Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na admina Jailbreak


sloneczko623

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: sloneczko623

Imię: Michal
Wiek:16
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Ponieważ gdy jestem na serwerze czesto jest patologia gdy nie ma żadnego admina. Oraz ludzie pchaja sie do ct totalnie nie ogarniajac lub w celu zabijania kazdego.

Doświadczenie: Miałem kiedyś serwer JailBreak z moim przyjacielem oraz bylem adminem na serwerze jb.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5/6

Ile czasu spędzasz na serwerze: minimum 3h
Jak długo jesteś z nami: Na tym nicku 10dni 

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/sloneczko623/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: https://steamcommunity.com/id/sloneczko623/

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: Posiadam
Kontakt:Steam,forum discord
Dofinansowanie serwera [tak/nie]:Tak, moge nawet teraz 

Co zaoferuje bedac adminem- Przede wszystkim wysoka aktywnosc na serwerze , oraz bede staral sie jak najlepiej spelniac swoja role. :D 

Licze na okres próbny :3 

Edytowane przez sloneczko623
Zly link steama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten moment kiedy Voofy prosi adminów o wypowiedź i w tym samym momencie wchodzi on, cały na biało, xanny, niedoszły admin JB.

Kim jesteś słoneczko, jesteś jak cień, na serwerze Cię nie ma, jedyne kiedy się widać to jak nie umiesz skoczyć na windę na station5 i przygrywasz komuś grę.

Czym są godziny w GT jeśli nie przekładają się one na nic, totalne 0. Masz chociaż mikrofon?

 

 Jeśli xanny pisze komuś w podaniu "ogarnia" to nie ogarnia.  Reszta "plusów" które wymienili ludzi wyżej to tylko i wyłącznie wymagania bez których nie można nawet podejść do napisania podania. To jakby gratulować komuś i mówić że będzie zajebistym kierowcą bo zapisał się na prawko z powodu  18 urodziń ( z wyjątkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie

- nie gra w ct

- niesprawny mikrofon  

@edit piszesz pod podaniem kolejny -

 

- zaczal gre w ct, nie potrafi prowadzic, nie ma prowadzenia- daje polecenia

wg mnie duzo do nauczenia jeszcze...

-ucieczka z ct  - dowod jail_sebastian 18:23 05.10.2022 

Edytowane przez sedes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem co o tobie powiedzieć, niby jesteś aktywny ale jesteś jak duch, prawie nikt cię nie zauważa, w ct byłeś kilka razy na te całe gt, mikrofon wiem że masz ale korzystasz z niego tak często jak macao mózgu. Na tą chwile jestem na nie, jakbyś trochę pokazał, że żyjesz i pochodził do ct jestem w stanie zmienić zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie widać go od paru dni na serwerze

-Wchodziłeś z raz moze dwa razy do CT, a jak juz w nim byłes to kaleczyłeś regulamin

Jak dla mnie popraw aktywność, pochodź do CT i podszlifuj regulamin... jeśli Cię jeszcze na serwerze zobaczymy.

Na chwile obecną na NIE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz być bardziej aktywny na serwerze, szczególnie w CT. Na ten moment odrzucam podanie, gdyż moi poprzednicy wyczerpali temat. Spróbuj ponownie za tydzień. 🥺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie