Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane #1363 Pytanie na dziś


Luvvka

Rekomendowane odpowiedzi

Pinball! 

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wiele ich by wymieniać każdą, aczkolwiek najbardziej w pamięć zapadły: Colin Mcrae Rally 2, Max Payne, Dungeon Siege II, Sid Meyers Pirates, Gothic, Neverwinter Nights, Half-life, Warcraft III, StarCraft, Disciples II, Tomb Raider, Robin Hood Legenda Sheerwood.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzieciństwie grałem w sporo gier, moją pierwszą grą była The Neverhood. Pamiętam jak przechodziłem ją z mamą i mieliśmy instrukcje co robić xD. Miałem wtedy 4 lata. Tak to jeszcze Quake 2, Quake 3: Arena, Max Payne, Diablo II: Lord of Destruction, ToonCar, Lego Racers, e-Racer, NFS: Porsche 2000, Stunt GP, Wormsy 2 i World Party, Oddworld: Abe's Exoddus, Oddworld: Abe's Oddysee i wiele więcej, ale te z dzieciństwa najbardziej wspominam. 😇

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria Tomb Raider, Battlefield, Call of Duty, Medal of Honor, Trylogia Prince of Persia, Mario, Wormsy, Simsy, Fifa, TMNT, CS, Metin2, Różne NFS'y

 

EDIT:

Legendarne gry na naszej klasie m.in Icy Tower, Wiejskie życie, Happy Harvest, Na ryby

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simsy 2

Legendarne gry na naszej klasie m.in Icy Tower, Wiejskie życie, Happy Harvest, Na ryby (nawet dalej w to czasami gram na innym portalu), Ostateczna rozgrywka (znana też jako TDP4),

Gry z serii o kurczakach, które można było zgarnąć bodajże w płatkach śniadaniowych (Wyścigi Kurczaków, Kurczaki X)

Jeszcze mam stos płyt z czasopism o tematyce informatyki i gier - w nie również się bardzo dużo grało!

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LopeZ zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie