Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja na cod mod 201lvl


Pikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SkiLL  <3
Wiek: 21
Znajomość amxx:9.
Link do GT z przegranymi godzinami:http://www.gametrack...6.83.196:27161/
Steam:nie
Mikrofon [tak/nie]:tak
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: gram już sporo czasu i zauważam że tylko gdy wyjdzie opiekun serwera od razu wchodzą hakerzy nie da się grac a często gra jeden admin i sam nie ogarnia jak gra dużo ludzi ..
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]:sms

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SkiLL <3 zapraszam na gg/pw

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Rm0
Wiek:16
Znajomość amxx:8/10
Link do GT z przegranymi godzinami:2dni
Steam:NS
Mikrofon [tak/nie]:tak
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:przydam sie znam sie na tym
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]:sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: MajSterSztyk
Wiek: 15 ( w listopadzie )
Znajomość amxx:6-7/10
Link do GT z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/MajSterSztyk/31.186.83.196:27161/
Steam: Nope.
Mikrofon [tak/nie]: Tak, Sprawny. Posiadam TS3 oraz Skype.
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Jestem Mateusz mam 14 lat i mieszkam w Rybniku. Gram w cs od 7 roku życia dlatego że zawsze gdy jeździłem do kuzyna tylko grałem w CS :). Nie mówie że jestem wspaniałym adminem, lecz jestem dobry w te "klocki". Oczywiście że nie dajecie admina bo ktoś napisał że chcę mieć admina bo "Jest dużo cziterów" może i ja też banuje takich graczy. (Napewno pod moim postem będą odpowiedzi typu:"Sam jesteś cziterem itp." Ss'y miałem robione 4 razy, lecz na innym cod modzie. Czekam na odpowiedź administracji serwera cod mod 201 lvl na moje podanie.
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: Oczywiscie. SMS

Siea, Siea. To ja GramyRazem ?XD.

 

Jeżeli poszukujesz kontaktu ze mną spójrz niżej:

 

Skype: koksupl20121

Forum: Priv

FaceBook: Podaje z koniecności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GramyRazem? & Rm0 zapraszam na pw/gg

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:LaPa
Wiek:17
Znajomość amxx:7/10
Link do GT z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/LaPa/31.186.83.196:27161/
Steam:Brak
Mikrofon [tak/nie]:Tak
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:Nazywam się Michał. Chodzę do technikum informatycznego potem studia. Spędzam dużo czasu przed kompem więc jakoś można by było wykorzystać ten czas .Odkąd gram na tym serwerze zauważał pewne zjawisko które nazywa się cheat. Gdy tylko admin wyjdzie zaraz wpada 3 botów:( Jeżeli nie będzie sporo adminów (ogarniętych) takie zjawisko będzie się powtarzać;( Chce zostać adminem aby pilnować tego. 
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]:SMS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:jaca
Wiek:24
Znajomość amxx:9
Link do GT z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/jaca/31.186.83.196:27161/
Steam: STEAM_0:0:42735215
Mikrofon [tak/nie]: tak
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:Więc tak.Mam doświadczenie w pełnieniu tej funkcji.Gram przeważnie w godzinach nocnych,i o tej porze nie widzę adminów.Chciałbym aby,na serverze był pożądek,żeby dobrze się grało,była miła atmosfera wśród graczy i co do kultury?.Za dużo wulgaryzmu,na serverze, co chciałbym zmienić. 
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]:Tak przelew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lapa i Jaca zapraszam na gg/ts

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie