Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane skarga na _______


[xanny]

Rekomendowane odpowiedzi

BArdzo zabawne jest to co się dzieje w godzinach porannych/południowych na tym serwerze. Chłop na odpale zapierdala na kazdej mapie w ct. Kickuje ludzi nie wiadomo jak, Freekilluje. DzidziaCrying Najwiekszy pet tego serwera co ludziąnormalnie nie da pograć i dzięki takim osobą z 15 osob sie robi 6. Dzieciaczek który wchodzi na ten serwer codziennie rano/poludnie i niszczy innym zabawe wraz z tym pajacem o ktorym zostala skarga napisana. Dostał już nie jednokrotnie bana i bez rezultatu. O tym ile razy dostał banów na ct to juz nie wspomnę. Jeśli nie macie żadnego Admina któy mógłby spedzać czas rano to może dajcie już administratora Dino, bo ludzie wam z serwera uciekają. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DG420 napisał:

BArdzo zabawne jest to co się dzieje w godzinach porannych/południowych na tym serwerze. Chłop na odpale zapierdala na kazdej mapie w ct. Kickuje ludzi nie wiadomo jak, Freekilluje. DzidziaCrying Najwiekszy pet tego serwera co ludziąnormalnie nie da pograć i dzięki takim osobą z 15 osob sie robi 6. Dzieciaczek który wchodzi na ten serwer codziennie rano/poludnie i niszczy innym zabawe wraz z tym pajacem o ktorym zostala skarga napisana. Dostał już nie jednokrotnie bana i bez rezultatu. O tym ile razy dostał banów na ct to juz nie wspomnę. Jeśli nie macie żadnego Admina któy mógłby spedzać czas rano to może dajcie już administratora Dino, bo ludzie wam z serwera uciekają. 

 

 

Po pierwsze

daj mi demko z "FREEKILLA/ów" Ja jedyny jestem w CT co ogarnia jeszcze na tym serwerze po za tym, ludzie się pchają do CT i freekillują typu WIKARY/Najman/Kucharek (forumowicze)

 

Po drugie

Nie mam żadnego bana ani na CT, ZA co? Ogarniam = Ban? Bardzo śmieszne....

 

Po trzecie

Na Ciebie właśnie napisałem skargę i szybciej wylecisz niż tobie się wydaje!

 

Po czwarte

Ludzie uciekają, bo są te freekille od typów co wbijają cały czas do CT,

ja chyba napiszę podanie o Admina, bo ci co są aktualnie nie ogarniają nic i są zjebami...

 

Po piąte

Nie jestem odpalony... Gram w csa od małego bodajże od 7 roku życia? Mam teraz 20 lat, także 13 lat expierence + jestem awesome HNS playerem "Widziałeś moje strefy??? Nikt nie robi lepszych ode mnie xd"

 

Edytowane przez DzidziaCrying
Przez Bazyliusz,

Ostrzeżenie słowne: obraza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ DzidziaCrying po tym co napisales sadze ze jestes odklejony od rzeczywistosci i zyjesz w wlasnym swiecie

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2211291432-jb_snow-1669728720-1669730280.zip

XD aimbot wh strafe hack gs hack

nie bede podawal timerow wystarczy przewinac sobie troche do jakiegos buntu jak kampi w gr i strzela przez sciany w glowe

prosze o zbanowanie uzytkownika na forum

 

i jeszcze jedno do @ [xanny] 

nie wiem jak ty chlopie grasz juz chyba z miesiac na serwerze na skryptach bez bana XD

robisz idealnie gs'y ktore sa o wiele trudniejsze od sgs'ow

nie robisz w ogole stref XD a sie rozpedzasz do chorego speeda

i twoj movement jest tragiczny 

100% skrypty

Edytowane przez Orzel -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie