Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ZAMKNIĘTE] MoonSkin Pro Dark Skin


KozackO.

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa pliku: MoonSkin Pro Dark Skin

Autor: KozackO~

Data wysłania: 10 Jan 2015

Kategoria: Skiny

 


 

Kompatybilne z : 

 
-Custom Sidebar Blocks 
-IP.Blog 
-IP.Downloads 
-IP.Shoutbox 
-IP.Nexus 
-IP.Gallery 
-Inne.. 
 
Mój drugi autorski skin, tworzony od zera. Z racji braku inspiracji zacząłem eksperymentować z przeźroczystością tabel. Bardzo mi to przypadło do gustu, po czym zrobiłem tak większość forum.Zmieniłem również całą czcionkę. Przy okazji poznałem właściwości box-shadow, które również użyłem w szablonie. Styl jest na tyle uniwersalny, z racji takiej, że po zmianie tła na inny tematycznie, jest w stanie przystosować się do niej, chociaż może potrzebować małej edycji. 
 
Nie chciałem zostawić zwykłego loga. Zastosowane w w/w skinie po najechaniu na niego kursorem płynnie się obraca, a następnie wraca do swojego pierwotnego stanu. Dodatkowo dodałem do tego przeźroczystość, która również z czasem zmienia się. Wygląda to bardzo efektywnie. 
Menu w którym zastosowane są zmiany tła w krótkim okresie czasu, podczas przejścia na daną zakładkę. Dodatkowo zastosowane cień tekstu oraz przeźroczystość. W pasku umieściłem skrót do wyszukiwarki. 
 
W profilu użyłem przeźroczystego maintitle z poświatą w okół, boczne menu ( Friends, Topics, Posts [..] ) zmieniłem jedynie kolorem oraz usunąłem animację. Zedytowałem również okienko z aktualizacją statusu, aby bardziej upodabniało się do reszty skina. 
 
Przeźroczyste tło wraz z podświetlonym maintitle. Dodatkowo poświata w okół avataru. 
 
Zmieniłem całkowicie widok panelu użytkownika. Skasowałem tło oraz dodałem cień. 
Dobitna zmiana cytatów. Dodatkowo po najechaniu kursorem płynnie rozświetla się. 
Mój ulubiony fragment. Po dłuższej pracy otrzymałem taki efekt. Dodane podświetlenie w okół przeźroczystego maintitle oraz avatarów, zmienione buttony. Przeźroczyste tło postów oraz informacji o autorze. 
 
Warto dodać, że Skin bije rekordy popularności w tym miesiącu na InvisionPower.
 
Autor stylu i tekstu : TeeZ

 

 


Pobierz plik

76561198178264310.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />

Temat został zamknięty przez moderatora.<br />

<br />

Powód: Temat został zamknięty.<br />

<br />

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />

Z pozdrowieniami.<br />

Administracja CSowicze.pl

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie