Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na UBMaster


JOO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym złożyć skargę na wszystkich nieusprawiedliwionych UBMaster. Ludzie czekają cały dzień na UB a co widzę na forum ? Kilku ubmaster siedzą na forum i nie zajrzą w prośby o UB.... Jest 4 UBMaster, jeden usprawiedliwiony(iBDN.), z tego co się dowiedziałem i widziałem to Limona zamyka temat a UB nie daje, ostatni post SSG jest 28 Dec 201. To są jakieś żarty ?

 

I'm Krypton.

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ten temat : http://csowicze.pl/topic/8196-sejvi-wh/?do=findComment&comment=40351 Typek spalony, dostaje ub.. http://banid.pl/kto?to=0:0:34144132 jego ID.. BAN BL AC.. To są żarty ? Pierwsze co UBM powinien sprawdzić ID.. ;o

 

/edit.. Pisali na serwerze co innego ;x

''Czasem chciałbym cofnąć czas. Nie po to żeby coś naprawić, tylko przeżyć to jeszcze raz.. ''


 


Dawid. mixowo. ;3 - Dawideq# - Dawid. yol. ;o


 


 


motocross3-01__19218.1409373130.800.800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym złożyć skargę na wszystkich nieusprawiedliwionych UBMaster. Ludzie czekają cały dzień na UB a co widzę na forum ? Kilku ubmaster siedzą na forum i nie zajrzą w prośby o UB.... Jest 4 UBMaster, jeden usprawiedliwiony(iBDN.), z tego co się dowiedziałem i widziałem to Limona zamyka temat a UB nie daje, ostatni post SSG jest 28 Dec 201. To są jakieś żarty ?

ja mam problemy z połączeniem się z forum ,  boże święty i jak tu z wami się dogadać ? Mówiłem mam częste problemy z połączeniem się z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problemy z połączeniem się z forum ,  boże święty i jak tu z wami się dogadać ? Mówiłem mam częste problemy z połączeniem się z forum

 

 

To po co pchasz się na posadę, jak nie możesz jej w 100 procentach wykonywać ;ooo

 

Dokładnie to samo mnie zastanawiało, po co złożyłeś podanie na UBM? Z tego co zauważyłem w większości nabijasz tylko post pisząc ub i go nie dajesz, jak już wiesz, że nie możesz dać ub, to nie pisz posta, mylisz tylko osobę składającą prośbę i resztę ubt.

 

Co do wykonywania obowiązków przez resztę - cały dzień dzisiaj ludzie na ub czekali, mimo, że zajmowałem się w tym czasie serwerami i resztą forum to ub musiałem dać im ja.

Nie będę się tutaj rozpisywał bo Rumcajs zna moje zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze coś 1)''bo kazdy admin ma esl czy jakos tak i widzi jak kto gra''

'', bo gdyby nie grał na wh i by jak strzela i nie i stwierdził , że nie ma nikogo by poszedł gdzie indziej a tak to stal''

1) Wychodzi na to że ty jako "UBMASTER" nie znasz podstawowych wspomagaczy.. Jeszcze fajniej ;x Gdy pełnisz tą posadę powinieneś znać wspomagacze od podstawowego aima do aż do norecoila czy Lamberta, (brighta)

 

2) Twoja pisownia i składność zdań jest na poziomie 10 latka.. Zastanawiam się nad twoim wiekiem ;d

''Czasem chciałbym cofnąć czas. Nie po to żeby coś naprawić, tylko przeżyć to jeszcze raz.. ''


 


Dawid. mixowo. ;3 - Dawideq# - Dawid. yol. ;o


 


 


motocross3-01__19218.1409373130.800.800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dołączyć do wypowiedzi bo widzę, że sprawa ucichła i administracja nic z tym nie robi...Co do UB Teamu, może zajęlibyście się swoją pracą a nie siedzicie tylko na forum! Ludzie czekają po godzinie, dwóch, trzech a wam nawet się nie chce wejść obczaić ssy i dać ub. W takim razie po co tutaj jesteście? Prezentując taką postawę tylko zniechęcacie graczy do dalszej gry na serwerach. Pewnie powiecie, że nie macie czasu albo coś podobnego ale chyba po coś tutaj jest dział "nieobecności" żeby o wszystkim poinformować innych...Jeszcze gorsze jest to, że administracja nie wyciąga żadnych konsekwencji w stosunku do wyżej wymienionych. To już kolejna skarga w tym tygodniu, a poprawy ani konsekwencji nie widzę. Proszę wziąć to pod uwagę.

Pozdrawiam

ASSASSIN. 

tumblr_mnf62lgJQQ1ritzp5o1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo mnie zastanawiało, po co złożyłeś podanie na UBM? Z tego co zauważyłem w większości nabijasz tylko post pisząc ub i go nie dajesz, jak już wiesz, że nie możesz dać ub, to nie pisz posta, mylisz tylko osobę składającą prośbę i resztę ubt.

 

Co do wykonywania obowiązków przez resztę - cały dzień dzisiaj ludzie na ub czekali, mimo, że zajmowałem się w tym czasie serwerami i resztą forum to ub musiałem dać im ja.

Nie będę się tutaj rozpisywał bo Rumcajs zna moje zdanie na ten temat.

boże czytasz ze zrozumieniem ? Bo jak miałem dawać ub to problemy się pokazywały -_- , jakbym wiedział , bym podania nie składał i sam nabijasz posty bezsensownie , mam na tyle dużo , że nie musze nabijać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże czytasz ze zrozumieniem ? Bo jak miałem dawać ub to problemy się pokazywały -_- , jakbym wiedział , bym podania nie składał i sam nabijasz posty bezsensownie , mam na tyle dużo , że nie musze nabijać ;)

 

Jak masz problemy z dawaniem ub to chociaż napisz to gdzieś, że nie możesz w pełni wykonywać swoich obowiązków na przykład w dziale nieobecności i będzie po sprawie.Nikt nie będzie się ciebie czepiał i będziesz miał spokój...

 

 

tumblr_mnf62lgJQQ1ritzp5o1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa została wzięta pod uwagę i zostały zdegradowane osoby które przez ostatni czas bez napisania jakiejkolwiek wiadomości nic nie robiły.

 

Została otwarta ponownie rekrutacja na UBMastera.

 

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaSkargi na ekipę"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie