Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Skarga Na Admina


No kill

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: No Kill | game Pro 

Data i godzina: 19:30 2.01.15r

Na kogo chcesz złożyć skargę: na admina :Zielona Limonka

Opis sytuacji: dostałem bana za bugowanie paki choć to nie ja ją podkładałem, ostatino tez dostałem od niego bana na ponad dwie godziny za nic, nawet nie było podane na banie powodu

Dowody:[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: Zielona Limonka
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'bugowanie c4'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'VALVE_0:4:2109748541'
[AMXBans] Your IP: '195.136.220.82'
[AMXBans] ========================================

IP/ STEAM_ID: nie moge znalezc, jest na forum na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja widzialem to ze on sie nie nadaje na admina ?: ) tak samo jego ban przed chwila za bugowanie replikami sam siebie :) pozdrawiam

ty sie nie wypowiadaj

 

dalem bana , bo widzialem cie jako ostatniego z c4 , moze ban za dlugi ,mozna skrocic

@edil sam nie nadajesz sie , zbanowalem sie bo jak zbugowalem go niechcacy to musialem sie zbanowac a ja nie klne bynajmniej do ludzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym ,że się zbanował zyskał sobie szacunek. Złamał regulamin i poniósł konsekwencję. Każdy ma przestrzegać regulaminu.

Co do skargi,to admin wytłumaczył. Czas bana już chyba minął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym ,że się zbanował zyskał sobie szacunek. Złamał regulamin i poniósł konsekwencję. Każdy ma przestrzegać regulaminu.

Co do skargi,to admin wytłumaczył. Czas bana już chyba minął.

brak kultury + bugowanie c4 = 1h :)

 

 

ja powiem po swojemu , bo jak macie mnie w dupie i nie sluchacie , to ja tez nie jestem za mily i banuje surowo , do 1h max a ciztowanie i ssy permem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz dwaj wspaniali admini znajdzcie mi podpunkt w regulamini na temat "bugowania" a raczej przypadkowego stawiania repliki na kims :) sam wiesz ze nie zrobiles tego specjalnie i dales sobie bana za cos co nawet nie jest ujete w regulaminie :)

 

co do przeklinania na serwerze nie ma zakazu przeklinania tylko zakaz nadmiernego :) a to ze czasem rzuce kurwa czy chujem nie znaczy ze klne do graczy :) i prawda jest taka Limonka ze nie nadajesz sie na admina i niedlugo nie tylko ja to bede widzial :) najprostrzy przyklad admin od 2 dni i juz 2 skargi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz dwaj wspaniali admini znajdzcie mi podpunkt w regulamini na temat "bugowania" a raczej przypadkowego stawiania repliki na kims :) sam wiesz ze nie zrobiles tego specjalnie i dales sobie bana za cos co nawet nie jest ujete w regulaminie :)

 

co do przeklinania na serwerze nie ma zakazu przeklinania tylko zakaz nadmiernego :) a to ze czasem rzuce kurwa czy chujem nie znaczy ze klne do graczy :) i prawda jest taka Limonka ze nie nadajesz sie na admina i niedlugo nie tylko ja to bede widzial :) najprostrzy przyklad admin od 2 dni i juz 2 skargi :)

odezwal sie pozadny admin "kurwa co mi spamujesz na u@" i co ty na to ? ladnie sie do mnie wtedy odezwales jak bylem graczem , zglaszalem lamanie regulaminu a ty juz z ryjem wyjezdzasz , ale jak ktos specjalnie zrobi i nie przeprosi leci ban , bo to jest bugowanie gracza , przyznam sie sam to zrobilem i dalem sobie bana , bo na to zasluzylem ,ja bynajmniej reaguje i zluze pomoca , nie to co ty " kurwa nie spamuj mi na u@" , ja sie tak do nikogo nie odzywam , tylko grzecznie pisze " nie spamuj na u@"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazasz ze zdanie "kurwa nie spamuj mi na u@" jest obrazliwie kierowane w twoja strone ? widocznie masz bardzo niska samo ocene skoro twierdzisz ze "kurwa" jest kierowane w twoja osobe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[b]Wiadomość wygenerowana automatycznie[/b]
Temat został zamknięty przez moderatora.

[color=red][b]Powód:[/color] Temat został zamknięty.[/b]

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
[b]Administracja CSowicze.pl[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 2001 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie