Skocz do zawartości

Zablokowane 5, Bo 4 To Za Malo # Blaq


Blaq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Blaq

Nick adma: mayoo

Serwer: DD2

Data/Godzina: Teraz, po 14 (03.01.2015 rok)

Opis sytuacji: Kiedys jak to jeszcze na innej serwerowni karalem tak, ze nie na 5 tematach o Ub co mam tu sie nie skonczylo, zrobilem sobie bind glupi, ale smieszny bo niektorzy sie nabierali. Do rzeczy: Bind zaczyna sie slowami Warning!!! a potem sa takie glupoty jak Wallhack On i Aimbot ON. Ten bind mam na klawiszu "n" a jak wiadomo ta litera jest kolo "b" i ja probojac kupic bron na respie kliknalem zly przycisk (z przyzwyczajenia nie patrze na klawiature). Niestety pan Admin poczul sie tak urazony, ze potraktowal ta glupote na powaznie. To moja wina, bo nie powinienem czegos takiego robic, ale jak juz wytlumaczylem to byl przypadek. Juz nie bede tego robil, bo znowu ktos sie nabierze. Admina przepraszam i radze cheaterow wylapywal poprzez specta/demko/ss, a nie wierzyc na slowo.

Ss: Brak, wszystko opisalem

Link do bana: http://csowicze.pl/banydd2/ban_list.php?bid=1877

Wycinek z konsoli: Brak, bo mi nie dziala kopiowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem , za co cie zbanowal ?z bind , ze masz wallhacka on-line? Bo jesli tak i nie zrobil ci screenow masz ub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[VIP] Chcesz dowiedziec sie co posiada vip ? Napisz na say'u /vip

Rybski killed LUCKY LUCK with ak47

*DEAD* Blaq :  ja 2 ubilem

 

*DEAD* Blaq :  Warning!!! Bad Boy v4.2 cheats by UnitedCheaters.eu Loading! Aimbot and Wallhack ON!

 

and Wallhack ON!

 

BsK killed Rybski with m4a1

*DEAD* elektryk :  sol macz

 

*DEAD* Blaq :  mnie tez blokowali

 

LAMA dropped

Chmielu killed Xt[R]iZ with deagle

 

 

 

 

Oto wycinek z konsoli.

 

Niestety takie bindy nie są żartami, non stop ktoś woła na serwer żeby sprawdzać graczy, jeśli Ty myślisz że te bindy są "śmieszne" i że inni gracze dają się na to nabrać to się mylisz. Mnie bardzo takie coś irytuje, 

 

 

 

@@ EDIT.

 

Gracz dostał ss'y których poprzednio nie wstawił całkowicie. Dostał ostatnią szanse od Administracji. Takie bindy nie pomagają zaufaniu dla gracza.

b_560x95.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Strefa banówOdwołaj się od bana!"

do

"ŚmietnikArchiwum".

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie