Skocz do zawartości

Zablokowane propozycja.


TajfunKrul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem wkurzony tym co się dzieje. Jest godzina 11:15 gdy to piszę mnóstwo cheatów na serwerze, wyzywają się prowokują. Piszesz do adminów to przysłowiowa totalna wyjebka. Co to ma być? ImPrO pisał do kilku adminów to odpowiedz brzmiała podobno tak, że można ją odebrac w ten sposób "mam wyjebane, spieprzaj". Proponowałbym, albo znaleźć lepszych aminów albo zrobić rekrutacje. Nie przyjmujecie osób z Nsem, bo co? Na steamie i na NSie można cheatować. Może ktoś nie chce kupować steama, bo takiej starej gry nie opłaca się już kupować. Jest do pobrania wszędzie. Moje zdanie jest takie: Zacznijcie rekrutacje na admina nie patrząc na steam/ns. Niech zrobi 2x wiecej reklam przykładowo. To jest moje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie

Gra jest może stara ale jest bardzo fajna i opłaca się kupować.

Z tym co napisałeś wyżej się zgodzę ale tylko co do nie których adminów , większość jest spoko.

Mi na steamie nie działają cheaty xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ogarnij ta bez sensowną propozycję.Jest wielu Adminów ale nie każdy ma czas codziennie.Też jestem na Steamie Online ale na serwer nie wejdę bo nie mam czasu.Według mnie NS jest to najgorsze co może być.Admini powinni mieć Steama i dawać przykład.Ta gra jest może i stara ale aby walczyć o Admina i szacunek na serwerze lepiej go kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że steam to podstawa.. Nie wierze w 'Pro' NS'y.. Każdy na NS'ie może powiedzieć gram w to 7 lat więc mam skilla, a na prawdę leci na antyss lub esp ;x

Jestem za szybką rekrutacją bo aktywni admini to nikogo, criminal, mayoo, czasem wbije Szekspir, SSG.

A tak to np GT Salvatore: http://www.gametracker.com/player/Salvatore/80.72.37.12:27021/ł
Na 8 dni przegrał ile ? 40 minut.. Aktywność powalająca 

botek chyba ma admina tak ? :o  http://www.gametracker.com/player/botek/80.72.37.12:27021/ 12 minut na 8 dni.

Wielki Zenon: http://www.gametracker.com/player/%60Wielki%20Zen0n%2A/80.72.37.12:27021/ 0 Minut na 8 dni..

Do porównania gt nikogo: http://www.gametracker.com/player/nikogo/80.72.37.12:27021/ To jest wzorowa aktywność. 

Myślę że jak na serwer który dosyć często jest pełny (30/30), 5 aktywnych adminów to jest po prostu śmieszna sytuacja.. ;x

Nic dziwnego że ludzie 'uciekają' jak wbije sobie typo aim/sh i rozwala cały team w 5 sek.. A na admina trzeba czekać parę map.

''Czasem chciałbym cofnąć czas. Nie po to żeby coś naprawić, tylko przeżyć to jeszcze raz.. ''


 


Dawid. mixowo. ;3 - Dawideq# - Dawid. yol. ;o


 


 


motocross3-01__19218.1409373130.800.800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin bez steam powinnien być odrazu zdegradowany.

I ustawic limit w ciagu tyodnia lub miesiąca ze ma wbic ileś godzin jak nie to ostrzeżenie 1/3 a później traci admina nie odwrqcalnie a nie bawic sie bo to sensu nie ma niektórzy na dd2 to na kolorek leca nie bedę wymieniał.

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się wchodzić na serwer, uwierzcie mi nie każdy ma admina tylko na DD2, np Wielki Zenon ma Admina na 4 Maps....Po co wy spamicie takowymi wypowiedziami.Jedyna trafna odpowiedź to Botka,Easy Skilla.Gracze tacy chętni na pilnowanie porządku? Zakupcie steama i składajcie podanie.Funkcja admin nie jedt takie proste jak wam się wydaje.Nie każdy ma czas codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że steam to podstawa.. Nie wierze w 'Pro' NS'y.. Każdy na NS'ie może powiedzieć gram w to 7 lat więc mam skilla, a na prawdę leci na antyss lub esp ;x

Jestem za szybką rekrutacją bo aktywni admini to nikogo, criminal, mayoo, czasem wbije Szekspir, SSG.

A tak to np GT Salvatore: http://www.gametracker.com/player/Salvatore/80.72.37.12:27021/ł

Na 8 dni przegrał ile ? 40 minut.. Aktywność powalająca 

botek chyba ma admina tak ? :o  http://www.gametracker.com/player/botek/80.72.37.12:27021/ 12 minut na 8 dni.

Wielki Zenon: http://www.gametracker.com/player/%60Wielki%20Zen0n%2A/80.72.37.12:27021/ 0 Minut na 8 dni..

Do porównania gt nikogo: http://www.gametracker.com/player/nikogo/80.72.37.12:27021/ To jest wzorowa aktywność. 

Myślę że jak na serwer który dosyć często jest pełny (30/30), 5 aktywnych adminów to jest po prostu śmieszna sytuacja.. ;x

Nic dziwnego że ludzie 'uciekają' jak wbije sobie typo aim/sh i rozwala cały team w 5 sek.. A na admina trzeba czekać parę map.

     Człowieku, może zastanowisz się co piszesz, bo dla mnie Twoja wypowiedź jest żałosna. Zajmowałem się 4 MAPS`em, zobacz sobie ten dział, Poza tym był sywlester, zostałem wujkiem, więc chyba normalne, że pojechałem "imprezować", a nie siedzieć na komputerze i pilnować serwerów. Jest dużo Adminów i za ten czas, na pewno grało ich sporo oprócz mnie. Botek ma sporo obowiązków i też nie musi siedzieć na serwerze 48/24, nadrobi to w innym terminie, ludzie zgłaszają cheat`ów na SB, i wystarczy wejść i zbanować, może też ktoś nie mieć ochoty na grę.

    Zanim będziesz pisał takie bzdury zastanów się chwilę, biorąc pod uwagę wcześniejszą aktywność. Broni Ci ktoś złożyć podanie na Admina, abyś pilnował serwera 48/24, bo chyba tyle masz czasu, sądząc, po Twojej wypowiedzi. 

 

 

Co do tematu, Steam kosztuje 10 zł, ostatnio była nawet promocja na tej platformie, i nie musiałbyś kupować na Allegro, jeśli uważasz, że ta gra jest denna, i za stara, to po co w nią grasz? Steam to łatwiejsza komunikacja, i daje przykład innym ludziom. Niby marne 10 zł, ale żal, zwłaszcza, jak masz inne gry na STEAM, to raczej nie będziesz cheatował. Owszem zdarzają się osoby, które będą cheatowały, ale jest ich duuużo mniej niż NS`ów.

 

 

Oczywiście najbardziej oburzone są osoby, które STEAM nie posiadają.

    

    

 

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mozliwosci aby ns Miał admina  co to ma byc  jakis konatkat gg?? na steam odrazu sie pisze do admina i admin wchodzi to raz  po 2  domnie pro dzis pisał ale aktualnie niemam admina na dd2 Wiec Nie kazdy ma przyslowiowo wyjebane jak to ty napisałes wiec zamilcz dzieciaq bo bede taki niedobry nieogarniety admin i cie zbanuje za obraze innych adminow ktorzy sie staraja i robia co moga a jak jest 30 osob na serwerze myslisz ze tak latwo to wyłapać pajacu .? Dlamnie do Zamkniecia bedzie sie dzieciak Spinał co w dupie był i gówno Widział . pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia ta raczej sprowadza sie do serwera steam niz to adminow ns... uwierz mi jest to meczace dostawac spam co 10 minut na steam ze cheater ze to ze tamto... co wchodze na serw to zanim bede mogl sobie pograc to wale po 5 banow gram na przyklad 2-3 rudny i znow jakies gibusiarskie gowna wchodza na serwer i cheatuja... to jest masakra i mysle ze kwestia adminow ns w niczym tu nie pomoze:)

 

ps. w kwestii dyskusji rownosci szans itp itd rownosc i demokracja sprawdzaja sie tylko i wylacznie w jednym kraju na swiecie i jest to szwajcaria w calej reszcie plebs glosujacy sugestywny i naiwny ma taki sam glos jak osob swiecka i wyksztalcona... churchil kiedys powiedzial "demokracja jest najgorszym z ustrojow pomijajac wszystkie ktore byly dotad" zgadzam sie z tym w pelni i uwazam ze wypowiedzi typu nsy powinny miec rownouprawnienie itp itd sa na poziomie przedszkola bo jest to calkowicie bezpodstawna opinia i jedyne do czego prowadzi to bezsensowna dywagacja jezeli komus rzeczywiscie zalezy na tym zeby tego admina miec to rownie dobrze moze "poswiecic" te kilka zloty i steam po prostu zakupic:) zwlaszcza ze jest to jednorazowy zakup:)

 

pps. zenon jako admin reprezentujesz grupe mozna rzec administratorow, wiec bardzo prosze powstrzymaj sie od wulgarnych i obelzywych komentarzy:) rozumiem ze na serwie w przyplywie emocji moze sie zdarzyc wybuch mniejszy badz wiekszy ale nie gdy wypowiadasz sie na forum gdzie nie musisz pisac od razu po przeczytaniu posta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że Admini powinni grać na platformie Steam, jak wiecie, NS dobrowolka robić można co się chce, albo poprostu graczom NS zwiększyć wymagania.

 

Na admina jest wymagany steam. A co do aktywności adminów to się zgodzę, mało jest tych aktywnych.

I'm Krypton.

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak  Admin bez steam Odpada 10 zł to naprawdę nie jest dużo

Co do adminów zrobię jakąś darmową Rekrutacje Na pewno się kilku znajdzie 

Co do  Salvatore Botka i Zenona Grają mniej na dd2 ponieważ Pilnują teraz Only 4 maps gdzie też mają adminów 

Tyle w tym temaćie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.37.12:27021Propozycje zmian"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie