Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie o Admina Cotuo


Cotuo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Cotuo
Wiek: 22 lata
Steam/NonSteam: STEAM_0:0:419836806
Mikrofon [Tak/Nie]: Tak
Znajomość AMXX [1-10] : 8, jest to swobodne poruszanie się po menu, znajomość komend adminowskich.
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/cotuo/46.29.21.219:27135/
Czy pełniłeś już role administratora na jakimś serwerze?: Tak, posiadałem swoją sieć serwerów, swoje własne serwery, więc wiem co z czym się je.
Opowiedz coś o sobie: Nazywam się Michał, mam 22 lata, aktualnie pracuje. Zajmuję się pobocznie grafiką komputerową, projektowaniem wlepek na auta, zdarza się, że strimuje. W wolnych chwilach lubię spędzać czas przy aucie.
Dlaczego akurat ty?: I zaznaczając na samym początku, że może GT nie jest jakieś zadowalające, uważam, że na serwerze przyda się trochę więcej adminów z jakimkolwiek doświadczeniem, żeby ogarniać to co się tam aktualnie dzieje. Ja ze względu na to, że złapałem fajny kontakt z graczami którzy się tam udzielają, nie jestem nielubiany na serwerze i uważam, że jestem w stanie sobie na spokojnie poradzić i zadbać o porzadek na Nim.
Jak znalazłeś się na naszym serwerze?: Znalazłem w zakładce serwery w gierce

Składka [15 zł Paypal/Przelew/PSC - VIP 30 dni]:  Bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Troche powatpiewam w te 8 amxx ale nie mi to oceniac

- slabe gt (ja jako osoba ktora spedza na serwerze ponadprzecietna ilosc czasu nie widuje cie az tyle  rczej nie zdolalbys wyrobic chociaz minimalnej wymaganej ilosci czasu tyg na serwie)

- co sie takiego dzieje na serwie chcialbym wiedziec ani burdelu nie ma ani to nikt zbytnio konfliktow nie rozkreca ostatnio (chyba ze dree lub un wbija na serwer) poza sporadycznymi skanerami/szparujacymi lub jeszcze rzadziej wystepujacym kampiacym sniperem/survem raczej nic sie takiego nie dzieje 

+ wiek, skladka i doswiadczenie jako admin

 

Na nie niestety za Malo spedzasz czasu na serwie daj sie porzadnie poznac ludziom (ja sie dowiedzialem ze istnieje taki gracz jak ty ze wzgledu na skarge ktora krazyla na forum) I wtedy wroc z poprawionym gt i jako tako rozpoznawalny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie