Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane SKARGA KIRITO!


SemedeN

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:  18.01.2015
Nick oskarżonego: KIRITO
Opis sytuacji: Grałem czysto (jak zwykle). Dziś wrzucałem już raz ss. Nagle dostaje bana od Kirito o powodzie wymienionym poniżej. Dostaje kilka ss dziennie od tego admina (wszystkie czyste) lecz mimo to gdy ja prosze o sprawdzenie gracza on z góry zakłada że jest czysty.. Chciałbym aby wszyscy gracze byli traktowani równo. Oczekuję że dostanę UB oraz że admin KIRITO spadnie ze stołka. Polecałbym lepiej wybierać adminów. Nie dość że widuje go na serwerze stosunkowo rzadko (admin wg mnie powinien przebywać pare h dziennie bo haxów sporo widze.)
Dowody (ss/demko):
 

AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : SemedeN 
[AMXBans] Powod : ' 47" Demko na forum. Zegnam ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.PL 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_2 : 0 : 1909158126 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.28.247.47 ' 
[AMXBans] ========================================


IP/ STEAM_ID: nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link, do demka dał kolega (patrz up). Demko sprawdziłem, miałeś aima czyli masz bana. Banowałem po ip nie po nicku, jak byś miał problem. To że jak nie ma adma to się odpalasz, a jak jest to wyłączasz to miej pretensje do sb. Na szczęście są tacy gracze którzy nagrają demko bo byli kiedy cheatowałeś. Co do mojej aktywności to mam najwięcej godzin przegranych na serwie (patrz gametracker). Jestem najaktywniejszym adminem na serwerze. Ostatnie pare dni miałem zajęte i bylem 1-2h na serwie (co i tak uważam za dużo, sprawy prywatne). Potrzeba adminów, jak Ci się nie podoba złóż podanie.( ojj masz bana nie możesz ;) ). Zawsze czytam u@ i sprawdzam każdego gracza, więc nie pisz bzdur. (za wszystkie błędy przepraszam pisze z Tel.). Pozdrawiam Player [t].!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie