Skocz do zawartości

Zablokowane [Grafik] Nick Kaczor :D


Motocyklista

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ Kaczor :D
Imię: Patryk
Wiek: 24
Jakich programów używasz do grafiki?: Gimp :P
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Różnie raz mniej raz więcej. również to zależy od mojej pracy, więc bardzo ciężko to określić.
Opisz siebie: Jestem aktywną osobą na forum jak i na serwerze dd2. Staram się dawać dobry przykład jak i zarówno pomagać ile potrafię i mogę.
Dlaczego akurat Ty?: Nie ma za dużo grafików może i nie robię prac pierwszej jakości ale zawsze coś .
Na ile oceniasz swoje umiejętności (1-10)?: daję sam sobie 4 ponieważ standardowo bardziej napisy fajne robię niż zabawy w kopiowanie przerabianie grafik.
Twoje przykładowe prace (Co najmniej 3): moje prace znajdują się tutaj. :P oraz sygnaturka moja https://csowicze.pl/topic/79923-tak-z-nudów-w-pracy-p/#comment-375230
Kontakt: https://steamcommunity.com/id/pATRYKM999

           

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- małe zainteresowanie działem grafiki - nie potrzeba grafików.

- prace przykładowe nie są na wysokim poziomie.

- podanie 

Byłbym na tak, gdyby ktokolwiek pisał zlecenia. Twój awans by tego nie poprawił, a ostanie zlecenie jest z października.

Warto też zaznaczyć, że nie trzeba mieć rangi, aby wykonywać czyjeś zlecenia.

W chwili obecnej jestem na nie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ode mnie na razie na nie. Popracuj nad lepszymi pracami i moja opinia się zmieni.

Nie ukrywam ale te prace nie są najlepsze ale tak jak mówię popracuj nad tym.

Dla mnie też byłoby to lekkie ułatwienie kiedy miałbym pomocnika.

Na dzisiaj moja opinia to NIE

 

 

500x200.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, M1STRZU napisał:

Ode mnie na razie na nie. Popracuj nad lepszymi pracami i moja opinia się zmieni.

Nie ukrywam ale te prace nie są najlepsze ale tak jak mówię popracuj nad tym.

Dla mnie też byłoby to lekkie ułatwienie kiedy miałbym pomocnika.

Na dzisiaj moja opinia to NIE

Tak wiem Ogólnie kiedyś to tylko napisami się bawiłem i przerabianiem zdjęć gotowych. dlatego z chęcią przyjmę rady nakierowanie w co iść a porobię coś ciekawego :) na tyle co potrafię i co program gimpa pozwoli gdyż on też ma swoje wady niestety ale darmowe programy tak mają,  A wiem że zawsze to kogoś do pomocy będziesz mieć w tym dziale 

Ps. Sorki za odpowiedź w moim podaniu.

           

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png
 

Co do tego że na darmowym programie nic nie da rady więcej zrobić to troszkę kłamstwo. Sam działałem kiedyś na GIMP-ie i dało radę więcej wyciągnąć niż z Twoich prac ( to jest tylko porównanie - nie obraza ).

 

Dodatkowo jak w.w nie ma aktualnie żadnych zleceń a ostatnie było 28 Października. Jeżeli będzie jakiekolwiek zainteresowanie działem ( zlecenia ) to na pewno wezmę pod uwagę Twoją kandydaturę. 

 

Na obecny moment odrzucam podanie, a co do zmiany aktywności tego działu to w najbliższym czasie zostanie zorganizowany konkurs dla wszystkich:
@ Użytkownik @ Kobieta@ Zasłużony @Weteran

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie