Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane skarga na gracza


dzuskovy

Rekomendowane odpowiedzi

nick gracza:  Dino Security yamahama sp.z.o.o

powód: wbil na ct masowy fk

dowody: demko daje tutaj cala mapa tak wygladała  http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2211291007-jb_inmortal_ng_final1-1669712820-1669713600.zip

Edytowane przez dzuskovy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzuskovsky ale dlaczego nie dodałeś, że ktoś mu wszedł na konto? Z resztą mi też bo się do tego przyznał. Ja rozumiem, że można kogoś nie lubić ale bądźmy sprawiedliwi. Wiele razy wyzywałeś Dino i okazywałeś brak sympatii do niego. Teraz w sytuacji gdy ktoś mu wbił na konto masz okazję się go pozbyć z serwera. Bądź uczciwym człowiekiem.

20221129104107_1.jpg

20221129104048_1.jpg

20221129103857_1.jpg

20221129103851_1.jpg

20221129103747_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dzuskovy napisał:

@ DG420 napisałem co zastałem na serwerze mnie to wali czy to podszywka czy on administracja dostala demko niech ocenią sami :D.

 Ale sam mi nawet pisałeś, że to ktoś się podszywa. Nie mogłeś tego napisać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

2 godziny temu, hrabia napisał:

eee ee synek ale bez kłamstw mi tu xd 

owszem przyznaje sie ze wbilem sobie na konto dino aby pofrikillowac takich jak ty xd tylko po wejsciu na twoje konto widzialem ze bieda straszna jakos cos koło 1tys szlugó to wyszedlem wiec teraz nie pi****l ze miales iles tam tysiecy szlugów bo tylko probujesz na tej calej sytuacji ugrac szlugi pamietaj ze sąlogi i mozna sprawdzic wszystko imbecylu fu*k off XD


aa co do szlugó to zapomnialem za to co tam miales czyli ok tysiaka kupowales sobie granaty dymne w logach wszystko jest wiec nie udalo ci sie tym razem nikogo oszukac i nikt ci nei da tych 14 czy 15k szligów hahahaha

Myślę, że do zamknięcia, bo Rafał już go zbanowal na serwerze, po drugie ta wszedłbym i bym przez mikrofon nic nie mówił, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie