Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Wywiad Z Dawidem!


Mouse

Rekomendowane odpowiedzi

@Mouse Witam Dawid! Czy zechciałbyś udzielić mi oraz innym użytkownikom forum wywiadu?

Oczywiście , że tak.

 

@Mouse Dobrze, zacznimy zatem od tego, od czego zwykle zaczyna się wywiad. A, więc przedstaw się nam, powiedz ile to już wiosen przeżyłeś, oraz skąd jesteś?

Na imię mam Dawid , Mam 14 Wiosen , Jestem z Jastrzębia - Zdroju


@Mouse Czym zajmujesz się na codzień, co wzbudza w Tobie zainteresowanie?

Na codzien zazwyczaj zajmuję się grafiką komputerową oraz trenuję raz na jakiś czas box , Co to wemnie wzbudza ? Hymmm , wzbudza to we mnie uspokojenie oraz wyładowanie niektórych nerwów.


@Mouse A to Ci dopiero, fajnie! Długo już trenujesz box?

Z jakiś rok trenuję ale myślę że będę trenował o wiele wiele więcej. :)


@Mouse Trening czyni mistrza, mam nadzieję! Pełnisz funkcję grafika na naszej sieci, sprawia CI to przyjemność czy bardziej traktujesz to jako obowiązek?

Oczywiście że sprawia mi to przyjemność , lubię robić grafiki dla innych użytkowników.


@Mouse Od kiedy grasz w counter-strike? Czy zdarzyło Ci się kiedyś oszukiwać w tej grze?

W Counter - Strike gram 4 Lata ale zaczeło się od Steam'a na którym grałem wtedy kiedy miałem 8 lat z tąd ten skill , ale kiedy miałem 11 lat zostało mi ukradzione konto i nie mogłem na to nic poradzić więc tera niestety muszę grać na NonSteam'ie.


@Mouse Dobrze wiedzieć. Masz może jakąś dziewczynę?

Niestety narazie nie mam, Singlem jestem ale to się może za jakiś czas nawet zmienić.


@Mouse Wiadomo, na miłość zawsze przyjdzie pora. A jaki jest Twoim zdaniem "ideał" kobiety?

No , nie wiem trudno to określić , lubię ładne kobiety oczywiście tak jak każdy , normalne a nie tak jak niektóre [itp. Plastiki , pustki w głowie].

 

@Mouse Masz jakąś "ksywkę", bądź miałeś kiedyś i chcesz się nią pochwalić?

Niestety ksywki nie posiadam, ale kiedyś jak byłem mały to mówili na mnie Fanatyk.


@Mouse Skąd się wzięła taka "ksywa"? Wiesz czy raczej już nie pamiętasz?

Nie pamiętam już , tylko pamiętam ksywkę


@Mouse Nie ma sprawy. Jaki rodzaj muzyki preferujesz Dawid?

Nie wiem raczej preferuję Rap , bardzo lubię go słuchać uspokaja mnie to oraz myślę że kiedyś może będę także rapować chociaż do tego nie mam wprawy.


@Mouse Dosyć ciekawe zainteresowanie, mam nadzieję, że kiedyś będziesz tak dobry jak Z.B.U.K.U, którego osobiście uwielbiam. Jak można się spodziewać, prawie każdy chłop to "łasuch", więc pewnie masz jakąś ulubioną potrawę?

Moją ulubioną potrawą jest Spagetti , Pizza oraz Pierogi Ruskie


@Mouse Jesteś od czegoś uzależniony?

Raczej nie jestem od niczego uzależniony.


@Mouse Twoim zdaniem brakuje jakiegoś serwera na sieci? Jak tak to powiedz jakiego.

Moim zdaniem nie brakuje żadnego , mamy wiele wspaniałych serwerów oraz wiele miłych użytkowników na forum moim zdaniem nie potrzeba serwerów.


@Mouse Jak oceniasz aktualny wygląd forum, może chciałbyś coś zmienić czy też poprawić?

Forum nie trzeba zmieniać forum wygląda świetnie tak jak jest.


@Mouse Podzielam Twoje zdanie. Planujesz "zaatakować" na wyższe rangi takie jak "Moderator" czy "Junior Admin"? Czy raczej zostajesz przy grafiku i ewentualnie adminie serwera?

Nie , będę się rzucał na inne rangi narazie wole abyście mnie lepiej poznali , ale moderator'zy wykonują swoją pracę bardzo dobrze więc myślę za narazie nie potrzeba moderator'ów.


@Mouse Przejdziemy do serii szybkich pytań, zgadzasz się?

Oczywiście , że się zgadzam.


@Mouse Okej, to zaczynamy! Raczej krótkie nie szybkie! Blondynki vs Brunetki?

Brunetki 

 

@Mouse Good Boy, mam dziewczynę kochaną najlepszą na świecie brunetkę imieniem Natalia. Jabłka vs gruszki?

Jabłka


@Mouse Cs 1.6 vs CS GO?

Trudno powiedzieć , ale raczej to CS 1.6 bo w CS GO tylko wystartujesz i już dedasz.


@Mouse Dico Polo czy Metal?

Disco Polo raczej , ale jeżeli miałbym wybierać Disco Polo / Metal / Rap to bym wybrał Rap.


@Mouse Warzywa czy owocki? !

Owoce oczywiście

 

@Mouse A teraz trudne pytanie! Spaghetti czy pizza?

Ooo kurde , nie wiem co wybrać. Hymmm raczej Pizza


@Mouse Lubisz żarty/dowcipy?

Lubie żarty robić , jak miałem 9 lat to włączyłem w szkole alarm pożarowy dla żartów.


@Mouse Hahahaha, fajnie! A, więc wiesz czym różni się żarówka od blondynki?

Oczywiście że tak


@Mouse Czym?

Żarówka świeci , blondynka nie.


@Mouse Pudło.
Żarówka ssie napięcie, a blondynka na kolanach!

 

Hahahaha

@Mouse W porządeczku! Tymi słowami zakończymy Twoją katorgę, czyli wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

 Chciałbym serdecznie pozdrowić Całą Administrację naszego forum , za tą cięzką pracę jaką włożyli aby stworzyć nasze forum , także pozdrawiam każdego Moderatora / Usera / Grafika / J. Moderatora / Redaktorów / UbMastera / Promotor'a , oraz życzę szczęśliwego nowego roku.

 

@Mouse Dołączam się do pozdrowień, dziękuję za Twój czas poświęcony dla redakcji, oraz równieź szczęśliwego nowego roku. Do usłyszenia!

 

 

PS. NIE MOJA WINA, ŻE DO MOJEGO NICKU NIE MA ODNOŚNIKA ;X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wywiadzik. :) Leci +

Jestem Dawid, mam 14 Lat , Interesuję się Grafiką Komputerową którą zajmuję się już parę dobrych lat.

Jestem tu grafikiem , lecz nie pisz tylko do mnie odnośnie grafik bo są też inni lepsi graficy odemnie.

FGpTxHq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się czyta, ale ten twój nick to popraw, ponieważ nie wyraźnie się patrzy na niego.
"+" za wywiad.

 

Nie moja wina, że odnośnik do mojego nick'a nie działa./Mouse

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Czytam sobie i czytam i szczerze fajny wywiad, ale po pierwsze zmień kolorki na jeden np: Đαωίd Chciałbym serdecznie pozdrowić Całą Administrację naszego forum , za tą cięzką pracę jaką włożyli aby stworzyć nasze forum , także pozdrawiam każdego Moderatora / Usera / Grafika / J. Moderatora / Redaktorów / UbMastera / Promotor'a , oraz życzę szczęśliwego nowego roku. Po drugie musisz czytać to co użytkownik pisze a nie bezmyśle kopiuj wklej. Jest spoko błędów od osoby udzielającej wywiad np "z kąd". Musisz je wszystkie czytać i odrabiać, ale tak to wywiad spoko ;)

Masz sprawę? Napisz!:


 


STEAM: Malinkoowa


GG: 48452950


FORUM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie