Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Zgnila Limonka


Edil

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Edil !! ? :)
Data i godzina: dzis, wczoraj ogolnie od kad ma adma
Na kogo chcesz złożyć skargę: Zielona Limonka
Opis sytuacji: jak juz pisalem w jego podaniu ze serwer przez niego bedzie coraz bardziej pusty tak tez sie dzieje :) daje ludzia bany bez zastanowienia, za blache sparwy + to ze wprowadza swoje zasady do regulaminu, dlamnie osobiscie admin ktory jest od 3-4 dni i ma 3 skargi nie jest raczej dobry adminem wielu ludzi na niego narzeka ale pewnie znajdzie ze tez wielu ktory go popra ale to co teraz zrobil jak wszedl na serwer jest dla mnie smieszne bo z 30 osob zrobilo sie 20 (ja zbanowalem 1-2 osoby za txt)
Dowody:
1. http://csowicze.pl/topic/7956-skarga-na-admina/
2. http://csowicze.pl/topic/7980-skarga-na-admina/
3. http://www.csowicze.pl/banycod/ban_list.php?bid=2913 (bardzo dobry powod bana)
4. + jakies 3-4 bany w ciagu 2minut za ping gdzie nikogo nie klatkowalo ani nic i pingi byly mniejsze niz 150 ms :)
IP/ STEAM_ID:

 

 

nie mowie ze ja jestem swiety ale na mnie w ciagu 2 miesiecy prawie byly 3 skargi z czego 1 sluszna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 powód jest taki , bo gosciu powiedzial "pierdole ten serwer" + obraza adminsitracji i mnie

 

a ty taki cwaniak ? ja do graczy nie przeklinam , jak bylem graczem i zglosilemm dwoch lamiacych regu graczy to ty do mnie: "kurwa nie spamuj mi na u@" , ja mialem , mam i bede miec prawo do zglaszania lamiacych regu graczy

 

pingi byly 500 i 900 i mialem prawo zbanowac , sam mialem ping taki ale spadl , ale im nie spadl i grales i skad masz wiedziec , ze nie mieli pingu takiego ?  1 skarga nie sluszna , bo zbugowal c4 i brak kultury , dla twojej swiadomosci to rumcek mi pisal za bugowanie banowac do 1h :) , jakos jak ja gram to jest pelno graczy , o 23:00 to jest malo , bo kazdy jest meczony , moze pare osob mnie nie lubi , ale mnie to nie interesuje , ja nie gram po to , aby ktos mnie lubial i szanowal ( i tak mnie nikt nie szanuje , ale mozna sie przyzwyczaic) i mowi ten , ktory najwiecej siedzi , ja moge nawet fragi i spac z ranku , aby byl porzadek na serwerze , sobie pisz o mnie i inni co chcecie , nie reaguje na to , bo tylko "idiota" idiocie reaguje na takie glupie zaczepki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Każdego z Was proszę o napisanie do mnie na gg na poważną rozmowę. Jeżeli tego nie zrobicie w ciągu 24 godzin tracicie adminów. Nie mam zamiaru mieć w ekipie ludzi którzy nie potrafią się dogadywać.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 2001 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie