Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Małe Problemy O Których Każdy Wie :)


StRiKe

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszym problemem jest to że jak wybierzemy już jakaś mapke w głosowaniu to nie pisze jaka zostala wybrana i chyba chodż nie jestem pewny wybiera się losowa mapa nie ta cą wybraliśmy.

Drugi problem to toplvl gdy wpisujemy tą komende to wyskakuje nam tabela która jest cała biała dopiero po zaznaczeniu jej widzimy zawartość.

Ja bym był za dodaniem na ten serwer podstawowe komendy typu /hp /me i jakby jeszcze dodano tą wymiane perkami co była wcześniej ta co widać kto jaki perk ma i że można było zablokować wymiane myśle że to by się przydało

Takie moje uwagi jak myślicie inaczej to się wypowiadajcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam może, że na czacie dla adminów (u@) każdy jest oznaczony jako (GRACZ) - nawet admin.

jest to juz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta raczej prosiłbym H@ o to aby spojrzał na wcześniejsze tematy w Propozycje servera, ponieważ niektóre takie jak Np: Rakiety, powinny zostać już dawno dodane, może H@ też za dużo czasu nie ma, ale moim zdaniem dawno już powinny być rozpatrzone :)

76561197961364572.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do map najlepiej wprowadzic cykl map 10-15map bo to i tak byla by duzo wieksza roznorodnosc map niz jak jest :) a co do tego co bŁotek napisal to prawda choc to akurat nie przeszkadza, perki a raczej nazwa ich przy wimianie tez przydane, /hp i /me nie potrzebne i /toplvl tez srednio potrzebne teraz i tak 1k lvl wbic to 3-4 mapy:) na poczatku fajnie bylo popatrzec ale teraz bez roznicy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym problemem jest to że jak wybierzemy już jakaś mapke w głosowaniu to nie pisze jaka zostala wybrana i chyba chodż nie jestem pewny wybiera się losowa mapa nie ta cą wybraliśmy.

Ogarniemy, na spokojnie ;)

Drugi problem to toplvl gdy wpisujemy tą komende to wyskakuje nam tabela która jest cała biała dopiero po zaznaczeniu jej widzimy zawartość.

Takie są prawa natury nie da się tego naprawić ;)

Ja bym był za dodaniem na ten serwer podstawowe komendy typu /hp /me i jakby jeszcze dodano tą wymiane perkami co była wcześniej ta co widać kto jaki perk ma i że można było zablokować wymiane myśle że to by się przydało

/wymien wgrałem teraz także powinno być, co do tych podstawowych komend dzisiaj się pojawią.

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 2001 - 31.186.83.241:27166Propozycje zmian"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie