Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na KULSON


ToFFuS

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
Twój nick: (1)ToFFuS
Nick gracza/admina, na którego składasz skargę: KULSON
Opis sytuacji: Dostałem bana od FoReVeR ??? za tekst "JEsteś ułomny? nie bij bo chce wejść do kampy i wziąć anti ( była to kampa pusta obok kampy w której siedział FoReVeR ???)". To rozumiem, ban za kulturę nie mam zarzutów. Po tej sytuacji wszedłem na serwer i zwróciłem się do FoReVeR ??? zdaniem: "Czy to jest normalne, że banuje za takie coś kiedy nie raz gracze się obrażają  a stoi pełno afk'ów od 2 godzin i blokuje sloty kiedy gracze chcą wejść. 

Zwróciłem się do FoReVeR ??? a odezwał się KULSON, że nie mam być taki madry i jakbym była adminem to bym wiedział,  że nie jest łatwo i mam złożyć podanie to zobaczę jak to jest - po tym odezwałem się i powiedziałem, że już nie raz byłem adminem na serwerach i niech się nie zachowuje jakby nie miał czasu nic zrobić z afkami bo to jest chwila wejść na speca i wykickować. Po czym ban na 1h... Gdzie tu prowokacja?
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 58 minut i 57 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : ( 1 ) ToFFuS 
[AMXBans] Powod : ' prowokacja + nie ty mi bedziesz mowic co ja mam robic odpocznij i wroc ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 48035564 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 91.200.68.107 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Data i czas zdarzenia: 29 sie 2022 - 22:36:16
Dowody [SS/Demko]: gracze na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ToFFuS napisał:

Dowody [SS/Demko]: gracze na serwerze

gracze to nie ss/demko wstaw demko jak skonczy nagrywac pokaz dokladnie co mowiles i wtedy pogadamy  kwestionowales moje decyzje i rozkazujacym tonem wykłucasz się by wywalac afkow bo nie ma miejsc jak ktos chce wbic caly czas prowokujac admina do reakcji  

potem wlepilem ci za to bana  (jeszcze polecialy 2 osoby co sie klucily to nadal sa 3 sloty wolne na serwie tak a propo dobijania sie na serwa bo nie ma slotow i blokuja o ktorym wspominales )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samą skargę ciężko rozpatrzeć, ponieważ głos na demku nie działa i próbujemy to naprawić.

 

Ogólnie na serwerze można afczyć, ale jeśli serwer jest full, to admini powinni kicknąć z 1-2 osoby. 

 

@ ToFFuSNie możesz adminowi mówić co ma robić, bo nie Ty jesteś od tego.

 

@ KULSONNa przyszlość nie dawaj takiego powodu bana. Jeśli cię sprowokował to banujesz z powodem prowokacja, więcej nie musiałeś pisać.

 

Zamykam.

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie