Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane JB odwołanie


kubaf

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: kubaf
IP / Steam ID*:nie wiem jak sprawdzić steam ID 
Admin banujący: Jahmeton
Data i godzina otrzymania bana*:wczoraj między 18-19 raczej
Runda:nie mam pojęcia ale jakoś początek mapy 
Serwer*:JB 
Powód:czity 
Link do demka*:nie mam 
Wycinek z konsoli*:tez nie mAm
Krótki opis sytuacji*: opis sytuacji jest taki ze grałem sobie miałem przerwę na kupno steam wbiłem na serwer były chyba ze 3 rundy nowej mapy i cały czas bunty aż przy którejś rundzie stanąłem pod tylna ściana z założona czapka afro i stałem i dostałem bana za czity. Chwile przed słyszałem jak Jahmeton na mikro mówił „a to Kuba”. Wiec nie wiem czy mam jakieś czity o których nie wiem czy po prostu się pomylił rzadko gram w csa wbijam sobie wieczorkami po pracy pograć chciałbym wyjaśnić zaistniała sytuacje 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Banned ;), bana można usunąć, gdyż wczoraj jakiś cziter ciągle wchodził na serwer podszywając się pod innych graczy z prawię identycznym nickiem i doszło to pomyłki ze strony admina. 🥺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, snuffy napisał:

@ Banned ;), bana można usunąć, gdyż wczoraj jakiś cziter ciągle wchodził na serwer podszywając się pod innych graczy z prawię identycznym nickiem i doszło to pomyłki ze strony admina. 🥺

A No właśnie może dlatego yak szybkie bunty były. To przynajmniej wiem już o co chodzi bo wczoraj byłem w szoku jak z bomby ban poszedł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie