Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na youknowswho


kryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Każdy tutaj wie jakimi prawami rządzi się ten serwer. Mianowicie wolnością słowa. To go właśnie wyróżnia spośród innych serwerów i dodaje mu unikatowego klimatu. Ja w pełni rozumiem rzucić obelgą w czyjąś stronę, ale  gdzieś musi być ta granica. Samemu niejednokrotnie zdarzyło mi się ,,powyzywać" z innymi graczami na serwerze, lecz nigdy nie przekraczam tzw. granicy dobrego smaku i jest to w formie żartów z graczami, z którymi juz długie godziny przesiedziałem na serwerze. Zgłaszam skargę, ponieważ nie będę sobie pozwalał na obrażanie mojej rodziny co miało miejsce wiele razy i to przez osobę, która powinna dawać przykład, osobę która sama banuje innych za ,,kulturę". Jednocześnie apeluję do innych, naprawdę wyznaczmy sobie tą granice dobrego smaku. Zostawmy swoje rodziny w spokoju. Z HLTV niestety głosu nie jestem w stanie ściągnąć lecz serwer był wypełniony po brzegi podczas omawianej przeze mnie sprawy (26.11 bądź 27.11). Liczę, że ktoś kto to słyszał jest w stanie to potwierdzić bądź opisać swoją, podobną sytuację :) / pozdrawiam, kryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem w stanie powiedzieć czy to prawda ale zdarzają się takie sytuacje ale jak ktoś kogoś prowokuje to jest żałosne Jak byśmy mieli patrzeć na to 
to jak dla mnie dość duża część servera  kare za obelgi nie tylko z czatu ale też z voica

 

ale to skromna opinia na ten temat

 

I kryk też masz za uszami

 

Edytowane przez Ayoumiko
nie dopisanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie denerwuje mnie to ,że osoby które same zaczynają wyzywać (gdzie nic do tego nie mam i popieram kryka w 100%) kończą im się argumenty i zaczynają cisnąć po rodzicach. Jak dla mnie zachowanie bardzo dziecinne. A co do Szymonka to wiele razy byłem świadkiem jak cisnął po rodzicach. Moim zdaniem chłopak bardzo się poczuł od tej władzy która została mu podarowana w postaci administratora./ Pozdrawiam DG420

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat tu kryk aka szybkie nogi spod xdemona ma racje, lubie go potyrac czy on mnie, nie sprawia mi to przykrosci, ale no jak wchodzi taki news czy inny redboost i Ci pisze , " twoja stara tez ma pizde" , "cygany ruchaly ci matke" itd itd , sam nie jestem swiety itd ale no nie przeginam pały do tego stopnia , co te dwa ulungi, akurat do szymka nic nie mam bo jak trzeba to reaguje na jakas pajacerke na serwerze, takze luzujcie gacie.

PS. na TS jest nagranie jak kryk uciekal spod xdemona po poteznej listwie , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kryk, obaj dobrze wiemy jaka atmosfera panuje na serwerze, jednak ja zawsze, kiedy jestem na serwerze ostrzegam, żeby nie wyzywać rodziców. Wiadomo, że czasami można się w żartobliwy sposób poobrażać, ale zauważyłem, że coraz więcej graczy niestety wykorzystuje to i zachowują się jak zwierzęta. 

 

@ Admin CS 1.6 [JAILBREAK CLASSIC] - starajcie się ostrzegać o jakiejkolwiek kulturze. Można przeklinać, lecz z umiarem. Jak ktoś przesadza mimo upomnienia to banujcie i nie bójcie się. Ponadto drodzy graczy, jak chcecie się tyrać, albo macie komuś coś do powiedzenia, to nie wylewajcie tego na serwerze, macie TS3, Discord, itp. 

 

Wiem jakim słownictwem włada @ youknowswho, ale nikt nie jest święty. @ kryk, pisanie takiej skargi bez jakichkolwiek konkretnych dowodów co do przewinienia admina jest kompletnie bez sensu. Rozumiem Twoje rozgoryczenie. Nie mniej jednak potrzebne są dowody. Daję Ci 24 godziny na przedstawienie jakichkolwiek, żebym mógł wyciągać jakiekolwiek konsekwencje wobec @ youknowswho. ;) 

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wbilem na serwer i napisałem, że KOALA gra u konkuracji, a oczywiscie wielki obrońca Szymon już się odezwał. Napisałem, że czesciej widzę KOALA na serwerze u konkurancji niz na tym serwerze. Szymon bardzo się poczuł jeżeli chodzi o słownictwo. Niech trochę przychamuje. Bo po takich odzywkach nie jeden gracz by wyszedł  nie wrócił na ten serwer. Nie ma to jak jednym pociskiem zwyzywać prawie 30 osób na serwerze. Po Czym Wbił Admin KOALA(Szymon i koala rozmiawiali na ts czy tam dc) I zaczął mi mowić, że zaraz mnie zbanuje bo go "wkurwiam". Bardzo poważne zachowanie administratora. Po czym zaczął wykorzystywać administratora po to aby się zapytać czy gra ktoś w minecrafta i nie tylko?! BArdzo profesionalne zachowanie. 

image.jpeg

image.jpeg

20221129175316_1.jpg

20221129175310_1.jpg

20221129175312_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grubo ten szymon polecial dg wychodzisz czasem z domu czy sranie do nocnika to twoj przywilej?

edit 

stary piszesz o glosowym bo to jedyne co nie moga ci udowodnic  nawymyslasz co chcesz i popiszesz sobie w internecie bo w zyciu jestes nikim

 

Edytowane przez youknowswho
przegiolem co
Przez radkovsky,

Ostrzeżenie słowne: Spam. Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, youknowswho napisał:

grubo ten szymon polecial dg wychodzisz czasem z domu czy sranie do nocnika to twoj przywilej?

 

Nie mówię tutaj o tym co napisałeś tylko o tym co na voice chacie mowiłeś bo za pewne gdybys to napisał już dawno byś dostał degrada i chamuj troche bajere spremojadzie. Bo jedynym przywilejem jaki masz to wyzywanie ludzi w grze komputerowej bo irl byś został połamany za takie odzywki. Chłop 120 cm 140 kg wagi a coś sczeka.

Przez radkovsky,

Ostrzeżenie słowne: Spam: 

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

Obraza innego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie