Skocz do zawartości

Zablokowane [Multi Admin] White


White Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : White Legend
Wiek: 28
Steam ID:  STEAM_0:1:435198 

Na jakich serwerach chciałbyś być M@? [ CS 1.6 / CS:GO ]: CS 1.6
Na ilu serwerach posiadasz admina?: DD2
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: 10
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: TAK
Mikrofon:? Owszem
Dlaczego właśnie Ty?: Mam doświadczenie gdyż jak już kiedyś pisałem, prowadziłem sieć serwerów. Aktualnie mam sporo wolnego czasu także jestem w stanie pomóc, a bywa sytuacja, że nie ma dostępnego admina danego moda.
Kilka słów o sobie: Damian, pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego (w Świętokrzyskim tylko KSZO Ostrowiec :smierc:) Miłośnik muzyki elektronicznej i festiwali. Prawie 5 lat trenuje MMA + boks. I pozdrawiam swoich fanów oczywiście :kekw:
Kontakt [ Steam / Faceebok ]: Steam/FB

 

22222.jpg

14145661361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ręką na sercu i z sercem jak na dłoni mogę swoim skromnym zdaniem wyrazić aprobatę na owe podanie. Każda para rąk przyda się z magicznymi mocami, tym bardziej, że słowa bezkonfliktowy i odpowiedzialny to synonimy White Legend.

Pozdrawiam :PepeYarr:

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Twoja aktywność na serwerze dd2 jest niska, a chcesz mieć admina na większości serwerów 1.6.

- Nick, który podałeś w podaniu znany jest tylko na dd2, na jakimkolwiek innym serwerze 1.6 tej sieci w ogóle nie byłeś lub byłeś pod innym nickiem - tak wynika z gt.

- Jakiekolwiek zgłoszenia są zazwyczaj z serwera dd2, na którym masz już admina. Inne serwery nie mają z tym większego problemu.

-  Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: TAK

Regulamin JB, ZM, PB, COD MOD też znasz nie grając na tych serwerach w ogóle?

-  Wymaganiem M@ jest również pomoc graczom, jeżeli chodzi o serwer zombie to trzeba ten mod dobrze znać, aby komukolwiek pomóc.

 

W chwili obecnej jestem na nie. Według mnie nie spełniasz wymagań, aby otrzymać flagi na innych serwerach. Nie grasz na tych modach - nie znasz ich, a to oznacza, że nie będziesz potrafił wypełniać swojej roli w zadowalający sposób. Masz też J@, a to wymaga wysokiej aktywności na forum.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Posiadając rangę powyżej J@ przysługują Ci flagi na serwerach bez składania podań. Zgłoś się do właścicieli serwerów.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie