Skocz do zawartości

Zablokowane [#1] Wywiad z RumcajsJumper.


Malinaa

Rekomendowane odpowiedzi

Malinaa- Redaktor.

RumcajsJumper- Osoba udzielająca wywiadu.

 

Malinaa: Witam, udzieliłbyś mi wywiadu?

RumcajsJumper: No nie ma problemu.

 

Malinaa: To może na początek przedstawisz się jak masz na imię, ile masz lat, skąd jesteś?

RumcajsJumper: Mam na imię Patryk, mam skończone 19-naście lat i pochodzę z Krakowa.

 

Malinaa: Do jakiej szkoły chodzisz?

RumcajsJumper: Aktualnie mam odpoczynek od szkoły gdyż chodzę do zaocznej w której mam co nie co problem . Muszę napisać podanie na nowy semestr.

 

Malinaa: Zdradzisz dlaczego masz problem i musisz pytać podanie, czy wolisz to zachować dla Siebie?

RumcajsJumper: Nie mam nic do ukrycia spokojnie. No więc problem tkwi w tym że za dużo czasu spędzam przed komputerem i dużo ale to bardzo dużo czasu opuściłem w zaocznej szkole nawet gdy lekcje miałem co 2 tygodnie. Tyle przepuściłem lekcji że po prostu nie mam ocen z niektórych przedmiotów i doszedłem do wniosku z dyrektorką że po prostu napiszę podanie o przyjęcie od nowa na pierwszy semestr.

 

Malinaa: Rozumiem, kim chciałbyś zostać w przyszłości?

RumcajsJumper: Nigdy nie miałem jakieś trafnych przemyśleń na ten temat. Aktualnie poprawiam swój zgryz gdyż załatwiam sobie pracę na magazynie (segregowanie zamówień). Dlaczego zgryz? A dlatego iż lekarka w tzw. ALMIE jest specyficzna i nawet jednej dziurki w zębie nie może mieć pracownik...

 

Malinaa: Wymagająca lekarka. Masz rodzeństwo?

RumcajsJumper: Oczywiście.  Mam 5 braci oraz 1 siostrę. Najmłodszy to Darek (wściekły maluch), zanim leci Grzesiek (beksa ^^), następny jest Michał (typowy gimbusek), Kajetan (starszy o 2 lata ale zjarany codziennie), Marcin (praktycznie go nie znam, ma swoją rodzinę) oraz Alina (potrafi być miła a czasami doprowadzająca do szału).

 

Malinaa: Jaka ładna gromadka. Macie dobre kontakty?

RumcajsJumper: Tzn. aktualnie nie mam z nikim kontaktu gdyż nie mieszkam już u siebie w domu. Co do starszego rodzeństwa to nigdy nie mieliśmy dobrego kontaktu a z młodszym to dzień w dzień jakieś konflikty także aż za taki dobry kontakt z nimi bym tego nie uznał.

 

Malinaa: Dlaczego już nie mieszkasz u Siebie w domu? Ma to cos wspólnego ze szkołą?

RumcajsJumper: Nie szkoła to już inna bajka. Dlaczego nie mieszkam w domu to już są sprawy rodzinne i raczej nie chce tego opublikować w Internecie...

 

Malinaa: No oczywiście, nikt nie będzie Cię zmuszał. Uprawiasz jakiś sport?

RumcajsJumper: Hmm? Tańczę. A oprócz tego to raczej mnie już nie fascynują gry typu piłka nożna itp.

 

Malinaa: Trenujesz taniec, czy amatorsko tańczysz?

RumcajsJumper: Tzn. tańczę od łohoho 2008/09 roku? Tańczymy osiedlowo tzw. Jumpstyle. Nie jest to jakiś taniec którego można się nauczyć np w jakiejś szkole tańca lecz taki nietypowy taniec (wygląda na łatwy a wcale taki nie jest).

 

Malinaa: Dasz radę opisać, co to za taniec? Ma swoje określone pozycje?

RumcajsJumper: To jest taniec do którego tańczy się nogami w beat znanej każdemu muzyce "hardstyle". Są to bardziej skoki przy których wykonuje się wiele kreatywnych obrotów i tricków. Nigdy nie opisywałem tego tańca także w takich słowach jedynie mogę to przedstawić. Jak ktoś by chciał to zobaczyć to na YT mnie znajdziecie pod takim nickiem jak posiadam tutaj.

 

Malinaa: Jakiego gatunku muzyki słuchasz?

RumcajsJumper: Hardstyle, reggae oraz rapu.

 

Malinaa: Masz jakiś ulubionych wykonawców?

RumcajsJumper: Z hardstyle oraz reggae nie lecz przy słuchaniu rapu często słucham Kaliego. Nie wiem dlaczego ale no po prostu mogę powiedzieć mam "zajawkę" na jego głos.

 

Malinaa: Umiesz opisać swój charakter?

RumcajsJumper: Niestety nie potrafię. W Internecie potrafię być opanowany itp. lecz jako konkretny "JA" nie potrafię siebie opisać. Musiałabyś pytać mojej ukochanej o moją osobowość.

 

Malinaa: Masz jakieś hobby?

RumcajsJumper: Hmm chyba nie.  Jestem typem człowieka co często się uzależnia lecz jakoś tak konkretnego zajęcia jak "hobby" nie znalazłem.

 

Malinaa: Jak spędzasz wolny czas?

RumcajsJumper: Za często przed komputerem gdyż mam sieć na głowie. Rano oraz wieczorami spędzam go z moją Sylwusią + weekendy często wykorzystujemy dla siebie. Gdy ona w dni powszednie jest w szkole ja po prostu siedzę na komputerze o_O NO LIVE <3

 

Malinaa: Masz jakieś motto życiowe, którym się kierujesz?

RumcajsJumper: Nie to co będzie to będzie ja to tak odbieram.

 

Malinaa: No dobrze, przed pytaniami o forum, mogę Ci zadać parę szybkich pytań?

RumcajsJumper: Nie ma problemu ale daj mi chwilkę idę na szybko zapalić.

 

Malinaa: Dobrze.

RumcajsJumper: Możemy kontynuować Przygarnąłem e-papierosa kobiet.

 

Malinaa: No dobrze. Więc wolisz morze-góry?

RumcajsJumper: Wolałbym morze lecz ani tu ani tu nie byłem.

 

Malinaa: Steam-nSteam?

RumcajsJumper: Oczywiście, że 10 letni Steam. 

 

Malinaa: Cs 1.6-Cs:Go?

RumcajsJumper: CS 1.6. Jakoś mnie nie ciągnie do Go.

 

Malinaa: Komedia-horror?

RumcajsJumper: Komedia.

 

Malinaa: Lato-wiosna?

RumcajsJumper: Zdecydowanie lato!

 

Malinaa: No dobrze, więc przejdę do pytań o forum. Co Cię skłoniło do założenia forum oraz własnych serwerów?

RumcajsJumper: A zaczęło się od tego że miałem admina na takim serwerze 45k lvl :) No i graliśmy tam oczywiście dużą ekipą z którą dalej mam kontakt  (niektórzy są u nas na sieci) i trafił się nam cziter cruzen bodajże miał nick (aktualny izcon) haha. No i zaprosił mnie na skype i tak sobie gadaliśmy parę dni aż nagle powiedziałem mu że mam serwer pusty który kiedyś robiłem z takim mentosem. No to oczywiście izcon że aa zrobimy z niego coda 1001 i postawimy sieć. No to się zgodziłem i zaczęliśmy działać. Powstała sieć najpierw uJumpera i tak zmienialiśmy fora i zmienialiśmy aż nagle zrobiliśmy CSowicze.pl o_O Na reszcie wypaliło. I tak od serwera 1001 zaczęło rosnąć aż do teraz. Tak w skrócie opisałem co i jak bo większości nie pamiętam.

 

Malinaa: Jak na razie sieć radzi sobie bardzo dobrze. Ile grasz juz w Cs’a?

RumcajsJumper: A z 3-4 lata.

 

Malinaa: Zdradzisz nam co się ostatnio stało, że Izcon nie jest już właścicielem i odeszły niektóre serwery?

RumcajsJumper: No "podobno" izcon grał na serwerze Slu i tam czitował ( chociaż do tej pory w to nie wierze ) no i zgłosili go na BL. Pomyśleli aa właściciel CSowicze czituje to ja tu nie chce być z serwerem. No to postanowiłem do czasu jak sprawa się nie wyjaśni pozbawić Izcona praw do spraw technicznych forum. Czy został zbanowany czy nie to niestety nie sprawdzałem lecz miał bana przez brata na VAC to zapewne na BL też dostanie. Co dalej będzie to ja nie wiem ale nie rozstanę się z nim tak czy siak.

 

Malinaa: Masz jakiś ulubiony serwer?

RumcajsJumper: Preferuje w CodModach i zostałem przy tym od kiedyś. Moim ulubionym z naszej sieci jest Codzik 2001 i zapewne 80% sieci o tym wie.

 

Malinaa: Jak oceniasz pracę wszystkich wyższych rang?

RumcajsJumper: Do tej pory to pochwalić mogę tylko botka, marvw'a oraz iBDN którzy naprawdę zaangażowali się w życie forum lecz niestety botek zrezygnował z rangi moderatora. Aktualnie posiadamy nowego technika na forum a mianowicie Klimata który naprawdę zna się na tych sprawach i przygotowujemy forum do nowej odsłony. 

.

Malinaa: Z niecierpliwością czekamy na nową odsłonę forum. Zmieniłbyś coś na forum?

RumcajsJumper: No właśnie zmieniamy heh

RumcajsJumper: Aktualizowaliśmy IPB  wersji 3.4.6 do wersji 3.4.7 na początek :) styl jest przygotowywany i raczej będzie gotowy na jutro.

 

Malinaa: No dobrze, wywiad dobiega końca. Chcesz kogoś pozdrowić?

RumcajsJumper: A ja w pozdrowienia się nie bawię bo mam kontakt stabilny z użytkownikami. Jedynie co chciałbym powiedzieć to tylko to że sami wiecie że forum staje od nowa po odejściu 3 fajnych serwerów także prosiłbym Was o pomoc w reklamowaniu forum nie tylko reklamami na stronach lecz na portalach typu facebook oraz na swoich osiedlach.

 

Malinaa: Bardzo dziękuje za poświęcenie czasu, pozdrawiam i życzę miłego wieczorku.

RumcajsJumper: Nawzajem. 

Masz sprawę? Napisz!:


 


STEAM: Malinkoowa


GG: 48452950


FORUM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiadek aż przeczytałem cały bo się zajawiłem :D

 

Plusik.

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad sam w sobie dość ciekawy, dużo można dowiedzieć się o naszym właścicielu sieci, ale Kamciaaa nie podobają mi się błędy Twoje, jestem bardzo na to wrażliwy, więc przepraszam, ale musiałem zwrócić uwagę. ;)

 

Dużo ludzi pewnie tego nie zauważyło, więc napiszę Ci co do poprawy ;**

 

 

 

 

Pozdrawiam

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneRedakcja CSowiczeWywiady"

do

"Forum główneRedakcja CSowiczeArchiwum".

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie