Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane SKARGA NA ADMINA - ADMIN WIĘCEJ WCIĄGA ODE MNIE


$*T#H#C* $

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak jak wyżej napisane jest to skarga na admina gdzie bez podstawnie mnie zbanował...

Opowiadałem o swoim życiu na serwerze że chodziłem na dziwki gdzie dawałem im po 150zł, mówiłem że teraz w tych czasach to większość bab opierdoli palę jak tylko siano wyciągniesz a bez siana jesteś nikim i możesz sobie iść. W tych czasach co teraz nastały to kwiaty nie są potrzebne a pieniądze pokaż kasę zrobię ci loda na tej zasadzie to jest 

Miejsce zdarzenia miało przed chwilą 16:50

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, $*T#H#C* $ napisał:

A więc tak jak wyżej napisane jest to skarga na admina gdzie bez podstawnie mnie zbanował...

Opowiadałem o swoim życiu na serwerze że chodziłem na dziwki gdzie dawałem im po 150zł, mówiłem że teraz w tych czasach to większość bab opierdoli palę jak tylko siano wyciągniesz a bez siana jesteś nikim i możesz sobie iść. W tych czasach co teraz nastały to kwiaty nie są potrzebne a pieniądze pokaż kasę zrobię ci loda na tej zasadzie to jest 

Miejsce zdarzenia miało przed chwilą 16:50

 

Mam nadzieję że się mną piękny kawalerze zaopiekujesz 😍

IMG-20220824-WA0006.jpg

Przez Bazyliusz,

Ostrzeżenie słowne:

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbanowac mnie na tym dd2  🤮 a Ty się opanuj bo gejem nie jestem


No dawać tego unbana bo muszę pokarać jeszcze na ku***ę pojechać przed pracą...

Edytowane przez $*T#H#C* $
Tak wyszło
Przez Bazyliusz,

Ostrzeżenie słowne: 

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

​​​​​​​

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, za to co pierdzieliłeś przez mikro i pytania na sayu do kobiet typu "opierdalasz gałe?" to mógłbym Ci perma dać, bo w takich przypadkach jak twój, regulamin nie ma zastosowania.

No i po banie soczyste "ku********e" na adminsayu. 

Weź swoje życie w garść desperacie, a będzie lepiej :glaszcze:

 

@ radkovskyZamknij ten temat proszę Cię, bo wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ty kurewko jebana JA TU DOWODZE MA BYC UB JESTEŚ PIONEK


Sam

9 minut temu, scofiield napisał:

Chłopie, za to co pierdzieliłeś przez mikro i pytania na sayu do kobiet typu "opierdalasz gałe?" to mógłbym Ci perma dać, bo w takich przypadkach jak twój, regulamin nie ma zastosowania.

No i po banie soczyste "ku********e" na adminsayu. 

Weź swoje życie w garść desperacie, a będzie lepiej :glaszcze:

 

@ radkovskyZamknij ten temat proszę Cię, bo wstyd.

Sam mnie cipo wyzywałeś też a mówisz na mnie . Jesteś zero pionek ja tu dowodze masz dać UB jeżeli go nie będzie to przyjadę do ciebie 


Kozaki w necie banują a jakby wyszli sam na sam by spierdalały czas się skończył Tobie na odbanowanie. Widzimy się na miejscu. Specjalnie dziś do pracy nie idę. Do zibaczenia

Przez Bazyliusz,

Posługiwanie się nadmierna ilością wulgaryzmów. 

2 pkt Ostrzeżeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam, nie muszę chyba mówić dlaczego. Brak dowodów i brak kultury u autora tematu. 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie