Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Skarga na Admina Bez Honoru.


PrinceMichu

Rekomendowane odpowiedzi

Moj nick : Prince Michu,

Nick oskarżonego : bez honoru,

Czas : 15:54,

data : 13.01.2015r
Mapa : bb_revenge_dust coś takiego..

 

Opis tego zdarzenia :
1.Admin bez honoru przez całą runde buduje sobie kampe na godzie, gdy już skończył budować siedział na godzie chciałem go bić (Byłem w kampie u niego ) wchodziłem.. a on mi dał bana " cele" nie wiem za co ..

2. Admin bez honoru wyzywa od "cieci" różnie , bo wbijamy do jego kampy kiedy buduje po czasie.. dokładnie było 1:00 i dalej budował.. a był ostatni ://

3. Admin bez honoru nie gra wogle na serwerze, gram dłużej od niego i nigdy go na serwerze nie widziałem dopiero 2 raz ..

 

Może jacyś światkowie ( Filzioza, Despise, Pompa ).. nie wiem..
**** WYCINEK Z KONSOLI ****

 

bez honoru :  co za ciecie

 

bez honoru : szmaty

 

bez honoru : nie wchodzcie jak buduje kurwy

 

bez honoru : Prince wiem ze wbijasz ale nie mam co wymyslic dam ci bana kurwa

Prince Michu :  SKARGE NA NIEGO NAPISZE>.. POTFIEWRDZI KTOS?

.:unnamed:. killed SebolL with mp5navy
Pompa :  rysio za 2500 chcesz?

bez honoru :  kurwa czy wy jestescie ciemni jascys?

Sprinter :  NOwy hs budujemy ?!

Rysio z Klanu killed .:unnamed:.  with knife
Rysio z Klanu :  no

KoLoC :  kto da troche grandow

bez honoru :  mowie ze cos sprawdzam tak?

Pompa :  po tej rundzie ok ?q

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: bez honoru
[AMXBans] You can complain about your ban @ CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'cele'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1924382695'
[AMXBans] Your IP: '95.160.166.170'
[AMXBans] ===============================================
Timed ou

 

 

*** WYCINEK Z KONSOLI *** SCREENA TEZ MOGE WYSLAC !

 

 

strza%C5%82.gif

66675854236696918389.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((((((( PRZEPRASZAM NIE CHCE DODAWAĆ NOWEGO TEMATU ))))))

 
 
Dlaczego Ty?: Ogólnie jestem starym wyjadaczem. Miałem już admina na niejednym z serwerów o podobnej tematyce. Jestem bezkonfliktowy, komunikatywny, sprawiedliwy i nie sprawiam nikomu problemów. Na serwerze pojawia się coraz więcej ludzi co jest dobre, ale niestety łamią regulamin a wtedy rzadko co się zdarzy,  ze Admin przyłapię takiego delikwenta. Spędzam sporo czasu na serwerze najczęściej rano i wieczorem.
 
napisał bez honoru..
 
a tutaj ?? :)
 
**** WYCINEK Z KONSOLI *****
 
bez honoru :  nauczcie sie budowac kamp a nie co chwile help i help

Prince Michu :  /help

*** koMbo killed B!ey with a headshot from m4a1 ***
Rock Lee killed Kingkong with tmp
Prince Michu :  /help

Tomo :  /respawn

Johny wymielony :  King tutaj robimy

[LwG] Dominuje^^MUUFFMENT [t] killed self with env_laser
HanizuN killed Johny wymielony with ump45
Rysio z Klanu killed DilProTM with knife
Prince Michu :  raz mi tylko nie wyszlo

Wojtas dropped
Joeslop dropped
Kingkong :  k

[LwG] Dominuje^^MUUFFMENT [t] killed self with env_laser
Johny wymielony :  o ile bendziemy mieli ksionski

Johny wymielony :  ksiazki

Prince Michu killed Rysio z Klanu with p90
bez honoru :    nie kampimy, cele robimy!
J@ N!3 :  /team

Rock Lee killed Kingkong with tmp
SwagJP :  i 0 pomocy

*** HanizuN killed Johny wymielony with a headshot from ump45 ***
Prince Michu :  ide skarge napisac na BEZ HONORU :D
 
bez honoru : masz pomoge ci

[RPG] Wpisz /team , by utworzyc team do budowania z innym graczem
J@ N
 
 
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
 
 
później dał mi kicka, jak kampiłem na CT.. :/ bez sensu
 
 
I JESZCZE JEDNO PYTANIE .. DLACZEGO ON MA ADMINA??? SKORO NIKT NA SERWERZE GO NIE ZNA ... BEZ SENSU CHYBA :/
 
PROSZE O ZDEGREDAGOWANIE GO Z FUNKCJI ADMINA !

66675854236696918389.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo odnośnie początkowej wersji skargi czy jak to nazwać te twoje bezmyślne kłamanie (sfałszowany dialog),  bez podstaw i dowodów rzeczowych nawet w postaci zwykłego screena czy kawałka demka, po prostu porażka.
Człowieku co ty sobie wyobrażasz, wchodzisz na serwer grasz 30 minut, byłeś jakieś 3 razy w zombie liczba twoich śmierci wynosi ledwie 3 za to kili masz niezmiernie dużo.
Obserwuje taki element na serwerze jakim ty jesteś już od dłuższego czasu, ale tym co teraz napisałeś przegiąłeś sobie u mnie na całej linii, po 2 taka rozmowa którą tam wstawiłeś nie miała nawet miejsca, nie zdarzyło mi się ani razu żebym użył na serwerze prostego słowa "kurwa" a to co ty tam na wypisałeś to po prostu śmiech na sali..
Jedynie do czego się przyznaje to użycie słowa "ciecie", z całym szacunkiem ale gdy pisze się do kogoś "testuje nową kampe, wykonujcie cele i nie patrzcie na mnie" (co się zdarzyło pierwszy i ostatni raz skoro taki jest tego efekt) następnie wielokrotnym pisaniu "nie kampimy, cele robimy" i widoku ciebie gdy stoisz za moimi plecami i mnie próbujesz "zabić" razem z twoim kolegą Despire czy jakoś tak (miałem /a więc było to niemożliwe).  po prostu puściły mi nerwy i użyłem tego słowa ciecie,  nie chciałem od razu banować, gdy zobaczyłem co robisz dalej jednak doszło do tego bana (utrudnianie gry (wnerwianie, obrażanie, kampienie etc.. łamanie regulaminu). jakieś żałosne nawoływanie graczy do skargi na mnie? stanie w miejscu i szczekanie tą twoją niewyparzoną jadaczką... na każdej mapie. nie dość, że nikt go nie znosi to jeszcze takie brednie i sfałszowane dialogi wypisuje..

Porażka prince, porażka

Czekam na dowody i mam nadzieje, że nie zobaczymy zedytowanego posta z usuniętymi oszczerstwami i umiejętnym kłamaniem tylko zwykłą prawdą a jakiekolwiek zarzuty poparte dowodami.
 

aa i mała poprawka na temat mojej nieobecności, w ostatnim tygodniu nie wchodziłem na serwer, bo miałem ważniejsze obowiązki takie jak praca (której żeś pewnie nie posmakował) i szkoła, więc nie było mnie widać na serwerze. Po prostu brak czasu ale wszystko da się nadrobić

​mogę nawet wypisać kilka osób które są w stanie potwierdzić mój przebieg wydarzeń.. między innymi: NOWY, FILIOZA, PAULINKA, SMERFY, SZOFER, WOJTAS, KAES i możliwe, że Albercik jeśli akurat nie był afk.
oraz to, że przez kilka godzin na początku robiłem mini konkursy w postaci pytań a,b,c oraz nagród w postaci grandów czy to dla aktywnych bonus w postaci przejścia do przeciwnej drużyny (chciałem jakoś urozmaicić grę i zrobić coś dla ludzi z serwera za moją nieobecność, wcześniej były vote czy konkursy mają być i czy się podobają. oczywiście wszystko było konsultowane z moimi podopiecznymi oraz kompanami Administratorami.
pozdrawiam zaraz załączę "dowody rzeczowe"



 

dodam te kilka spreparowanych dowodów napisanych przez gracza Prince w postaci zdań/słów,  niby z konsoli 
oczywiście pamieć mnie nie zawodzi i oświadczam, że to nie miało miejsca i nie potrzebuje żadnych pomówień. mam na to świadków

 


"
bez honoru :szmaty
bez honoru :nie wchodzcie jak buduje kurwy
bez honoru :Prince wiem ze wbijasz ale nie mam co wymyslic dam ci bana kurwa
bez honoru :kurwa czy wy jestescie ciemni jascys?
"


                                                                    

farmazoniarz z tego chłopa nie ma co, zawiść ludzka nie zna granic..

Zrozum, że kłamstwo to chamstwo! I nic dobrego z niego nie wyniknie a za fałszywe zeznania grozi kara.




                                                                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                                                                                                    cp.jpg
                                                                                                                                                                      

swag.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfauszowany ? to daj dowód :/

Miałem 2 dedy :) bo  zrobiłem rc :/

 

 

W ostatnim tygodniu nie wchodziłeś :)
a ja ciebie nie widziałem nigdy :D

 

Pozatym MAXYMALNIE JEDEN SPOWALNIACZ A TY MIAŁES W TWOIM AŻ 3 SPOWALNIACZE :D ..

 

ROBIŁES BEZ SENSOWNY KONKURS GDZIE MOZNA BYLO BYC 3 RAZY CT.. GDZIE TU JEST SENS? :// CZŁOWIEKU ZASTANÓW SIE..
 

Myślisz że jesteś starszy o te 6 lat i możesz mną rządzić ? Mylisz się .. Człowieku..

 

Taki admin to nie jest przykład.. zastanów się. Straciłem  u Ciebie , i powiedziałeś że będziesz mi każdy błąd wytykał * a ja błędów nie robie * :) :) : ) pozdrawiam :D


Pozatym Filioza cie popiera ? Właśnie jestem na serwerze i on Ciebie nie popiera..

 

 

 

Jesteś dorosły a zachowanie gorsze od dzieciaka.. np. ode mnie :) nie ukrywam. 

Ja mam dowody, ty nie masz dziękuje.. :)

66675854236696918389.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dać ci dowód na to, że twoje dialogi są sfałszowane? 
to Ty masz dać dowód na to, że nie są sfałszowane i nic innego od Ciebie nie wymagamy. 


przypominam, że to TY tu piszesz skargę i to MY wymagamy od Ciebie dowodów. nie będę udowadniał swojej niewinności


a i primo tych 3 spowalniaczy gracz o nicku NOWY w owym czasie posiadał te "3 spowalniacze" i to nawet nie były spowalniacze tylko 3 mini surfy do kampy. Po wcześniejszej analizie i czytaniu niektórych narzekań, pozwoliłem na 2 surfy (jeśli nie umiałeś przejechać robił się z tego spowalniacz).  O ile się nie mylę ta akcja zdarzyła się kilka map po, skoro masz jakieś zastrzeżenia do mojej osoby wypisz je po myślnikach a obiecuje wezmę je pod uwagę, prócz chęci zbanowania połowy serwera za drobne omyłki.


po drugie primo 3 razy pod rząd w CT? nie przypominam sobie takiej sytuacji. Jedynie owy gracz Filioza wygrał najwięcej razy (3) ale wybrał możliwość bycia budowniczym 2 raz pod rząd i 2 x Grandy. 

Jak na razie widzę same sytuacje wyrwane z kontekstu.. panie detektyw.
Pozdrawiam

 

swag.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6BaseBuilder - 79.133.192.40:27063Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie