Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie o Admina


Son^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Son^^

Wiek: 18-19

Steam/NoSteam: No steam

Mikrofon: Tak posiadam dobrej jakości.

Znajomość AMXX: z 3-5?

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Son^^/46.29.21.219:27135/

Czy pełniłeś już role administratora na jakimś serwerze?: Tak ale tylko przez miesiąc  i dawno gdyż potem nie miałem dostępu do gry (brak komputera)

Opowiedz coś o sobie: Nic szczególnego nie ma we mnie, jedynie lubię dobrą miłą i spokojną rozgrywkę no czasem coś innego ale nie którzy gracze nie umieją tego zrozumieć i robią co chcą i łamią regulamin...

Dlaczego akurat ty?: Czemu nie ? Chciał bym spokojną grę na serwerze na którym miło mi się sprzeda czas ale nie zawsze tak jest bo się pojawi jeden drugi taki co robi jak chce i irytuje wszystkich wokół. Chciałbym dostać szansę na zostanie Adminem by móc się cieszyć grą w spokoju (nie zawsze jakiś admin jest na serwerze przeważnie takie osoby co irytują wchodzą dopiero jak ich nie ma) I chciałbym to zmienić na tyle ile mogę... Sporo ludzi znam na serwerze nawet i część administracji np. KULSON albo byakugan i graczy też np. DeadGuy xerozack itp... Znam też dość dobrze regulamin serwera przez co utrudnień bym nie miał.

Jak znalazłeś się na serwerze?: Można powiedzieć że przypadkowo, po prostu wróciłem do starej gry Cs 1.6 i postanowiłem pograć w ZM jak za starych czasów (2-3lata temu) z bratem (nick: Kula ale on już raczej przestał grać)

Składka [15 zł Paypal/przelew/PSC - VIP 30dni]: Jeśli ta składka obejmuje samego VIP-a to podziękuję ? W sensie nie chce go po prostu ale jeśli obejmuję to Admina żeby go dostać to proszę o usunięcie tego tematu?...

Edytowane przez Son^^
Dodanie GT (nie pamiętam jak on działa...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- słabe GT
- brak steam

- doświadczenie

- amxx takie se 

- konto pod podanie

+ zna regulamin

+ raczej bez stronniczy 

+ bez problemowy póki co 

 

a te wszystkie minusy to wsm i tak nie maja znaczenia bo wszyst-ko/kiego idzie sie nauczyc/nadrobic w  tydzień max 

JESTEM NA TAK na okres próbny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie