Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Siemandero


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jestem Mateusz, mam 26 lat i jestem z KALISZfornii, prawie połowę życia przegrałem w kanter strajka, oczywiście z przerwami. Ostatni detox od CS'a trwał prawie 3 lata, lecz żądza zabijania wygrała i wróciłem do strzelania. 

Kiedyś grałem u was a teraz nie ma dla mnie lepszego onlydd2 więc jestem znów :killer: 

 Z mniej ważnych rzeczy nie umiem żyć bez muzyki, interesuję się mentalizmem, ziołolecznictwem, poszerzaniem świadomości, moim konikiem są seriale o tematyce przestępczej, coś tam strzelam z ASG i kolekcjonuje noże.

 

Do zobaczyska na duście! 

 

 

Edytowane przez Jax Teller

 

JAXXON.gif

 

No pain, no gain.

image.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :pepeczesc:

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzytkownik_przywitany_csowicze2021.png

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie