Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na admina ZM pudzi4n


pudzi4n

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:pudzi4n

Wiek:16 (30 listopad 17 lat)

Steam/NonSteam: Jeżeli Steam to podaj Steam ID:STEAM_0:1:601504087

Mikrofon [Tak/Nie]:Tak

Znajomość AMXX [1-10] [9/10] od ostatniego podania nauczyłem się bardzo dużo

Link do GT:https://www.gametracker.com/player/pudzi4n/51.83.166.59:27015/

Czy pełniłeś już role administratora na jakimś serwerze?:Nie miałem styczności z pełnieniem roli na innym serwerze

Opowiedz coś o sobie:Cześć jestem Oliwier Pochodzę z województwa małopolskiego uczęszczam do szkoły średniej na kierunek technik pojazdów samochodowych.Mam 16 lat Moimi zainteresowaniami jest motoryzacja,piłka nożna oraz walki MMA.W wolnym czasie pracuje przy autach bo posiadam już podstawowe doświadczenie co do składania silników itp.Po pracy uczęszczam do klubu sportowego o nazwie (RESPECT) oraz uczęszczam na siłownie.Reszte wolnego czasu spędzam przy komputerze na programowaniu stron internetowych oraz pisaniu pluginów na serwery minecraft gdzie poświecam dużo czasu ponieważ prowadze swoją sieć serwerów.Ogólnie jestem osobą miłą oraz pozytywnie nastawioną do zaczerpnięcia nowych znajomości,pomocny oraz aktywny.

Dlaczego akurat ty?:Ponieważ będę w pełni zaangażowany w serwer,aktywny,pomocny,miły myślę że nadam się na to stanowisko idealnie nie zaprzeczając ze napewno ktoś jest lepszy odemnie nie ma idealnych ludzi na świecie każdy popełnia błędy.

Jak znalazłeś się na naszym serwerze?:Wróciłem do CS 1.6  znalazłem wasz serwer z cssetti


Składka [15 zł Paypal/Przelew/PSC - VIP 30 dni]: Niema problemu

Edytowane przez pudzi4n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tam cię widziałem i wydawałeś się spoko.

 

Jeśli faktycznie jest taka znajomość AMX to super.

Natomiast nie rozumiem po co składasz podanie, skoro w ciągu ostatnich 7 dni twój łączny czas na serwerze to 30 minut? No chyba, że jeszcze jakiś inny nick.

 

Dla mnie do odrzucenia, gracz w ogóle ostatnio niewidziany na serwerze.

 

EDIT.

 

No ostatnie dni wypadają super, więc zmieniam zdanie.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- AMXX Co do tego to za bardzo pojechałeś, nigdy nie byłeś jeszcze adminem, także nie ma mowy nawet o takiej znajomości, nawet ja z już można stwierdzić dużym doświadczeniem nie określił bym swojej wiedzy na 9, a co dopiero 10.
- Dostałeś już nawet ode mnie bana za złamanie regulaminu, starając się o admina nie powinieneś mieć styczności z takimi sytuacjami.
+ GT
+ Steam
+ Miły
+ Aktywny
+ Pomocny 
+ Składka
Pomimo minusów jakie napisałem widać że sie stara, nie jest to jego pierwsze podanie, dlatego myślę że warto dać mu szanse, jestem za okresem próbnym.

ps. Nie wypowiadaj się pod swoim podaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie odrzucam, zastanów się na jakiej sieci chcesz pełnić rolę admina i pokaż zaangażowanie. Nie jestem w stanie uwierzyć że przez tydzień z powodu sprawdzianów nie znalazłeś chwili żeby wejść na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie