Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Podanie Jogurt


Jogurt

Rekomendowane odpowiedzi

A więc : 

  • - Nie masz 70 postów.
  • - Podanie.. (brzydkie i na odwal się)
  • - Nie masz admina
  • - Reklamy... -.-
  •  Plusy ? Żadnych nie widzę..

​Podsumowując jestem na nie.

''Czasem chciałbym cofnąć czas. Nie po to żeby coś naprawić, tylko przeżyć to jeszcze raz.. ''


 


Dawid. mixowo. ;3 - Dawideq# - Dawid. yol. ;o


 


 


motocross3-01__19218.1409373130.800.800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski masz białe, ponieważ skopiowałeś wzór z czarnej strony :). Radziłbym ci wkleić podanie do notatnika i w temat znów.

 

A co do podania to tak.

Zastanawiam się nad tobą, ponieważ nie masz spełnionych 2 pkt w wymaganiach ( Posty, i coś tam jeszcze). Twój wiek mnie zadowala i przekonuje abym dał ci na TAK, ale nie zadowala mnie rozpisane twoje podanie, 2 niespełnione pkt w regulaminie. Moim zdaniem na chwilę obecną jestem Neutral, ponieważ Podanie nie przekonuje, Plusem jest Wiek, Dodałeś Reklamy czyli do leniwych nie należysz, starasz się o rangę, mimo iż jestem Neutral to również jestem 50% Abyś otrzymał tą rangę na okres próby 3 dni, ( ja bym cię jeszcze sprawdził czy coś potrafisz, dałbym ci 2 demka na których jeden gracz ma modele a na drugim nie będzie miał). Popraw podanie ( Wklej je do notatnika i następnie skopiuj + rozpisz się lepiej dla czego chcesz rangę "UnBan Support" To tyle z mojej strony, Pozdrawiam SSG.

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie