Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Skarga MarVW


Salvatore

Rekomendowane odpowiedzi

     Witam, chciałbym złożyć skargę na użytkownika @marVW. Skarga dotyczy zajmowanej przez niego posady UBMastera, dokładniej chodzi o brak profesjonalizmu, oraz o kompletny brak posiadanej wiedzy na temat wykonywanej pracy.
    Rozchodzi się tutaj o sprawę @Takuma, który dostał bana, od Admina (nie będę się już na jego temat wypowiadał) na DD2. Nasz kochany @marVW, napisał tylko (demko obejrzane), gdzie jestem pewien wraz z innymi użytkownikami, że nawet nie zerknął na to demko, bo było ono czyste. Brakuje profesjonalizmu, demko nie zostało przez niego w ogóle rozpisane, co powinno być dowodem jego obejrzenia.

     Nawet zwykły użytkownik, rozpoznał, że Takuma jest czysty, co bardzo mnie dziwi, bo przecież, jesteśmy już na jakimś poziomie, i takie wpadki, nie powinny się zdarzać. 

    Proszę o skontrolowanie wszystkich osób z UBT, oraz wyciągnięcie konsekwencji z tej oto sytuacji.

Pozdrawiam Salvatore.
 

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, wszystko zostało sprecyzowane w wypowiedzi Salvatore.

Jak najbardziej podpisuje się pod tą skargą.Jeśli faktycznie pan MarVw ocenił to demko i uznał, że dany gracz czitował - posada UBMastera nie jest dla niego.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

każde demo oglądam, nie piszę czegoś za nim tego nie zrobię.

Gracz, którego podałeś był dla mnie podejrzany, oglądałem 3 razy demo i nie wiedziałem czy dać bana, czekałem na IP, ale nie dostałem, ale z tego co widzę to w AMXBANS'ie nie ma bana ode mnie, tylko miał od SSG i już wygasł, więc nie mam pojęcia skąd ta skarga. Nie jestem robotem, automatem czy też wszystko wiedzącym, miałem lekkie podejrzenia, które opisane zostały w zgłoszeniu. Nie mogę z przeglądarki zrobić screenów, więc podlegam intuicji, a jak każdy człowiek wie, wszyscy się mylą, nie ma ludzi idealnych. Inni gracze, którzy sprawdzali demo mnie nie interesują, z tego co wiem jesteście kuzynami, więc też na słowo nigdy wierzyć nie mogę. UBMaster nie jest łatwą posadą, bo czasami musisz zdecydować się na decyzję, której do końca nie jesteś pewien tak jak w waszym przypadku.

 

Czytałem trochę na forum i widzę, że wszystko zostało wyjaśnione w tym temacie:

http://csowicze.pl/topic/8578-ub-takuma/?hl=takuma

 

Mogłem się pomylić, więc przepraszam, mogłeś mi napisać to na PW i po prostu byśmy sobie to wyjaśnili, ale wolałeś zrobić z jednego dema i bana aferę, która nie była potrzebna. Jeśli wątpisz w mój profesjonalizm to już Twoja sprawa, ale jeśli Ty go posiadasz to zapraszam do złożenia podania na ów posadę i wtedy zobaczymy czy dasz radę.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marVW, kierowane jest to do wszystkich osób będących w UBT. Nie tylko do Ciebie dlatego zdecydowałem się to napisać na forum, natomiast nie chce mi się wierzyć, że oglądałeś to demko 3 razy, bo nie widać tam żadnej spalonej akcji, nie będę nic tłumaczył bo widzę, że nie ma to sensu, a i tak nie dostaniesz ostrzeżenia.

     Proszę tylko o selekcję UBT, oraz każdego, który ma do obejrzenia demko do jego rozpisania z uzasadnieniem, bo inaczej, ban powinien być niesłuszny. Tyle ode mnie, szkoda się przepychać, ale uwierz mi zgłaszając to na BC, AC, gdziekolwiek byś chciał, każdy Ci powie, że nie ma tu żadnej spalonej akcji.
    Co do Twojego zaproszenia do złożenia podania, niestety odmówię bo mam dość obowiązków na głowie :)

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż dowód w postaci screenów lub demko na gracza i zobaczymy sami  , czy marvw popełnił błąd a nawet jak popełnił błąd to ma prawo do popełnienia, nikt nie jest idealny , nawet jak popełnił błąd to trzeba przebaczyć , bo każdemu sie zdarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaSkargi na ekipę"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie