Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Narka all


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie tutaj było najlepsza sieć jaką dotychczas widziałem ale nie mogę tutaj dłużej zostać.

H@ sieci cheatuje na własnych serwerach to co to ma być -.-

Jeszcze izcon mi na bb zacznie cheatować i co będzie..

 

Także pozdrowionka dla wszystkich.

Siema!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem , "H@ czituje na swoich serwerach" , możesz wyjasnić bardziej?

Wbił na serwer SLU i zachciało mu się cheatować razem z easym :). Także dziękuję bardzo, jeszcze sam sobie UB dawał, bo mówi, że ma prawo bo jest Właścicielem. Była umowa, odchodzi IzcoN albo SLU, Rumcajs wybrał IzcoN`a ;)

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salvatore puknij się w cymbała ty odpalony grasz.

Jeszcze na publiku takie coś pisać lecz sie na reszte ciała bo na głowe za późno

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowiem również i rozwinę zdanie kolegi (autora).

 

"H@ czituje na swoich serwerach" - Zdarzyło się że izocn grał na dd2 (Właściciel serwera SlumsAttack) i zrobili mu ssy + demko dali na BL. Jeszcze nie ma werdyktu lecz jeżeli będzie to izcon się również z nami pożegna (rangę już niestety stracił).

 

Co do Was wszystkich co odchodzą.

 

 

Zamiast poczekać do werdyktu sprawy i pomyśleć co dalej zrobić z tym fantem wolicie uciekać od problemów. Narzekacie na niektórych że "aaa on ma 17 lat... o ja nieogarnia" a sami się tak zachowujecie.

 

 

Tyle odemnie :)

 

Pozdrawiam.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także zablokowali mi pisanie tematów, wiec pożegnam się tutaj. Żegnam wszystkich użytkowników forum, było bardzo miło, z jednymi więcej gadałem z innymi mniej, większych spin sobie nie przypominam, jeżeli komuś sprawiłem przykrość to przepraszam.
    Niektórzy wiedzą, dlaczego ludzie teraz odchodzą, IzcoN niestety pokazał się z tej gorszej strony, mam nadzieję, że RumcajsJumper, okaże się doroślejszy, i nie da się omamić.... Nie będę wymieniał osób, którym dziękuję, bo brakłoby miejsca, ale na pewno wiecie o kim mówię!.
    Było fajnie, niestety do czasu, mam nadzieję, że sieć jeszcze pożyje długo, a IzcoN się opamięta. SYTUACJA ZMUSIŁA NAS DO ZADANIA PYTANIA: CZY MUSIAŁO DO TEGO DOJŚĆ?


Pozdrawiam wszystkich, oprócz dwóch osób :)

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie