Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [ZAMKNIĘTE] Kilka wyjaśnień na temat naszego ZM.


botek

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo osób pyta mnie co z Zombie, kiedy będzie włączony itp. W tym temacie postaram się wam wszystko wyjaśnić.

 

Serwer planuję oficjalnie wystartować już dziś wieczorem, najpóźniej w jutrzejsze popołudnie (wolałbym tą 1 opcję).

W razie jakichkolwiek problemów i przedłużeniu startu będę was informował.

 

Teraz pytanie, dlaczego tak długo to trwa mimo, że serwer jest od kilku dni?

Chcielibyśmy żeby wszystko na serwerze było dopracowane, nie było błędów i każdemu przyjemnie się grało.

Po 2-3 wcześniejszych dniach "testów" gdy serwer jest otwarty było zbyt dużo bugów, bezlik ammo całkowicie psuł rozgrywkę (o tym niżej) i przez to nie mogliśmy wystartować z reklamowaniem.

 

Jakie zmiany są już wprowadzone/jakie aktualnie wprowadzamy?

 

- został wprowadzony gunxpmod - poczynając od 0 poziomu (glock) będziemy zdobywać doświadczenie za zabijanie zombie/zarażanie ludzi i dzięki temu posiadać lepsze bronie,

- sklepik (w grze komenda /sklep) w którym za xp możemy ulepszyć naszą aktualną broń na 1 mapę. (ulepszona broń znacznie zwiększa obrażenia),

- całkowite usunięcie super vipa i bezliku ammo z gry,

- aktualnie vip będzie teraz płatny, mimo braku bezliku moim zdaniem będzie jeszcze przydatniejszy, nie będzie dawał aż tak wielkiego powera przez którego nie dało się go zabić, ale mimo to (według mnie) rzeczy które dla niego wprowadzimy będą równie dobre,

- staramy się wyrównać szansę obu stronom (ludziom i zombie).

 

To tyle jeżeli chodzi o ważniejsze zmiany, w razie jakichkolwiek problemów/niedomówień zapraszam do zadawania pytań pod tematem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka lista broni bedzie? i dokladna nazwa moda, czy to zp? zm4? zm the hero? Darkness? 

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka lista broni bedzie? i dokladna nazwa moda, czy to zp? zm4? zm the hero? Darkness? 

 

Zombie Plagie + EXP, całej listy broni teraz nie podam, jednak będzie ona taka sama jak w każdym exp modzie (kolejno wszystkie pistolety, smg, shotguny, snajperki, karabiny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrezygnuje z gry ;) ZM bez bezliku to nie ZM.. Do tego gunxp mod.. Teraz wszystkie serwery ZM posiadają ten mod, klasyczny ZM z podstawowym vip'em 2 skoki 2x ap i 100 armor byłby okej..

Do tego te straszne lagi na serwerze :c

''Czasem chciałbym cofnąć czas. Nie po to żeby coś naprawić, tylko przeżyć to jeszcze raz.. ''


 


Dawid. mixowo. ;3 - Dawideq# - Dawid. yol. ;o


 


 


motocross3-01__19218.1409373130.800.800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kilka vers ziombie plage, Mozna by dodac specjalne bronie typu Plasmagun, barlog weapons. 

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrezygnuje z gry ;) ZM bez bezliku to nie ZM.. Do tego gunxp mod.. Teraz wszystkie serwery ZM posiadają ten mod, klasyczny ZM z podstawowym vip'em 2 skoki 2x ap i 100 armor byłby okej..

Do tego te straszne lagi na serwerze :c

 

Problem lagów został już rozwiązany, expmod jest po po to żeby urozmaicić rozgrywkę - serwer tak szybko się nie znudzi, vip będzie bardzo podobny do tego co opisałeś, a bezlik zostanie usunięty z prostego powodu - jest za dobry, już 1 gracz z bezlikiem bezproblemowo poradzi sobie nawet z 10 zombie, co gdyby takich graczy byłoby więcej?

 

Masz kilka vers ziombie plage, Mozna by dodac specjalne bronie typu Plasmagun, barlog weapons. 

 

Możesz wejść na ts'a i mi dokładniej wytłumaczyć na czym to polega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu takie bronie na gun xp mod bez sensu a dawid tylko ty masz lagi :)

Botek zobaczymy jak to działa w praktyce.

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombie Plagie + EXP, całej listy broni teraz nie podam, jednak będzie ona taka sama jak w każdym exp modzie (kolejno wszystkie pistolety, smg, shotguny, snajperki, karabiny)

 

a za bicie chociażby zombiaka/counter- terroryste będzie leciał exp ? Bo jak bym miał na zwykłym pistolecie zabić to by trwało długo , nie lepiej pochodzić po zombie modach innych i zobaczeć co ludzi interesuje ? bo wtedy będziemy wiedzieć jak ich przyciągnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXP MOD jest powiązany z tym że ZM zaraża (dostajesz expa) jako human zabijając ZM (dostajesz expa) więc nie rozumiem tego co napisałeś haha. 

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za bicie chociażby zombiaka/counter- terroryste będzie leciał exp ? Bo jak bym miał na zwykłym pistolecie zabić to by trwało długo , nie lepiej pochodzić po zombie modach innych i zobaczeć co ludzi interesuje ? bo wtedy będziemy wiedzieć jak ich przyciągnąć :D

Na wszystkich zm jest taki sam start i powiem ci, ze da sie zabic zombiaka z glocka czy tam innego pistoleta, latwiej isc na latwizne i zabijac na poczatku ludzi bedac zm. 90 expa to zabicie 4 zm/zywych to duzo.... ?

I'm Krypton.

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już ZM ma być bez nieskończonej amunicji to możecie powiększyć magazynki broni 

Pomogłem ci ? Jesteś zadowolony z mojej wypowiedzi daj Lubię to mnie to motywuje a dla ciebie to tylko małe niewielkie kliknięcie :]

 

 

Gram na:

b_350_20_191919_191919_BCBCBC_191919.png

b_350_20_191919_191919_BCBCBC_191919.png

b_350_20_191919_191919_BCBCBC_191919.png

b_350_20_191919_191919_BCBCBC_191919.png

 

Kontakt:

GG: 51745371

Forum csowicze.pl

 

"Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja, nie ma reszty!"

Trzeci+Wymiar+3w.jpg

" Czasami chciałbyś skrawek nieba, ale się nie da, nie ten czas, nie ten człowiek, nie ta planeta. " 

 

 

b_560x95.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZM VIP musi mieć Bezlik to podstawa;)

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZM bez bezliku to jakby żołnierz bez karabinu.. szkoda.

Bez bezliku ZP to nie ZP, ale okej. Prowadziłem 2-3 zombie mody, które były ciągle pełne a miałem bezlik na vipie, więc nie wiem w  czym problem. Nikomu nie przeszkadza bezlik, to są tylko Wasze wymysły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie startu serwrera mówiłeś że powinien być o 15 zaraz jest 22 i nic ?!

 

Przez takie czekanie odechciewa się grać i proszę o szybkie włączenie.

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy serwer będzie w czymś lepszy niż pozostałe ZombieMod'y ?  Jakieś modele broni,może ulepszenia to by było nawet dobre. 

 

 

 

 Ps. Moim zdaniem serwer poprzedni Zombie był o wiele bardziej urozmaicony dużo się na nim działo... Można by to było zmienić.Tu pytanie leci też do Rumcajsa / Izcona  

          ​​4000848.png


KLICK ---> "Lubie To!" <----  jeśli Moja''Mój odpowiedź/Post  wydał'a ci się Pomocna'y | lub  po prostu DAJ "Lubie To!jezyk_oko.gif


 


Kontakt ze mną :


GG: 46568703


Email: axeroz@interia.pl


PW: PrEsTiGiO


Skype: Omotany2 lub PrEsTiGiO $


Masz sprawę ? skontaktuj się ze mną,pamiętaj aby stosować polskie litery.Nie odpisuje na "Siema" , "jesteś" , "co tam u cb" (Nie spamuj!) jeżeli zastosujesz się do tego,na pewno odpisze! Na GG spotkasz mnie codziennie,lecz nie zawsze odpisuje.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dam propozycje Rumcajsowi wiec jesli sie dogadamy bedzie serwer zombie mod co w Polsce nikt nie ma.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie