Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Warke


BlackBird

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcialem tego pisac lecz jak widze jego "adminowanie" to musze. 
1. Gosc nie uzywa pod koniec rundy bindow podanych przez Pikaczu.
2. 2x AIM na serwie ludzie zglaszaja ze jest aim WARKA gra dalej jak by nic sie nie dzialo, nie zwraca uwagi (mam demko jak sobie obaj graja na aimie (WARKA na serwie jest). Po chwili jeden z nich wyszedl WARKA wbil na specta po chwili wyszedl z serwa a drogi z AIMEROW gra dalej
3. Zglaszaja iz WARKA "klatkuje". Admin ma to gdzies bo jemu to nie wadzi

Co tu sie duzo rozpisywac Gosc jest Adminem to tera mniej gra olewa obowiazki admina i cos strasznie ostatnimi czzasy lami, odkad ma Premki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram wypowiedz BlackBirda. Nie jednokrotnie wbijając na serwer widziałem grającego admina WARKE a wokół niego pełno cziterów... Mam takie wrażenie, że chodzi mu bardziej o swoje statystyki i nabijanie leveli niż na pilnowaniu serwera. Prosze o wyciągnięcie konsekwencji względem owego admina.

 

Pozdrawiam

ASSASSIN

tumblr_mnf62lgJQQ1ritzp5o1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie