Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [WAŻNA SKARGA] Na admina - KIK (jak KikBus Sosnowiec - Olkusz)


Eziekk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej moi kochani!

 

Chciałbym dzisiaj donieść na waszego admina - KIK'a.

Otóż sprawa wygląda tak, że wyżej wymieniony człowiek jest rasistą, homofobem, transfobem, querfoobem, bihobem, interhobem, gynephilohobem oraz co najważniejsze GBUREM.

 

Wbiłem sobie pograć z moimi kolegami na serwerze, nie sprawiałem żadnych problemów (jak zawsze z resztą). Nagle grupka graczy z serwera zaczęła mnie przedrzeźniać oraz wyśmiewać. Zwróciłem im uwagę, by tego nie robili a owy admin nie raczył nawet pisnąć słówkiem. Tak więc ludzie zaczęli mnie wyzywać bez powodu, znalazłem jakiegoś chłopaka na zabawie i chciałem z nim sojusz, nagle jakiś CHAM - kryk, który już od dłuższego czasu mnie wyzywał powiedział "Wpisywać killa ku**y". Emocje, które w sobie tłumiłem od momentu szkalowania mnie sprawiły, że wybuchłem i odpowiedziałem coś w stylu "ku***ą to co najwyżej jest twoja matka, nie nazywaj nas tak". Chwilę potem dostałem bana z dopiskiem "dobranoc".

Jaki był powód bana? Gdzie tu jakaś sprawiedliwość? Wiem, że nie powinienem tak mu mówić, ale cały serwer mnie wyzywał ciągle i już nie dałem rady.. Niemniej jednak dlaczego admin może sobie banować kiedy i kogo chce? Taki się urodziłem, tak zostałem wychowany (z kulturą, a nie jak te zwierzęta) i chciałbym mieć takie prawa jak reszta graczy. 

 

Jedyny admin, który wie i zna mój ból to admin "Hunty". On jedyny wstawił się za mną kilka dni temu.

 

Demko oraz minutę podam jak będzie dostępne. Mam nadzieję, że admin zostanie pouczony i mnie przeprosi, bo nie tak powinna wyglądać przyjemna gra.

 

Edit. 

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2212062248-jail_new_galaxy-1670363280-1670365680.zip

Nie wiem która minuta, ale było to po przedłużeniu mapy, niedziela (zabawa)

 

Edytowane przez CzyngisBoy
Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wchodzenie na serwer i modulowanie glosu do takiego stopnia, że irytujesz cały serwer jest normalne? Pragnę Ci przypomnieć, że Admin KIK Pisał na u@@ (czy kij wie jaka ta komenda teraz, chodzi o tą co wyskakuje nam napis na ekranie) abyśmy wpisali /mute i Cię po prostu zmutowali jeśli nam coś nie pasuje. Taki się nie urodziłeś, bo zaraz po tej sytuacji głos Ci się zmienił na normalny, nie zmodulowany na "gejowy" (nie wiem jak to inaczej nazwać używam określenia pisanego na serwerze). Naprawdę nudne jest wchodzenie na serwer 2 raz w życiu i robienie tego samego czyli modulowanie głosu i denerwowanie oraz irytowanie innych graczy. A co do powodu bana jest bardzo prosty, napisanie komuś, że jego matka to kur** jest już przegięciem. Nie pozdrawiam //DG420

Edytowane przez DG420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty prowokowałeś ludzi mówiąc teksty typu "Dać ci buziaczka" a ludzie tylko powiedzieli ze masz irytujący głos, admin zaregował pisząc x4 razy żeby wszyscy sobie wpisali /mute. Po chwili kryk ci cos powiedział żebyś się już kur*a zamknął a ty powiedziałeś coś typu " ku***ą jest twoja matka ". Więc wyzwiska raczej z jego strony nie było tylko z twojej, za co kik cię zbanował na 1 godzinę, a na następnej mapie ostrzegał ze jak ktoś będzie się wyzywał to zaraz bana dostanie. I teraz w dodatku obraziłeś Kika "

Chciałbym dzisiaj donieść na waszego admina - KIK'a.

Otóż sprawa wygląda tak, że wyżej wymieniony człowiek jest rasistą, homofobem, transfobem, querfoobem, bihobem, interhobem, gynephilohobem oraz co najważniejsze GBUREM."

 

Edytowane przez Krysteusz^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjeżdżasz na serwer niedorozwoju, wkur****sz wszystkich gejowskimi tekstami i nadużywaniem mikrofonu a następnie cisniesz po rodzicach. I ty coś mówisz o tym ze zostałeś wychowany z kultura ??? W którym miejscu się ona przejawia ? bo chyba coś się tutaj nie klei. Przeczytaj sobie regulamin kolego bo mi się wydaje ze ban na godzinę w pełni uzasadniony. Sam nieraz byłem świadkiem jak na serwerze padały podobne bany za tego typu słownictwo.

Chciałbym jeszcze dodać tylko ze chyba nie tylko masz ch**a włożonego w gębę ze masz taki głos ale także masz go w uszach bo nie użyłem ,,ku**y” jako obrazy, tylko jak napisał kolega wyżej: jako przecinka, a po twojej wypowiedzi wnioskuje ze masz go także w du**e.
P.S głosik w sumie masz trochę jak youknowswho, któremu w koncu flegma spłynęła z gardła 😆

Przez radkovsky,

Ostrzeżenie słowne: Obraza innego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że temat wyczerpany, poleciało "ku**y" jako przecinek, a ten powiedział "ku***ą jest twoja matka". 

Edit: Idź typie trollować inną sieć bo z tej idiotów nie zrobisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis Waszej sytuacji się pokrywa i wg mnie KIK miał prawo i zareagował poprawnie. Stanąłem wtedy po twojej stronie, bo tam naprawdę cię wyzywali, a ja nie widziałem nic w twoim zachowaniu i prowadzeniu w CT, co mogłoby ich tak triggerowac. Aczkolwiek jeżeli naprawdę używasz modulatora (którego ja nie wykryłem, bo dla mnie twoj głos brzmiał normalnie i miał ton podobny do wspomnianego youknowswho), to nie rób tak więcej bo tak naprawdę to ty jesteś zapalnikiem takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie