Skocz do zawartości
IV EDYCJA WOJNY NA MEMY ×
  • Dodaj nową pozycję...

Podanie na Admina JAILBREAK - Jądro Renifera

Jądro Renifera
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: @ Jądro Renifera

Imię: @ Jądro Renifera
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Jako gracz wywiązuje się wzorowo z aktywności na serwerze. Potrafię dobrze prowadzić i czasami zabawić publiczność na serwerze. Nie mam wrogów i jestem aktywnym graczem. Czasami wybucham, ale to tylko kiedy jakiś bałwan nie wykonuje poleceń, a tak to git jest. Generalnie spoko byłby ze mnie admin, dam sobie radę. 

Doświadczenie: Coś tam kiedyś było, ale się zapomniało, więc dam sobie dobre 2/10. 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Takie skromne 2/10. 

Ile czasu spędzasz na serwerze: Jądro zawsze w gotowości, 24/7.
Jak długo jesteś z nami: Z Wami? Nie jestem z wami, jestem z serwerem - z dwa tygodnie. 

Link do GameTracker'a: Po co? Każdy mnie zna, godziny nie mają znaczenia.  

Posiadasz Steam? [tak/nie]: No ba. 

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: Nie no składam podanie na administratora serwera nie posiadając mikrofonu, co to za pytanie w ogóle XD. 
Kontakt: https://csowicze.pl/profile/57000-jądro-renifera/
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Inflacja. 

Tydzień temu pytałeś się jakie są polecenia i fragowałeś, o trollowaniu w grze i jak na forum nie wspomnę. Może za miesiąc jak się poprawisz co wątpie to dam ci na tak, a tak to na nie, a i jakis czas temu reklamowałeś jakiś deathrun z ip na say'u, więc automatycznie to cię skreśla z roli admina :)

image.png.70501976cbc5b62268323d1e91802bb0.png 

Edytowane przez Jaca12

1 minutę temu, Jaca12 napisał:

Tydzień temu pytałeś się jakie są polecenia i fragowałeś, o trollowaniu w grze i jak na forum nie wspomnę. Może za miesiąc jak się poprawisz co wątpie to dam ci na tak, a tak to na nie, a i jakis czas temu reklamowałeś jakiś deathrun z ip na say'u, więc automatycznie to cię skreśla z roli admina :)

image.png.70501976cbc5b62268323d1e91802bb0.png 

No we, dam Ci 5 zł na bułkę w szkole tylko zmień swoją decyzję. 

1 minutę temu, RadziuuKFD napisał:

Jestem na TAK gracz bardzo aktywny/dobra znajomosc regulaminu/kreatywne prowadzenie/ po prostu dal bym mu szanse 

10 zł już Ci przelałem za wypowiedz, dzięki. 

Jestem na nie, wannabe szeryf jb i kryptopatus a takich ludzi w administracji  a'la aero nie potrzeba.

W dniu 20.01.2023 o 12:57, Jądro Renifera napisał:

Ile czasu spędzasz na serwerze: Jądro zawsze w gotowości, 24/7.

XDD czlowieku wlasnie napisales "24 godziny na dobę" w pytaniu ile czasu spedzasz na serwerze, chcialbym to zobaczyc

dodatkowo

- amx 2/10 i podkresle ze napisales ze to jest skromne 2/10 x-d

i ogólnie podejście bez jakiejkolwiek powagi do pisania podania powinno już na coś wskazywać 

Edytowane przez Wtykson
bo tak

14 minut temu, Wtykson napisał:

Jestem na nie, wannabe szeryf jb i kryptopatus a takich ludzi w administracji  a'la aero nie potrzeba.

XDD czlowieku wlasnie napisales "24 godziny na dobę" w pytaniu ile czasu spedzasz na serwerze, chcialbym to zobaczyc

dodatkowo

- amx 2/10 i podkresle ze napisales ze to jest skromne 2/10 x-d

i ogólnie podejście bez jakiejkolwiek powagi do pisania podania powinno już na coś wskazywać 

No we zmień decyzję, dogadamy się jakoś. 

13 godzin temu, Wtykson napisał:

Moze admin sie doyebie o spam ale chcialbym jeszcze dodać screena z konsoli :)

takze uwazajcie, ja bym nie bral, serio

sadadssdadd.png

to jest offtopic, mozesz tu postow je**c ile chceszimage.png

v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

• Zasłużony
Napisano (edytowane)

Jestem na Tak  :KEKWHAT:

+ Podanie 

+ Wiek 

+ Dofinansowanie 

+ Niczym innym od tych gagadków na jb się nie różnisz. 

Zgłoś się na pw do shizera on cię nakieruję.

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Edytowane przez Cry

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

@ Admin CS 1.6 [JAILBREAK CLASSIC], @ Opiekun Serwera CS 1.6 [JAILBREAK CLASSIC], @ Właściciel CS 1.6 [JAILBREAK CLASSIC]to jak, przyjmiecie w końcu?

Większość graczy wypowiedziała się za kandydaturą, więc przyjęcie tego podania powinno być zwykłą formalnością. 

5 godzin temu, Jądro Renifera napisał:

@ Admin CS 1.6 [JAILBREAK CLASSIC], @ Opiekun Serwera CS 1.6 [JAILBREAK CLASSIC], @ Właściciel CS 1.6 [JAILBREAK CLASSIC]to jak, przyjmiecie w końcu?

Większość graczy wypowiedziała się za kandydaturą, więc przyjęcie tego podania powinno być zwykłą formalnością. 

nie xdd

Spoiler

▶  Spotify ◀

YouTube 

265044981_310489850_5474580945923121_2863352729058314101_n(2).jpg.6a8928131043af6d1e839f18fffc598c.jpg

Teraz, Bonesi napisał:

Na nie xdd

Wypowiadasz się w swoim podaniu

Gościu nie znam cię praktycznie nie wiem kim jesteś

Wedlug mnie psychicznie nie nadajesz się na bycie w administracji na tym serwerze 

No i ten wiek 

Jeszcze raz na NIE

to jest offtopic ok?

1 minutę temu, Bonesi napisał:

Co?

image.png ten post to zart,  dal go w dziale offtopic, nie w podanie na admina i robi was tak w ch**a :kekw: