Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> admin nikogo wallhack


danio010498

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Twój Nick:[/b]szoluwer
[b]Nick cheater'a:[/b]nikogo
Jaki serwer:only dd2
IP cheater'
a (say /ip)(w konsoli amx_ip):[/b]n/a
[b]Link do demka:[/b]
[b]Dodatkowe informacje:[/bhttp://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/18715

 

czekamy na werdykt na ac (demko mozna pobrac ze zgloszenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

demo sprawdziłem i powiem Ci, że np. akcja 10:44, która podałeś, widać gracza nogi. Do reszty nie jest do końca pewny, poczekajmy na jeszcze jedną wypowiedź UBMastera.

 

 

 

Pozdrawiam

marVW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ci sie pomylilo z blacklisted.pl bo ta strona wogole juz nie zyje i przejeły je jakies dzieci po 15/14lat. Jezeli chodzi o ac to wiem ,ze oceniaja tam sprawiedliwie i maja duze doswiadczenie i predzej ufam sedziom z ac niz jakiemus amatorowi z ffa.Dla mnie modelowo i za szybko grał wychylal na pewniaka zero krycia... 

poczekajmy na werdykt tak jak mowilem na poczatku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha! dobre, aż sobie demko obejrzę. gdzie ty się tam WH doszukałeś.

 

@Edit: Jak można kogoś zgłaszać na portale AC/BL z gry na FFa, gdzie mamy różnego rodzaju udogodnienia i uproszczenia przez licznik zadanych obrażeń podczas strzelania, przez podwójny skok czy większe HP.
Dla gracza z 8 letnim stażem mapa D2 jest jak własne mieszkanie - znasz je na wylot, jeszcze jak gra się na serwerach ONLY D2 to już w ogóle, Słuchawki + myślenie podczas grania daje Ci sukces na wygraną.
Mam swoje przyzwyczajenia podczas grania czy sztuczki. których się wyuczyłem przez obecny staż gry, dla niektórych może się to wydawać dziwne i obwini mnie za grę na wspomagaczach.
Ale strzelanie zanim się wyjdzie, a nie zobaczy i usłyszy się gracza nie powinno dziwić, jak obejrzysz inne dema z tego serwera, to często wychodząc z resta CT na środek w kierunku dolnej trupy zaczynam strzelać zanim kogoś zobaczę,i nie usłyszę, bo wiem, że często tam TT siedzi - i jak zauważysz nie zawsze ktoś tam jest, a ja i tak strzelam kontrolnie.
Dlatego nie będę się tutaj więcej rozpisywał, jak sam napisałeś, BL ogarniają teraz dzieci, ale sam nim jesteś i taki poziom gry to ty będziesz miał, jak ja będę już na wylocie, jedną noga w grobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Gracza oraz serwera na którym "czitował" nie ma już na naszej sieci.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Strefa banówZgłoś graczaArchiwum"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie