Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Mały powrót propozycji turnieju 5 vs 5 CS 1.6


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

Sam temat był wcześniej poruszany, postanowiłem, że go odświeżę - jest szansa na turniej 5 na 5 z losowych drużyn? Żeby trochę urozmaicić rywalizację, moglibyśmy zrobić to na zasadzie wybierania drużyn przez kapitanów, tj.: mamy 5-10 zgłoszonych kapitanów i oni, spośród graczy, wybierają sobie dream team. W wyborze kapitanów możemy przyjąć różne systemy - TOP10 z serwera DD2 to kapitanowie, albo Ci, co się zgłoszą etc. + zasada nr 2 jest taka, że nie może być więcej niż 2 graczy z top15 w teamie, albo coś. 
Jeśli pomysł się przyjmie (oczywiście jestem w pełni otwarty na Wasze pomysły realizacji), to jestem gotowy opłacić 2 serwery 11-12 slotowe do 1.6 na miesiąc-dwa, żeby jakoś to wcielić w życie. 
Czekam na feedback, mates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Destiny ;D

Dobry pomysl na zachęcenie nowych graczy :P

Zdecydowanie jestem za :P


Jakby jeszcze tak wymyslec podziały na grupe i zglosic takie 16 zespołow albo wiecej to by bylo cos zajebistego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Banned ;) napisał:

Jestem za, ale czy jest sens? I tak moją drużyna to wygra :) 

Dokładnie po to, żeby wyprowadzić Cię z błędu :D
Nie no, liczy się fun z gry i lekka rywalizacja :) + teraz to bardziej chcę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zorganizować taki turniej. W regulaminie można od razu dodać, że drużyna @ Banned ;)nie ma prawa udziału w nim. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jak najbardziej spoczko jestem za, ale faktycznie zrobiłbym, tak jak napisała @ drewno, czyli losowo pomieszać drużyny większa frajda, by była.

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, może w takim razie zróbmy głosowanie nad formą turnieju?
Parę pytań:
Czy robimy to w formacie ligi/jednorazówki?
Czy robimy zrzutę i gramy o jakiś hajs, czy 4fun?

Jak dobieramy teamy?
Czy rozszerzamy rozgrywkę do 6vs6/7vs7?


Of course, serwer bez pluginów, a config eslowy 

Myślę, że docelowo można zacząć od 1. maja, serwery postawię w połowie kwietnia i to stałoby po mojej stronie. Przygotuję je od razu i zrobimy testy.

Jeśli czyta to osoba, która ma moce, by to zaakceptować i zrobić ankietę, zgłoś się :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie pierw temat ze zgłoszeniami, a dopiero później myślcie co dalej, bo jeżeli zgłoszą się 2-3 drużyny to nie ma to sensu 

 

@ drewnomyślę, że z poprowadzeniem tego nie będzie problemu, większy będzie ze znalezieniem ludzi 

Edytowane przez onajNNNNNNNNNNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ onajNNNNNNNNNNNmyślę, ze jeśli już to po prostu by trzeba było zrobić post do zgłaszania się, nie tylko same drużyny, a też pojedyńcze osoby żeby wrzucić do jakiegoś losowania i tak by powstały drużynki z radomowych osób. Tylko, ze jak już to będzie to pytanie kto się zajmie serwerem, otoczką całą na forum itd. Więc myślę, że zdanie i pomoc administracji bądź chociaż moderacji by się przydała :kaczuchy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem jak najbardziej za opcja powstania takiego turnieju, jednakże bardziej skłaniam się do opcji jaką dała koleżanka wyżej, ażeby losować osoby do poszczególnych drużyn, bo jak można się domyślić powstałyby mocarne 2, 3 drużyny i zabraliby cały fun z gierek :>

 

W kwestii znalezienia ludzi to puściło by się info na serwery i myślę, że przynajmniej z 2, 3 drużyny z serwera wyjdzie ;)

Edytowane przez ristic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdzie się osoba która chciała by to poprowadzić jak i zorganizować to nie widzę problemu. 2-3 lata temu sam robiłem tutaj turniej 5vs5 i ogólnie odzew był zdumiewająco dobry, ilość drużyn przerosła nasze oczekiwania. Wiadomo jednak, ze do takiego przedsięwzięcia potrzebne jest spore zaangażowanie. Reasumując jeżeli ktoś chciałby stworzyć coś takiego to mogę wziąć to pod swoje oko i delikatnie pomóc w organizacji. 

 

/cl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2023 o 15:04, misiek223 napisał:

Jeżeli znajdzie się osoba która chciała by to poprowadzić jak i zorganizować to nie widzę problemu. 2-3 lata temu sam robiłem tutaj turniej 5vs5 i ogólnie odzew był zdumiewająco dobry, ilość drużyn przerosła nasze oczekiwania. Wiadomo jednak, ze do takiego przedsięwzięcia potrzebne jest spore zaangażowanie. Reasumując jeżeli ktoś chciałby stworzyć coś takiego to mogę wziąć to pod swoje oko i delikatnie pomóc w organizacji. 

 

/cl 


Okej, z chęcią się zaangażuję w ten projekt. Napiszę Ci na steamie i ustalimy szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie