Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na admina TIGER


u6tek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Skarga na Admina/Gracza (nick): TIGER
  • Twój nick: Ustek
  • Nick oskarżonego: TIGER
  • Steam ID/IP oskarżonego: STEAM_1:0:588452579
  • Dowody (SS'y/Demo):
  • Opis sytuacji: Grałem sobie na mapie awp_pro kiedy był cheater reportowały go z 4 osoby i nic kiedy zaczęła się 2 mapka wbił admin kiedy jeszcze grał cheater i mówiłem mu ze jest cheater on miał w to wywalone powiedział ze mam napisać skargę na forum powiedziałem ze może sobie save mapki otworzyć to nie powiedział sobie że jest to kolega pejdzunka z klasy co to ma do tego XDD także twoje umiejętności Admina są totalnie słabe   zobaczcie sobie save i proszę o rozważenie skargi bo dla mnie taki gracz nie zasługuje na admina który popiera cheatowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Sytuacja Wyglądała Tak Wbiłem na serwer i odrazu Oglądałem Owego ,,cheater" do następnej mapy. Na następnej mapie obejrzałem jeszcze chwile i stwierdziłem, że chłop jest czysty po czym poszedłem grać. Napisałem żebyś zgłosił go na forum bo i jak mogę się również mylić i żeby ocenił to ktoś z UB-teamu np M1strzu.To, że napisałem, że jest to kolega Pejdzunka Nie miało wpływu na Mój werdykt odnośnie jego cheatowania. Pozdrawiam TIGER

                                                                                                        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do tematu link do demka lub przynajmniej datę i godzinę w której się to działo bo inaczej właściciel będzie miał ciężko to zweryfikować. Ja sam z ciekawości sobie to zobaczę jako UBT.

Przez 1XTIGERX8,

Jak kolega tutaj nie wie co to demko tylko określa to jako Save.Skarga dlatego bo nie zbanowałem osoby którą chciał aby została zbanowana za cheaty pomimo, że ich nie miała.

 

 

500x200.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona_csowicze2021.png
Admin ze skargi oglądał wcześniej tego "cheatera" .. Sprawdziłem demko i wszystko ok , nie będę nawet komentować twojego zachowania na serwerze ... ODRZUCONE

Edytowane przez NiunieK

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie