Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie od bana 'Get Lucky'


GetLucky

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Get Lucky
IP / Steam ID*: '31.41.82.94'
Admin banujący: -
Data i godzina otrzymania bana*: 09.01.2023 20.30
Runda:  Początek mapy.
Serwer*: Only DD2 Classic
Powód: 'Czitowanie'
Link do demka*: -
Wycinek z konsoli*:

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl

[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_6:1:894241068'

[AMXBans] Twoje IP: '31.41.82.94'

[AMXBans] ===============================================

'Get Lucky' dostal bana na zawsze.
 Powod: 'Czitowanie'
'Get Lucky' dostal bana na zawsze.
 Powod: 'Czitowanie'
Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY.

Krótki opis sytuacji*: Witam. Po rozegraniu jednej mapy i rozpoczęciu drugiej dostałem bana. Zazwyczaj moją pozycje trzeba szukać na dole tabeli ,ale dzisiaj nadzwyczaj mi dobrze szło zdobyłem kilka fragów w szybkim tempie. I prawdopodobnie tym zasugerował się admin nagradzając mnie permem. Gram już na tym serwerze od dłuższego czasu i nigdy nie używałem zakazanych programów ułatwiających grę. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy ,gdyż nie chcialbym w taki sposób zakończyć kariery na serwerze. Pozdrawiam.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie potrafię rozpisywać demek, gdyż nigdy ich nie miałem robionych. Wg. mnie to są zwykłe sytuacje na  wspomnianym wyżej "farcie".

Akurat natrafiałem na przeciwników mało wymagających, stąd te akcje. 

 

16:45- podczas wchodzenia do anarchii podskoczyłem widać było model na skrzynce

16:53 - widać było gracza zeskakującego do piachu więc wiadomo że go tam będę szukał a że udało się go trafić w głowę...

17:26 -zwykły przypadek ze udało mi się zabić . Biegł prosto w moja stronę było mi łatwiej niż by lawirował po całej mapie. Wykorzystałem nieudolność przeciwnika.

18:32- zawsze tak się wyskakuje z trupa wg. mnie i patrzy na krótka bądź na podest. To nie był aim kolejny raz powtarzam "fart"

22:38 - słychać była ze "Mała Czarna" leci dolnym akurat miałem celownik ustawiony na wysokości Jej głowy wystarczyło, aby w odpowiednim momencie strzelić, co uczyniłem.

 

Nic więcej nie mam do dodania. Nie gram na czitach i nigdy nie grałem. Nawet nie wiem skąd je pobrać i jak używać. W jakim celu miałbym je odpalać? Nie zależy mi na statystykach, gram w wolnym czasie miło spędzając czas z ludźmi  których poznałem na innych serwerach. Tak jak na tym demku gra podejrzewam 90% graczy z ekipy.  Pozostawiam decyzję Wam. Z poważaniem Get Lucky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://872014.hltv2.pukawka.pl/hltv-2301092001-de_dust2-1673290860-1673292240.zip

 

16:45 -b
16:53 -b
17:26 -b
18:32 hltv +/-b
22:38 -b

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

Edytowane przez onajNNNNNNNNNNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie