Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Blaq Po Raz 4


Blaq

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Nick: Blaq

Nick Admina: Siczu.

Serwer: Only DD2

Mapa: DD2

Data: 18:31:20 01.01.2015r.

Opis sytuacji: Czysta osoba dostaje bana za gre, tyle w temacie ;)

Screeny spakowane w rar: http://www35.zippyshare.com/v/48982059/file.html

polecam wlączyć sobie opcje pokazania sec w dacie

Opcje/Ustawienia/Lista Plików/Pokaż sekundy w lewym dolnym rogu

3 środkowe ss mają taką samą sekunde Panowie^^

Link do ss na dowód braku duplikacji: http://www61zippyshare.com/v/36823934/file.html

1-5 Dowód istnienia ss wszystkich 5

6-8 Dowód że 3 takie same ss nie są duplikowane

9-10 Inne czasy na innych ss

11 SS pulpitu z skopiowanym przeze mnie ss

12 Dowód, że po duplikacji zmienia się data utworzenia na skopiowanym przeze mnie ss

Link do bana w AMX Bans: http://www.csowicze.pl/banydd2/ban_list.php?bid=1797

Wycinek z konsoli: Seriously? Jak mi tu kopiowanie nie działa mam to przepisać? Brak...

Link do mojego skilla i laga (demko):  http://www61.zippyshare.com/v/2508792/file.html

 

Jest wszystko. Nie piszcie,  że nie według wzoru, bo i tak już jestem strzępkiem nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy screenshot robi sie co 1 sekunde , a ty masz 3 ssy 1:18 , a powinno byc : 1:21; 1:20;1:19;1:18;1:17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYL LAG!!! Zobacz demko zrozumcie gdyby to byla normalna sytuacja mialbym juz UB, ale to byl nieszczesliwy (dla mnie) wypadek, ktory ja wam od kilku godzin proboje wyjasnic. Zrozum te ss nie zrobily sie jak zawsze i TO NIE JEST MOJA WINA.

Sory za te Caps Locki, ale sa tu potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie sprawdzi za bardzo sa pracowici. Dzieki licze na to, ze masz choc troche wiary w ludzi.

 

Teraz tak bez tematu:

Po co mialbym kopiowac 3 i 4 ss z 2 skoro i tak bylyby bardzo podobne do 2, nawet gdybym ich nie skopiowal. Zrozumcie ja nie mialbym korzysci w tym, bo jak 1 i 2 ss jest czysty to skad 3 i 4 mialby byc np. z modelami? To jest roznica 1 sekundy (tak powiedzial jeden (znajacy sie ???) UBT). Popatrzcie w demko gdyby te 2 ss byly to nic by to nie wnioslo, bo na demku widac, ze ja wtedy sie nie ruszalem, ba slychac nawet dzwiek flesha(ktory u mnie oznacza Flesh conectli bla bla bla takie czerwone co pojawia sie w prawym gornym rogu) do tego jeszcze na demku jestdziwny komunikat "vip Blaq dolacza do gry", ale przeciez ja nie wyszedlem nawetz serwa? To wszystko wina te przepraszam, ale napisze cholernego laga, ktory tu wszystko komplikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że złamie regulamin wypowiadając się tutaj, ale weźcie pod uwagę iż owy gracz gra tutaj już dłuższy czas.Ssy czasami po prostu sie bugują.Jeśli są jakiekolwiek podejrzenia co do tego gracza, niech admin banujący rozpisze demko, poda konkretne czasu akcji, które wydają mu się być podejrzane, bo na podstawie tych ssów gracz nie powinien być zbanowany :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informatycznie? Nie wiesz co to CRC więc o czym Ty chcesz rozmawiać?

 

Sprawdziłem całe 10 minut i zostaniesz odbanowany, ale następnym razem nie będzie tłumaczeń typu lag itp.

 

 

 

Pozdrawiam

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaq, nie spamuj w temacie bo potem ja muszę warnować wasze bezsensowne posty, ub ode mnie dostaniesz, na serwerze Cie widziałem, ss'y miałeś robione już kilka razy i wiem też, że czasem jest z nimi problem.

 

- sam miałeś sytuacje na codzie gdzie nie miałeś w ogóle żadnych ss'ów a czepiasz się typka który dał Ci czyste? Nie rozumiem czasem twojej logiki. Dostałeś szanse to daj ją też innym, proste.

 

 

@Tak swoją drogą to w bansie jesteś już od rana odbanowany przez marVW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Strefa banówOdwołaj się od bana!"

do

"ŚmietnikArchiwum".

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie