Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Odrzucone</span> Paco Na Ubteam


Kamil.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: Paco
Wiek: 17
Doświadczenie: Spore,byłem tutaj kiedyś w UBTeam i na kilku innych sieciach
Link z Twoim steamID na http://banid.pl/ : Niestety,nie mogę teraz podać bo jestem na lapku a nie mam tutaj steam,ale nie mam żadnego bana ani nic.
Ile dziennie jesteś na forum: Praktycznie cały dzień,bo mam forum w telefonie włączone.
Osiągnięcia na CSowicze.Pl : Teraz mam admina na COD 2001,wcześniej mialem m.in. moderatora
Czy będziesz sprawdzał CODZIENNIE demka [Tak/Nie]: Tak
Kontakt (najlepiej jak najwięcej):

GG : 51625046

Steam : krycha1122

Forum : PW
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ jestem aktywny i systematyczny. Po zrobieniu komuś SS od razu patrzał bym na forum czy gracz dodał SS przez co nie musialby czekać na UB.
Linki do 5 reklam naszej sieci:  http://csowicze.pl/topic/7935-reklamy-by-paco/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ,że na tak

 

- ogarnięty

- miły

- pomocny

- wiek

 

mi ostatnio forum sie psuje i przyda sie każda pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

 

- Ogar

 

- Reklamy

 

- Aktwny

Jestem Dawid, mam 14 Lat , Interesuję się Grafiką Komputerową którą zajmuję się już parę dobrych lat.

Jestem tu grafikiem , lecz nie pisz tylko do mnie odnośnie grafik bo są też inni lepsi graficy odemnie.

FGpTxHq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiem się tutaj bardziej obiektywnie, 3 powodów nie podam z takiej racji, że do niczego (może jedynie oprócz małej aktywności na forum) przyczepić się nie mogę.

Myślę, że rekrutacja na UBM powinna zostać zamknięta, po odejściu Wariata z sieci liczba próśb o ub spadła do takiego minimum, że jedna aktywna osoba spokojnie dałaby radę.

Oczywiście. nie mam innych przeciwwskazań żeby Paco dostał UBM - po prostu co za dużo to nie zdrowo, aktualnie i tak niektórzy na tym stanowisku nie mają nic do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania @botek, co już zresztą napisałem w podaniu poprzedniej osoby, natomiast, żeby nie krzywdzić @Paco, powinien dostać szansę, bo na nią zasługuje, a zaraz po nim rekrutacja powinna zostać zamknięta. To prawda co za dużo to nie zdrowo, ale akurat teraz Ci poprzedni będą mogli trochę odpocząć, a nowi będą mieli szansę się wykazać. @Paco stara się i widać, że mu zależy, co prawda aktywność na forum kuleje, ale resztę wymagań spełnia i nie ma z nim żadnych kłopotów.

W skrócie dla leni, jestem na tak na okres próbny, ponieważ spełnia wszystkie wymagania, od wieku przez reklamy po Steam.

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Podanie odrzucone. Wróciłeś po długiej przerwie także posiedź jeszcze troszkę na forum i dopiero staraj się o wyższe rangi :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie