Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [PODANIE] yksuh (XD)


yksuh

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: yksuh

Imię: Artur
Wiek: 25
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Cechuję się odpowiedzialnością powierzonych zadań, jestem sprawiedliwy i obiektywny. Spędzam o wiele więcej czasu na serwerze niż inni "młodzi" admini którzy w swoich podaniach pisali że będą pomagać swoją obecnością na serwerze a praktycznie ich nie ma hehe a jak są to nigdy w CT nawet nie byli (kto ma wiedzieć ten wie). Również do tego często i aktywnie prowadzę w CT. 

Doświadczenie: Adminem bywałem już kilka razy na przestrzeni 14 lat gry w CS. Na Jailbreakach grałem dość dużo, długo i na wielu serwerach. Jestem dość starym graczem JB.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5, podstawowe komendy, ogarnietę.

Ile czasu spędzasz na serwerze: W ostatnim czasie bardzo sporo, rano, popołudniu wieczorami i w nocy. Mam dość dużo wolnego czasu. 
Jak długo jesteś z nami: Od listopada/grudnia, aczkolwiek grałem jeszcze wcześniej, konto na forum mam ponad rok.

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/yksuh/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak, od 14 lat.

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: Tak.
Kontakt: Forum, steam.
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Tak.

Edytowane przez yksuh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia, niby się udzielasz w CT i prowadzisz okej, chociaż zdarza ci się prowadzić w terrarium gdzie żyje 8 osób, ale wazne że próbujesz, ale z drugiej strony jesteś mało aktywny. Jakoś GT nie bije na łeb, więc też warto brać to pod uwagę. Jako osoba jesteś spoko osobą, ale cię dokońca nie znam. Jak narazie jestem neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na bezwględne nie

- Notorycznie na serwerze wprowadzasz patologiczną atmosfere

- Była sytuacja w której admin Dino zwrócił ci uwagę abyś nie fragował bo cie "wyrzuci" to postanowiłeś powiedzieć żeby spier**** i wyszedłeś z serwera uciekając z ct "admini teraz za to banują"

- GT jest dość słabe, moim zdaniem wiele rzeczy które napisałeś w tym podaniu są kłamstwem.

- Nie nadajesz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywność mała 

Wiek na plus wiadomka

W ct sobie radzisz ale rzadko cię tam widuje wchodź częściej ok ok

Shizer jest w administracji więc nie widzę przeciwwskazań żebyś ty też był xd

Doświadczenie też spore na tym trybie nie wiem jak to wygląda u ciebie jako admin jb jbc

No i bezkonfliktowość

 

Jestem na TAK

 

 

Spoiler

▶  Spotify ◀

 YouTube 

265044981_310489850_5474580945923121_2863352729058314101_n(2).jpg.6a8928131043af6d1e839f18fffc598c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na twój czas przegrany na tym serwerze i zastanawiam sie kiedy ty to nabijasz. Jestes dla mnie jak widmo, nie przypominam sobie żebysmy chociaz raz prowadzili jakaś rozmowe na serwerku. Udzielaj sie bardziej, wchodz do ct itd, ale jesli jakis nn wyżej pisze ci ze wprowadzasz patologie na serwer to już masz plusa u mnie. Daj sie lepiej poznać, chce zobaczyc czy jestes gitem czy jakims stypiarzem i wtedy na pewno pozytywnie wypowiem sie pod twoim nastepym podaniem, aktualnie jestem na nie. Dzieki za dwojke tego typu.



 

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzymałem Twoje podanie dłużej, żeby zobaczyć jak będzie wyglądała aktywność i nie ma tragedii. ;)

Przyjmuję Cię na okres próbny. @ yksuh zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości na forum w celu sfinalizowania rekrutacji. :haha2:

 

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie