Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [PODANIE] scg na lajcie na admina <3


NaLajcie

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
Nick: scg na lajcie
Wiek: 26
Steam/NonSteam: STEAM_0:1:49809183
Mikrofon [Tak/Nie]: Tak
Znajomość AMXX [1-10]: 8
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/scg na lajcie/51.83.166.59:27015/
Czy pełniłeś już role administratora na jakimś serwerze?: Oczywiście że tak z tego co sięgam pamięcią na większości modów jakie istniały na cs 1.6 :) 
Opowiedz coś o sobie: Witam serdecznie mam na imię Przemysław mam lat 26 blisko 27 , pochodzę z woj. Lubelskiego (Zamość) . Zajmuję się od lat 5 budowlanką i z tym wiążę swoją przyszłość ponieważ jakoś nie narzekam na prace którą wykonuje aktualnie :D . Jeżeli chodzi o zainteresowania to Beatbox (Bindy XDDD) / Bilard / Zm oczywiście :D / Piłka Nożna / Siłownia .
Dlaczego akurat ty?: Myślę że to dobre pytanie ponieważ składam to podanie 4fun aby pomóc niż być kłodą u nogi który tylko ma rangę i nic nie robi . Myślę że nadaje się na tego typu rangę ponieważ mam doświadczenie w pozycji Admina na serwerze jeżeli chodzi o takiego typu mody będzie to można powiedzieć ciekawa inicjatywa po powrocie do 1.6 i chciałbym zacząć z adminem akurat u was na serwerze ponieważ kolejna para rąk do pracy i kolejny "NoLife" się przyda gdyż odkąd kiedy gram to siedzę (codziennie po kilka godzin" i myślę że mogę się przydać na tą posadkę wiadomo jest dużo osób które mogą być lepsze aczkolwiek myślę że może się nadam na takową range . Wiadomo czasem bywam impulsywny i czasem za dużo <pierdole / gadam> ale myślę że z czasem to oczywiście się zmieni Pozdro <3
Jak znalazłeś się na naszym serwerze? : Przypadkiem tak czysto teoretycznie 

Składka [TAK/NIE]: Tak

 

 

scg.gif.d742b2aaca8783df44680011.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie