Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Dołączenie do Sieci...///


anty

Rekomendowane odpowiedzi

Cos o Tobie: Witam mam na imię Mateusz 19 lat. Jestem typowym skromnym chłopakiem, trenuje uwielbiam sport. Staż w cs to będzie z 6 lat, ale jak normalny człowiek z przerwami, działam również w tworzeniu serwerów oraz nakręcaniu filmików ;)


Typ Serwera: Cod Mod 201 Unikat


Ilosc Slotow: myślę, ze 20 wystarczy , ale nie będzie problemu, wrzucić jeszcze kilka slotów. 


Link GameTracker'a: Więc tak tu opisze mój plan. Serwer jeszcze nie stoi, szukam sieci która zabierze mi pod swoje skrzydła, a ja będę się bronił. Bronił?  w sensie takim, ze będę rozkręcał ten serwer oraz działał na rzecz całej sieci, czyli reklamuje swój w imię waszej sieci , czyli działam na rzecz całej sieci, Sprawy serwera będzie on z najlepszej półki, paczka będzie bardzo ogarnięta bez jakichkolwiek bugów czy innych rzeczy, również zaoferuje reklamę na youtube całej sieci, mogę nagrywać pod każdy serwer, będę miał  też ludzi pod sobą którzy pomogą w rozwijaniu sieci. Wiec tak jeśli byłby jakieś pytania czy podłam i jakieś inne proszę pisać w komentarzach niżej ja postaram się wypowiedzieć na to. Teraz to zależy od was czy dacie szansę czy nie. Jak mówię serwer jeszcze nie stoi, ale lepiej stworzyć coś co ma sens, a wtedy reklamować. Postarałbym się, aby serwer szybko zaczął działać, a jeszcze chciałem dodać, ze mogłoby paść pytanie- Dlaczego nie rozkręcisz serwera i dołączysz do nas ? A wiec jak dla mnie lepiej reklamować forum i serwer bo to daje dobre imię, forum to jest 80 % tak jak to u was wygląda, staranne, każdy się przemyka przez internet, a tam najwięcej można wyszukać. Dobra bo nikomu nie będzie chciało się czytać :DDD 


Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyc: Szukam Sieci która jest - wyrafinowana, odpowiedzialna, staranna i co najważniejsze jedyna w swoim rodzaju :) 


Rozkręcony: Tak jak napisałem wyżej NIE 


Kontakt: GG: 19437569 


 


Z góry pozdrawia Anty :) 


 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneChcesz dołączyć z serwerem ? Napisz tutaj !Podania archiwalne"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie