Skocz do zawartości

Urozmaicenie serwera


takko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Tytuł propozycji (czego dotyczy) Urozmaicenie serweru
  • Opis propozycji (na czym ma polegać, co ma robić)
    1. Po pierwsze moim zdaniem nalezy zmniejszyc procent szansy na te rundy noscope bo one sa co 2/3 rundy i jest to bez sensu
    2. Usunąc te nosocpe co napisalem wyżej i zamiast tego dać duelsy czyli jak ktos zostaje 1v1 z kims to wyskakuje okienko czy noscope i mozna kiknac tak lub nie, jest jeszcze jak wpiszemy !duel to mozna ustawic czy te noscope wybieramy my czy automatyczne odrzucanie czy automatyczne akceptowanie
    3. Resetrank i jakis konkursik zajebac np toptime lub top1 o vipa jakis nick kolorowy czy tam tag to moim zdaniem zacheci graczy do grania i napierdalania w giereczke
    4. ti juz taki inny aby normalnie bylo !toptime i !rank bo nie ma rank chyba i nie mozna se sprawdzic kdr 
    5. Wywalić te 1.05 z respa bo mom zdaniem to nie potrzebne, zrobilbym jesli ktos sie nie rusza przez 10sec to dostaje obrazenia, jest taki skrypt ze jak ktos chodzi w miejscu w sensie ze napierdala na respie to tez dostaje obrazenia
    6. to na zaczepke, dodac laserki czyli ze jak sie strzela to za pociskiem leci laser i s e go mozna tak zmieniac kolorki i slady

    7. Tag czyli Vipy mają !tag czyli na czacie moga wyrac se kolor pisania i tag przy nicku na czacie, oczywiscie w tabeli tego nie bedzie ale na czacie tak, tylko wtedy trzeba dodac do regulaminu ze nie mozna ustawiac jakichs n-wordów i innych wyzwisk w strone ludzi i osób innej rasy czy cos XD
    8. MVP naprawic albo dodac inne, moge zrobic tak jak kiedys robilem Terroristowi, powycinac itp
  • Linki/Załączniki do wzorników: nie bedzie to potrzebne, moge znalezc skrypty itp

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mnie się bardzo podobają rundy noscope
2. Jestem definitywnie na nie, urozmaica co serwer. Duelsy można dodać mimo to.
3. Jestem neutralny, ale wątpię, żeby to cokolwiek zmieniło. Konkurs owszem zawsze spk.
4. Kdr można sprawdzić w !top
5. Hmm mowie ja bym dodał coś takiego co zaproponowałem w innym poście, ale niestety zostało odrzucone bez powodu ;(
6. Nie to psuje grę, chyba że dałoby się to wyłączyć i nie widzisz tego to git.
7. Spoko
8. +1

76561198310249510.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Rundy noscope nie są co 2/3 rundy więc nie wiem o co tu chodzi.
2 - Może nie usunąć, ale zmniejszyć szanse na ową rundę. 1v1 Jak Najbardziej.

- Konkursy mogą zachęcić ludzi do gry, ale nie muszą. A co do resetu rank to bym się przydał.

- Tu Nie ma co zmieniać wszystko jest dobrze.

5 - Totalnie jestem na Nie, Usunięcie ..1:05 Z Respa" przyczyni się do jeszcze większych zamieszań, A to, że ,,jak ktoś się nie rusza przez 10sek to dostaje obrażenia" Jest dla mnie bez sensu.

- Po co komu jakieś laserki Bez sensu zabierają widok, nie wyglądają jakoś ładnie totalnie niepotrzebna zmiana.

- Czemu nie zawsze do jakiś dodatek dla osób które wspierają serwer.

- No Dużo tu nie trzeba mówić trzeba te Mvp naprawić i tyle.

                                                                                                        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie