Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na admina Kostinio.


47.

Rekomendowane odpowiedzi

 Twój nick: 47.

Nick oskarżonego: Kostinio

IP/SID oskarżonego: STEAM_0:0:613150119

Data i godzina zdarzenia: 28.03.2023 20.17

Dowody: http://872014.hltv2.pukawka.pl/hltv-2303281939-de_dust2-1680025140-1680026520.zip

Opis sytuacji: Administrator ww. nie reaguje na zgłoszenia na u@. Po wspomnieniu o tym na czacie ogólnym postanawia się na mnie wyżyć emocjonalnie i zaczyna rzucać mięsem w moim kierunku oraz nieodpowiednimi wypowiedziami.
Poniżej dodam wycinek z konsoli na potwierdzenie moich słów

|VIP| *DEAD* 47. :  no bo ile razy mozna pisać po co sie
przyjmowales na admina ? Nie robisz porządku
|VIP| *DEAD* Egzekutor :  on jest nad adminami :D
|VIP| *DEAD* 47. :  mozesz sie obrazic albo mi bana wyjebac ale taka jest prawda pisze 5x ze typ na respie siedzi a ty masz 
w nosie
ENzym dolacza do Sil Terrorystow
|VIP| *DEAD* Kostinio :  daj że mi chłopie świety spokoj xD
|VIP| *DEAD* Kostinio :  ile ty masz lat xD
|VIP| *DEAD* slaby skill :  7
|VIP| *DEAD* Kostinio :  nie Ty xD
|VIP| *DEAD* 47. :  a ile ty masz lat ze przyjmujesz sie na admina a ch**a z tym robisz
|VIP| *DEAD* Sarenka :  ja mam czynascie
[ Gold Nova Master ] |VIP| *DEAD* Misiek :  ej na nawet nie wiem
|VIP| *DEAD* 47. :  wkur****sz mnie 
[VIP| *DEAD* Misiek :  o co tutaj chodzi
|VIP| *DEAD* 47. :  tylko

[VIP] *DEAD*(Counter-Terrorist) drewno :  47 od dawna to wiadomo ;) a później tylko płacze na forum, ze go ktos prowokuje xD

Dyskusja na czacie głosowym jak i na say skończyła się 3h bez podstawnym banem i tłumaczeniem że adminów jest 4 innych a @ flaczuuuś oraz @ misiek223 byli tylko dostępni na serwerze pozostałych adminów nie widziałem.

Nadmienię tylko, że podobno po napisaniu zgłoszenia na u@ podobno KAŻDY z administratorów (oczywiście obecnych w tym czasie na serwerze) powinien zainteresować się danym zgłoszeniem i wykazać reakcją poprzez sprawdzenie zgłoszenia i zareagowanie w odpowiedni sposób na wymienioną przez gracza sytuację/ osobę. Czego oczywiście admin Kostinio nie raczy robić tłumacząc się, wielokrotnie, obecnością innych administratorów.
Zachęcam do zainteresowania się jego osobą, a zwłaszcza sposobem wypowiadania się. Wielokrotnie nadużywa możliwości "rzucenia" sobie co jakiś czas mięsem i powtarza "kur...a", "szmata" "zjeb" itp. i praktycznie w każdej jego wypowiedzi znajdą się minimum 2 takie słowa bądź "żartobliwa" obraza gracza, który go np. zabił.


 

Edytowane przez 47.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się :D Kostionio w ogóle nie reaguje na zgłoszenia na u@ dopiero w trakcie siedzenia na teamspeaku kiedy zaczęłam mu "płakać" w jego mniemaniu, o osoby kampiące na respie do 0:50 rundy bądź nagminnie stojące afk rzucił soczystymi ku****i w moją stronę i przez chwilę się tym zainteresował, po czym po minucie zapomniał o tym, że powinien interesować się sytuacją na serwerze 

 

@ The end. wiemy :D 

Edytowane przez drewno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban został nałożony z mojego polecenia.

 

Generalnie nie wiem czego oczekujesz po tej skardze, że zdegraduje admina? Byłem w tym czasie na serwerze (dlatego ja rozpatruje tą skargę) i sam nie reagowałem na twój płacz bo był to po prostu płacz a nie zwykłe zgłoszenie. Zdaj sobie sprawę, że taka pierdoła typu 'minelo 1;15 a on dalej na respie' jest sprawą drugorzędną i jeżeli admini w danym momencie grają rundę to nie oczekuje od nich, żeby celowo gineli i zajmowali się czymś tak mało znaczącym.  Takie rzeczy admin załatwia podczas czekania na kolejną runde (w tym momencie juz goscia moze nie być na respie a na słowo Ci nikt nie uwierzy) 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie