Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane ban za nic.


ANDROID1

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ANDROID
Nick oskarżonego: a skad mam wiedziec jaka lama mnie banuje za nic
SID oskarżonego (komenda status):
Godzina i data przewinienia: 22.02.2023 około 21:30
Opis sytuacji: stoje przed trupem i ban za respa?????? 
Dowody (demo, SS, świadkowie): Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Uwagi (opcjonalne): znowu to samo??? minelo jakies 2-3 miesiace i ban za nic. Niech mnie admin banuje jak faktycznie kampie na respie. Zreszta tutaj 

na tym serwerze ponad połowa osób siedzi po czasie na respie i jakoś banów nie dostają.  Potrafią cała mapę stać a i tak bana nie dostaną tylko info na sey.  I po co ten ban??? Ja pamietam poprzedni serwer gdzie grałem i teraz z tego serwera admnini są tutaj - tam też dostawałem bezpodstawne bany, i tam było kolesiostwo - zanim serwer padł to zrezygnowałem z gry na tamtym serwerze. Nawet napisałem  że ten serwer nie przetrwa miesiąca za bezpodstawne bany i kolesiostwo. Mam nadzieję że tutaj do tego nie dojdzie. Pmiętajcie że wasz serwer nie jest ostatnim na świecie. Admin  powinien wszystkich traktować tak samo a nie jak mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ban nie byl bezpodstawny to raz  ..  do tego Twoje mądrowanie sie przez mikro że mozesz sobie stać na respie ile sie tobie podoba  to już w ogóle przesada ..  regulamin serwera znasz  a akurat ANDROID  w Twoim przypadku ty  na respie to możesz namiot rozłozyc i nie jest to pierwsze  ponaglanie bys na nim nie stał bo robisz to nagminnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak ban za nic, Tak jak napisał kolega wyżej to nie jest koncert życzeń, że siedzisz sobie na respie ile ci sie podoba, 1:50 runda sie zaczyna masz 20 sekund na to zeby sie wydostac z niego, A wasz Gameplay wygląda tak, biegniecie przed trupa albo przed anarchie nawalacie po 90 kulek w sciane typy zaczynaja wybiegac i odpala wam sie lampka w głowie "cofne na respa bo co tutaj zrobic". Jest 1:30 i nikogo na respawnie nikogo nie ma, chyba że lezy tam pake to trzeba po nia pojsc, żeby wykonać cele. Kolesiostwo na serwerze? o czym ty mowisz?.. Każdy z graczy ma na serwerze grupke "znajomych, kolegów" z ktorymi trzyma lepiej niz z innymi ale nie ma to zadnych przywilejow do tego zeby gracz byl traktowany inaczej niz ktos inny, Ja potrafie innego admina tez wywalic z serwera jak odwala maniane i biega po respie, tu nikt nie ma przywilejów i taka jest prawda. Czytajać twój wpis typu "ten serwer nie przetrwa miesiaca, nie jest on jedyny na swiecie" Okej w porzadku, prawda jest taka nie podoba sie nie musisz tutaj grac, nikt pod jednego gracza nie bedzie układał specjalnie serwera bo mu sie nei podoba. Tak samo jest teraz jednym sie PODOBA wskrzeszanie, drugim nie, nie da rady kazdego uszczesliwic, a sadzac po twoim wpisie widze ze chciales wbic "szpileczke" ale sie nie udało, po ostatnich zmianach przyszlo wiecej graczy niz wczsniej i cieżej jest wbic na serwer.
Pozdrawiam i skarga do kosza 

edit@@@

Jak coś to wcześniej w naszym dziale to było wiec bez komentarzy ;)

 

Edytowane przez hypnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie