Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na nie wiem kogo


Kucharek

Rekomendowane odpowiedzi

Wbiłem sobie teraz na serwer i jakaś mała dz**ka postanowila wejsc podczas mojej nieobecnosci i wydać 5k szlugów xdd

 

dodam że to nie pierwsza taka sytuacja

Edytowane przez Kucharek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kropka. napisał:

Wystarczyło sobie zakupić rezerwacje nicku i masz po problemie.

kupiłbym ale orange jest tak popsuty że mi nie działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis jest na nick bo ktoś tak ładnie pomyślał :pepecigar: i będę to zmieniał w przyszlosci, ale nie teraz bo nie chce rozjebac jak rankingu.

Co najwyżej mogę wychwycić delikwenta po logach, a jeżeli takich nie ma to się doda i ten ktoś już nie pogra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie podpisuje pod tym jakis cwel sie wjebal i mi zajebal 4k szlugow i usunal gang btw je**c yamahame i witkora

 

@edit

@ tomkul777 3 nicki na pewno na ktore sie wjebaly to : kucharek , Dino security yamahama sp.z.o.o , WIKARY , bylbym wdzieczny gdybys mogl spojrzec w logi , dzieki

 

@edit 

@ radkovsky ale to bylo stwierdzenie faktu dokonanego , czy 2 wulgaryzmy to nadzuywanie??? zyjemy w wolnym kraju halo

Edytowane przez sedes
Przez radkovsky,

Ostrzeżenie +3: Obraza innych osób, nadużywanie wulgaryzmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z mojej perspektywy wyglądało to tak:

Złodziej zaplanował sobie, że włamie się w trakcie mszy, która rozpoczęła sie o godzinie 7.30.

Wybił szybę w oknie, otworzył je i wszedł do wnętrza, gdzie przeszukiwał wszystkie pomieszczenia.

Nie przewidział jednak, że dzisiaj na mszy nie będzie kazania i będzie ona krótsza niż zwykle.

Właśnie dlatego miejscowy WIKARY wrócił z kościoła wcześniej i zastał nieproszonego gościa wewnątrz.

Zachowując zimną krew i wykazując się dużą odwagą ruszył do niego, aby go obezwładnić i zatrzymać.

Niestety okazało się, że napastnik był "uzbrojony" - trzymał w ręce metalowy przedmiot długości 20-30 cm (najprawdopodobniej łom), którym uderzył księdza w głowę.

Cios złodzieja był na tyle mocny, że wyzwolił się on z uchwytów i uciekł.

Dzielny WIAKRY podjął próbę pościgu, jednak ranny nie był w stanie go dogonić.

Wrócił na plebanię i zaalarmował STRAŻ SERWERA . Była godzina 8.10. Od tego momentu STRAŻ SERWERA  prowadzi intensywne poszukiwania bandyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby za rezerwacje nicku była jednorazowa opłata lub roczna to ok, ale jak mam bulić 4zł/ms żeby jakiś troll mi nie wchodził na nick to mi się nie chcę. JB nie był i nigdy nie zarobi sam na siebie nawet w małym stopniu.

Zabezpieczenia by się przydały; jak napisał tomkul na SID albo dodać darmową bądź cykliczną ( długoterminową ) rezerwację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pomocą Hermana udało sie zbanowac tego patologicznego kida

Przez Bazyliusz,

Ostrzeżenie słowne: Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie