? ;) Gościu :) rakietki były 1:51 i 1:52 :) I 3 typów się o to spinało nie tylko ja :) Twoja składnia jak kolegi Maria wskazuje że masz nie wiecej jak 16 ;) wiec wciąż o to 10 za mało :) Specjalnie dla ciebie jako bonus , jeśli będę miał tylko okazje i będę widział cie na serwie , stracę troche miejsca na dysku I nagram cie Frapsem więc się pilnuj :)

człowieku ban dawno minął a ty afere robisz , widać rozwój przedszkolaka , nie masz dowodów na wine Jonny`ego to nie składaj skargi , bo nikt nie będzie czasu tracił na twoje zachcianki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwój przedszkola powiadasz? Ciekawe , ja nie robię błędów w co 2 zdaniu no ale nvm . Dowód masz . Biedny bo biedny ale jest ;) nie tylko ja się o to plułem wiec spokojnie czekam :) Może ktoś kto wtedy był wbije na forum? Ciekawe co wtedy powiesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia dlaczego ten temat nie jest jeszcze zamknięty?
Chlop nie ma zadnych dowodów+ brak dostosowania sie do wzoru piszac skarge :)
Diesel ja sie nie musze pilnowac z rakietami czy z tym ze jestes na serwerze i zeby
ich nie uzywac. Mozesz sobie nagrwyac wszystko. Dla mnie to bez roznicy.
+ jeszcze dodam ze twoje chamskie zachowanie nie bedzie dalej tolerowane
i to ja bym radzil tobie abys ty sie troche ogarna. A co do tego co napisales UP
ze masz jakies dowody- to nie sa dowody- sa mogles je sobie napisac w notatniku. powinien to byc
screen z konsoli. I nastepnym razem jak bedziesz widzial czyjes bledy, to zrob screena od razu
zapisz sobie w paincie i wstaw na forum dostosowujac sie do wzoru.

baner.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie twoją skargą nie przejmuje , bo ja robie to co do mnie należy , to , że macie adminów gdzieś,  to już wy będziecie sie martwić odczekując bana za dane złamanie regulaminu , ja robie tak jak mi mówi RumcajsJumper, więc dlatego niemam o co sie martwić i to tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamskie zachowanie? no prośba . Prócz "niedorozwinięty" to raczej nic chamskiego nie znajdziesz . Zauważ różnice między chamstwem a uszczypliwością :) 

Mario . Ja szanuje adminów którzy szanują graczy i regulamin . popytaj na innych serwerach sieci :) Skoro gracze dostosowują się do regulaminu admini mają taki sam obowiązek . 

Co do Johnnego , nie chcesz nie pilnuj się , ja tylko mowie ze będe cie nagrywał i tyle :) To żadna groźba , skoro nie używasz rakietek w niedozwolonym czasie nie masz się czego obawiać prawda ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 1001 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie